Звездни компромати - 181 част

  • 66 704
  • 747
# 90

Страхотна е, цялата сияе  Heart Eyes
Виж целия пост
# 91
Не съм фен на жанра, обаче снимките ми харесаха. Хубаво тяло има пилето.
Виж целия пост
# 92
Много красива Мис България си имаме тази година Simple Smile
Виж целия пост
# 93

Това момиче ми е толкова неприятно просто Sick На всичкото отгоре ми изглежда злобна
Виж целия пост
# 94
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2259970

Каква е идеята вестника да ни информира за всяка снимка на госпожата?
Виж целия пост
# 95


Усмихната повече ти отива!  Simple Smile


Ройна никога не ми е била симпатична. Последните години пък изобщо.
Виж целия пост
# 96
Тейлър Суифт и Джей Ло

Ейми Адамс семейно

Миша Бартън, отзад

Фърги и Джош

Ашли Тисдейл

Ева Лонгория

Миранда Кер

Селена Гомез

Джесика Алба

Рийз Уидърспун

Дженифър Гарнър

София Вергара

Бритни Спиърс

Наоми Кембъл и Ейдриан Броуди

Кейт Мос

Лили Колинс много красиво момиче

Камерън Диаз и Дрю Баримор

Одри Тоту

Наоми Уотс и Лийв Шрайбър

Хайди Клум семейно
Виж целия пост
# 97
Скрит текст:


Усмихната повече ти отива!  Simple Smile

Ройна никога не ми е била симпатична. Последните години пък изобщо.


Скрит текст:
Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 98
Alison DiLaurentis
Сигурно са ти го казвали, но ...Много си красива!
Благодаря за темата, и за да не е съвсем спам, ще кажа, че Райна никак не ми е симпатична, изглежда ми като позьорка!
Виж целия пост
# 99
Венета много забавлява определено Laughing Имам чувството, че тази жена си е правила лоботомия с прогресиращ ефект, все по-зле става! Къде живее тя, все си мислех, че е някъде в Манастирски ливади?
В кв.Изток
Мерси Simple Smile

Хубава е Райна, но неприятна, много позираща и изкуствена, а и с тази уста, дето си е направила...


Виж целия пост
# 100
Глория забила бившия на Райна - http://lubopitni.com/?p=3801
Виж целия пост
# 101
На Миша Бартън какво и се е случило?    #Crazy
Виж целия пост
# 102
Пожелавам си някой ден да се чувствам и изглеждам толкова добре в нейното положение. Heart Eyes
Виж целия пост
# 103
Alison DiLaurentis
Сигурно са ти го казвали, но ...Много си красива!
Благодаря за темата, и за да не е съвсем спам, ще кажа, че Райна никак не ми е симпатична, изглежда ми като позьорка!


Много благодаря!   bouquet


И аз не я харесвам Райна, с тая уста ми е направо гнусна  Sick
Виж целия пост
# 104
Преди няколко дни видях Райна в Златните.

Пълно разочарование - мислех я за по-висока, с по-слаби крака, мислех я за доста по-симпатична и фина.

Мъжът ми я видя първо в гръб и коментира: "Виж, я, тази как се е облякла!" Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия