Звездни компромати - 181 част

  • 66 706
  • 747
# 285
Момичето е щерка на Ветко Арабаджиев.
Виж целия пост
# 286
Аз пък тази Мартина не мога да я харесам и това е. Хич не я възприемам като красавица.
Червена, руса, кестенява...все плашеща ми е!!  Wink
Присъединявам се към клуба "Анти Мартина"  Grinning

Мислех си да напиша, само аз ли я намирам за грозновата и нелицеприятна Мартина, но явно не съм сама, Слави от всичките танцьорки как нея точно успя да си хареса Rolling Eyes

След двата пръста идва новата мода на изплезените езици ли...

Виж целия пост
# 287
и все бивши кокошки от Дисни?!

Те са втората вълна. Първата бяха Бритни, Кристина и Джъстин. Не вярвам да ги стигнат, обаче.
Виж целия пост
# 288
Мислех си да напиша, само аз ли я намирам за грозновата и нелицеприятна Мартина, но явно не съм сама, Слави от всичките танцьорки как нея точно успя да си хареса Rolling Eyes
То за нея и война се водеше - Слави я взе от Борис Солтарийски.  smile3540
Виж целия пост
# 289
Мислех си да напиша, само аз ли я намирам за грозновата и нелицеприятна Мартина, но явно не съм сама, Слави от всичките танцьорки как нея точно успя да си хареса Rolling Eyes
То за нея и война се водеше - Слави я взе от Борис Солтарийски.  smile3540
Явно е майсторка... newsm48
Виж целия пост
# 290
и все бивши кокошки от Дисни?!

Те са втората вълна. Първата бяха Бритни, Кристина и Джъстин. Не вярвам да ги стигнат, обаче.

А защо тези са първата вълна "кокошки на Дисни"?
Виж целия пост
# 291
И Райън Гослинг също Simple Smile
Виж целия пост
# 292
и все бивши кокошки от Дисни?!

Те са втората вълна. Първата бяха Бритни, Кристина и Джъстин. Не вярвам да ги стигнат, обаче.

А защо тези са първата вълна "кокошки на Дисни"?

Я ги познаете, я не. Simple Smile
http://www.youtube.com/watch?v=6Xlv4Cj68s0
Виж целия пост
# 293
Мислех си да напиша, само аз ли я намирам за грозновата и нелицеприятна Мартина, но явно не съм сама, Слави от всичките танцьорки как нея точно успя да си хареса Rolling Eyes
То за нея и война се водеше - Слави я взе от Борис Солтарийски.  smile3540

Първоначално дори не я взе, а само я ползваше от време на време, тайно от Борисчо.
Виж целия пост
# 294
А защо тези са първата вълна "кокошки на Дисни"?
Я ги познаете, я не. Simple Smile


Знаем го това...
Но аз не бих сравнила участието в "Мики Маус Клуб" със сериали от по пет сезона, за което време ТВ-образът така ти се залепя на физиономията, та се чудиш как да го изчегърташ.
Явно хич не е лесно.  Peace


От гореизброените "Дисни кокошка" с чиста съвест може да бъде наречен именно Раян.  Mr. Green
Виж целия пост
# 295
От гореизброените "Дисни кокошка" с честа съвест може да бъде наречен именно Раян.  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy

Между другото, вчера се загледах покрай хлапето и видях, че голямото момиче от Фостърс и тя е кокошка на Дисни
Виж целия пост
# 296
От гореизброените "Дисни кокошка" с честа съвест може да бъде наречен именно Раян.  Mr. Green

 Joy Joy Joy Joy Joy

Исторически погледнато си е баш така.
"Младият Херкулес" да помни някой  hahaha

Понякога от тази "люпилня" все пак излиза по нещо читаво.
Но все пак е по-лесно, ако не си бил Хана Монтана.  Peace
Поне на мен така ми се струва...

Не че искам да защитавам МайлитУ. Тотално ми е безразлична...
Просто се опитвам да бъда обективна.
Виж целия пост
# 297
Ей, че си бърза, докато добавя и редактирам и вече си ми отговорила  Hug
Виж целия пост
# 298
http://novinar.bg/news/leo-si-zabarka-bliznatci_NDI4OTs3MA==.html

Лео и Лучия ще стават родители  baby_neutral
Виж целия пост
# 299
Ей, че си бърза, докато добавя и редактирам и вече си ми отговорила  Hug

И ти си бърза, докато си довърша мисълта и ти вече пусна човечетата да се търкалят.  Laughing

Между другото, вчера се загледах покрай хлапето и видях, че голямото момиче от Фостърс и тя е кокошка на Дисни

Той и Дейвид е бил "Дисни кокошка" ама само за два сезона и то на кабеларката им Mr. Green
Това може и за по-лошо да се брои май.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия