Звездни компромати - 181 част

  • 66 699
  • 747
# 375
Явно не е нова,защото отзад едно момче с черен пуловер май и той е с мартеница.Както и момичето със зелената туника.

Но кой знае.Аз съм виждала екземпляри да влачат мартеници с месеци  Joy

Скрит текст:
Аз пък мисля, че момичето в зелената туника е бременна и е с червен конец Simple Smile
Виж целия пост
# 376

Хо-хо-хо ... объркала е напитката! Трябваше да държи чаша мляко, а до нея да има паркирана крава.
Виж целия пост
# 377

Хо-хо-хо ... объркала е напитката! Трябваше да държи чаша мляко, а до нея да има паркирана крава.
То тогава трудно щяхме да ги различим... Whistling Laughing
Виж целия пост
# 378
Марчето Много нежно колие.Харесва ми.
пак


Шарън Стоун
Селена Гомез
Нинa Добрев
Виж целия пост
# 379
Body farm.... Там гледай. От фермата за тела има 2-3снимки другите не са от фермата,а иначе наистина съществува ферма за тела някъде из Щатите май беше, където хвърлят трупове из природата и им създават условия (ако мога така да се изкажа) за разлагане с изследователска цел.
Интересно.
Хареса ми тази Сали Ман.

Има си я фермата, със сигурност в Щатите. Целта е изследователска /както вече сте писали/ и е в помощ на криминалистиката, съдебната медицина и др. Телата се поставят при различни условия - открити, завити в различни материи, при различна влажност .... Хората си даряват телата за науката. Гледах предавания преди време точно за тази ферма. На мен ми беше наистина любопитно.
Виж целия пост
# 380
Амчи, на Сашка виметата са в пъти по-хубави от тези на Венета Mr. Green
Виж целия пост
# 381
От нейните участия има най-гнусни снимки...то не е пози,прегръдки,целувки,опипвания с някакви потни и почерпени господа. Sick Разбирам защо Мария и Цветелина Янева не ходят по участия, но явно на Галена си и харесва обстановката.
Виж целия пост
# 382

Това на дясното бедро целулит ли е? Или лошо качество на снимката?
Виж целия пост
# 383
На мен на целулит ми прилича. Peace
Виж целия пост
# 384
Никол Шерцингер
Виж целия пост
# 385
Според вас Алисия само брекети ли е носила, или си е сменяла зъбите?
Виж целия пост
# 386
Дейвид и Харпър Бекъм

Вики Бекъм

Дженифър Лав Хюит

Кейт Бланшет

Джорджия Мей Джагър

Ванеса Хъджинс

Риана, пак

Линдзи Лоън

Холи Бери и Нала

Дъстин Хофман с жена си

Карли Клос с приятеля си

Тайра Бенкс, отзад

Даката Фанинг не знам как някои момичета/жени почти винаги успяват да изглеждат така мърляви

Джесика Алба

Хилари Дъф семейно

Миша Бартън

Алесандра Амброзио
Виж целия пост
# 387
Според вас Алисия само брекети ли е носила, или си е сменяла зъбите?
Според мен e с фасети
Tук най-много си личи.

За Галена се чудя обаче.Сега има страхотна усмивка.
Виж целия пост
# 388
Какво е фасети и по какво толкова си личи  Grinning Аз на снимките освен хубави зъбки нищо друго не видях newsm78
Виж целия пост
# 389
...
Даката Фанинг не знам как някои момичета/жени почти винаги успяват да изглеждат така мърляви
...
Кое и е мърлявото, косата ли визираш?  newsm78 Защото аз виждам едно момиче в ежедневно удобно облекло.  Peace
Нужно ли е всички да са облечени в ежедневието си като да са на подиума.  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия