Звездни компромати - 181 част

  • 66 698
  • 747
# 390
Тоалетчето е по-ексцентрично и от на Сашка
Виж целия пост
# 391
Според мен също е с фасети.
Виж целия пост
# 392


Какво става с този човек, някъде по филм няма ли да се появи?  newsm78
Стар Трек не се брои.   Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Росен Петров
Виж целия пост
# 394


Какво става с този човек, някъде по филм няма ли да се появи?  newsm78
Стар Трек не се брои.  Mr. Green

ами нали участва в Аmerican Horror Story  Peace
Виж целия пост
# 395
Според вас Алисия само брекети ли е носила, или си е сменяла зъбите?

И двете.  Peace
Виж целия пост
# 396
...
Даката Фанинг не знам как някои момичета/жени почти винаги успяват да изглеждат така мърляви
...
Кое и е мърлявото, косата ли визираш?  newsm78 Защото аз виждам едно момиче в ежедневно удобно облекло.  Peace
Нужно ли е всички да са облечени в ежедневието си като да са на подиума.  Rolling Eyes
Не е нужно, но пък не е излишно да се сресват от време на време Peace.
Дакота беше много хубаво дете, и ако малко се стегне, ще бъде и много хубава млада жена.
Виж целия пост
# 397
Кейт Мидълтън е щракната да пазарува, в много добра форма след раждането.
Виж целия пост
# 398
Според вас Алисия само брекети ли е носила, или си е сменяла зъбите?

И двете.  Peace


В което лошо няма Peace
Виж целия пост
# 399


Какво става с този човек, някъде по филм няма ли да се появи?  newsm78
Стар Трек не се брои.  Mr. Green

ами нали участва в Аmerican Horror Story  Peace

Това съм го пропуснала. Благодаря!   bouquet
Виж целия пост
# 400
Кейт Мидълтън е щракната да пазарува, в много добра форма след раждането.
Блузката и е много хубава. Аз съм пристрастена към райе.
Виж целия пост
# 401
...
Даката Фанинг не знам как някои момичета/жени почти винаги успяват да изглеждат така мърляви
...
Кое и е мърлявото, косата ли визираш?  newsm78 Защото аз виждам едно момиче в ежедневно удобно облекло.  Peace
Нужно ли е всички да са облечени в ежедневието си като да са на подиума.  Rolling Eyes

Дрехите са ѝ най-малкият проблем. Сериозно ли не виждаш разлика м/у нея и Джесика Алба например? И последната не е облечена като за подиум, нито е намазана с тонове грим, но изглежда добре.
Виж целия пост
# 402
Фърги трябвало скоро да роди
Виж целия пост
# 403
Като споменахте Ваня Щерева, в "Здравей България" тази сутрин беше гост дъщеря й- Мила. Ще участва в X-factor. На мен не ми хареса- въобще, направо се зачудих дали някой щеше да я забележи, ако майка й не беше известна. Още не са качили видеото, за да Ви я покажа.
Симпатична фъфлеща девойка. Ако бях Фънки, щях да я прати да си пее под душа.
Виж целия пост
# 404
Адриана Лима пак
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия