Звездни компромати - 181 част

  • 66 708
  • 747
# 105
Тишо снима Венета, а Венета снима Тишо
Заглавието към последната снимка е: 105 kg-pure sex appeal
И още, дами
родени един за друг
Виж целия пост
# 106
Преди няколко дни видях Райна в Златните.

Пълно разочарование - мислех я за по-висока, с по-слаби крака, мислех я за доста по-симпатична и фина.

Мъжът ми я видя първо в гръб и коментира: "Виж, я, тази как се е облякла!" Shocked

ето още малко студийни снимки с нея

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1005137_4 … 1_233878958_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970685_44 … _1575188792_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/296181_44 … 4_623325500_n.jpg
Виж целия пост
# 107
Студийните ни сЪ броят. Там малко или много има режисура от страна на фотографа и мноооого обработка.
Споделям, че родните звезди тотално ме отегчиха и спирам да им гледам профилите. Кафета, ресторанти, манджи, салати, наздраве, чупки, стойки. И все пози, и все самоснимки,и все в 'перфектна' светлина. Ще каже човек, че друго освен това не правят. Аман.
Виж целия пост
# 108

Жестовете на ръцете са доста красноречиви!!!
Виж целия пост
# 109
Преди няколко дни видях Райна в Златните.

Пълно разочарование - мислех я за по-висока, с по-слаби крака, мислех я за доста по-симпатична и фина.

Мъжът ми я видя първо в гръб и коментира: "Виж, я, тази как се е облякла!" Shocked
Странно.Вероятно вие сте много високи и слаби и затова ви се е сторила ниска и пухкава. Thinking А и годините на никого не са в полза относно визията.
Ето прясна снимка от Златните
 
Константин с братовчедка си Лиана
С Надя и дъщеричката си още Много е сладко детето.
Виж целия пост
# 110
Alison DiLaurentis , приличаш на певицата Рени , аз до сега си мислех, че на първата снимка е тя Grinning

Леле тази Надя на Коцето колко е красиваа!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 111
Alison DiLaurentis , приличаш на певицата Рени , аз до сега си мислех, че на първата снимка е тя Grinning

Леле тази Надя на Коцето колко е красиваа!  Heart Eyes


Само не разбрах като обида или като комплимент да го приема  Joy
Ако е като комплимент - благодаря!
Виж целия пост
# 112

Да,с тези яки тръпчинки.
Виж целия пост
# 113
Райна преди много ми харесваше-свежа, различна, интелигентна,.....  Naughty но докато не започнах да хвърлям погледи към фейсбук профила й...Снимките й са много позъорски, на устните перманентен грим ли има  newsm78 също не ми харесват..И главното е : дразнят ме безкрайните й напъни да се покаже различна от стериотипа за фолк певица, ако си различен няма защо постоянно да го повтаряш.Жалко, защото наистина я харесвах  Crossing Arms ПРЕДИ
Виж целия пост
# 114
Alison DiLaurentis , приличаш на певицата Рени , аз до сега си мислех, че на първата снимка е тя Grinning

Леле тази Надя на Коцето колко е красиваа!  Heart Eyes


Само не разбрах като обида или като комплимент да го приема  Joy
Ако е като комплимент - благодаря!
Хах, аа как като обида, бре Simple Smile Хубавка си е Ренито. Аз ти говоря за младите й години , сега не я знам как изглежда Grinning
Да, заради тръпчинките.
Виж целия пост
# 115
Май така изглежда сега ама не съм сигурна   Joy

Благодаря отново на всички  Heart Eyes
Виж целия пост
# 116
Май така изглежда сега ама не съм сигурна   Joy

Снимката е от 2007. Сега явно е тъй: http://mysound.bg/?act=article&id=16163
Виж целия пост
# 117

Яна е да. Днес ги видях с точно този джет и после е заспала сладко.
Виж целия пост
# 118
Андреа посреща Кубрат
Виж целия пост
# 119

Хубава двойка.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия