Звездни компромати - 181 част

  • 66 694
  • 747
# 465
После нали участваха и в "Къща на езерото", определено стоят добре заедно.
Хм...не знаех, че с Кат са женени вече .То докато разбера аз сигурно ще се развеждат вече  Crazy

Не са. Разделиха се, той се ожени за някаква друга
Виж целия пост
# 466
А товае дъщерята на Фатик след боя от Митьо Гърнето. Не изглежда плашещо, но мен на мен ми стана интересен начинът, по който Борисов се оправда - не бил в заведението, пък му казали, че има записи и той "Добре, де бил съм там". Такова "мъжко" поведение страшно ме дразни
Виж целия пост
# 467
Веселин Топалов е станал баща на момиченце. Да им е жива и здрава:
http://www.vesti.bg/razvlechenia/lyubopitno/veselin-topalov-stan … omichence-5992604
Виж целия пост
# 468
Моника, спряганата за заместничка на Николета в леглото на Божинов, рекламира модна марка:

Виж целия пост
# 469
Страхотна е Сандра Бълок - толкова слънчева брюнетка Heart Eyes
Преди години и аз не й обръщах внимание, беше ми някак обикновена, но сега я виждам по друг начин Flutter

Миранда е страхотна в тази фотосесия, не е вулгарна, а нежна!

Скрит текст:
Аз познавам едно момиче, което е пълно копие на Чичолина, само е по-дребничка
Виж целия пост
# 470
Александър Скарсгард бил на среща с Алисия Викандер преди седмица. Взели си обяд и отпрашили нанякъде заедно  Heart Eyes
Много я харесвам Алисия  Simple Smile
Може би да е било служебно  Sad
Виж целия пост
# 471
Кой не би я харесал, толкова е феерична Heart Eyes
Виж целия пост
# 472
А товае дъщерята на Фатик след боя от Митьо Гърнето. Не изглежда плашещо, но мен на мен ми стана интересен начинът, по който Борисов се оправда - не бил в заведението, пък му казали, че има записи и той "Добре, де бил съм там". Такова "мъжко" поведение страшно ме дразни
Дъщерята на Фатик не се ли казваше Александра, защото в линка я наричат Адриана?!

Редактирам се, явно Адриана е по-малката сестра... понеже е звездни компромати, реших, че е тази, която ще става актриса. ooooh!
Виж целия пост
# 473
 Те не са ли две сестри?
Виж целия пост
# 474
От тук:

Цитат
Двете дъщери на показно разстреляния подземен бос Филип Найденов-Фатик, от брака му с Адриана Тюркмен – Ади и Александра...
Виж целия пост
# 475
На Моника сигурно това са й любимите обувки. И храсти... Joy
Виж целия пост
# 476
Спряганата за нова на Божинов прилича на травестит.
Виж целия пост
# 477
Спряганата за нова на Божинов прилича на травестит.
И на Николета не съм фенка,но разгледах страницата на модната марка във фейсбук , Моника изглежда зле .Уж има хубаво тяло, а дрхите стоят ужасно и  заема една и съща поза.Чудя се на кой ли му е хрумнала идеята за тези храсти, на които се виждат вързани мартенички  ooooh! На Олга Модева снимките за същата марка ми харесват повече  Peace
Виж целия пост
# 478
Галена Великова
Виж целия пост
# 479
Спряганата за нова на Божинов прилича на травестит.
И на Николета не съм фенка,но разгледах страницата на модната марка във фейсбук , Моника изглежда зле .Уж има хубаво тяло, а дрхите стоят ужасно и  заема една и съща поза.Чудя се на кой ли му е хрумнала идеята за тези храсти, на които се виждат вързани мартенички  ooooh! На Олга Модева снимките за същата марка ми харесват повече  Peace
На втората снимка е ужасна... ooooh! Изглежда тооолкова крива,че Shocked немога да го опиша.То не е лявото рамо,ами и ръката/къде е свита,за Бога???/ а и корема и ребрата newsm78 Много странна поза или така е обработена...
Ача като знам каква е марката и кои са собственици...дрехите явно не са по-долу.

 ~Étoile~ линка не работи...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия