За феновете на тениса - тема 4

  • 39 117
  • 763
# 690
Не ми е ясно какво толкова недоволства публиката и освирква Вавринка. Все пак на такъв хлъзгав терен е рисковано да се играе.
Виж целия пост
# 691
Освиркаха го сърбите предполагам newsm78
Интересно, кой ще се бъгне пръв?
Виж целия пост
# 692
Победа за Вавринка  Party Party Party
Виж целия пост
# 693
Страхотен мач  newsm44
Браво на Вавринка  smile3501
Виж целия пост
# 694
Страхотен мач!!!!! Предоволна от видяното!!!!!


И..знаете от сега - утре, 5ч. се сервира кафето в темата....Всички пред екрана и на линия тук......
Виж целия пост
# 695
Прекрасен Стан Heart Eyes






и най-сетне неочаквана изненада при мъжете  







пп Имало е малко скандалче с Ферер, изблъскал е лайнсмен, уж да си остави кърпата на стола, да видим какво наказание ще последва (колко ще е солена глобата)
Виж целия пост
# 696
Браво на Вавринка, най-накрая успя да се справи с Ноле. newsm44
Виж целия пост
# 697
Гледах мача от време на време. Отдавна не бях виждала Джокович да прави толкова грешки от форхенд. А, и с поведението си казваше, тук съм за малко.

Браво на Вавринка, най - сетне си повярва.

И аз щях да коментирам, че има промяна в поведението и играта на Роджърл но се отнесох. Определено сега ми харесва повече. Дано продължи в същия дух.

Утре отцепници включващи се към 6,00 приемате ли  Grinning?
Виж целия пост
# 698
пп Имало е малко скандалче с Ферер, изблъскал е лайнсмен, уж да си остави кърпата на стола, да видим какво наказание ще последва (колко ще е солена глобата)
Малко по-късно и ракетата тръшна в земята, хич не му беше ден  Crazy
Виж целия пост
# 699
Добро утро  smile3507
Аз се наредих с кафенцето пред телевизора в очакване. И да споделя кафето
                             
Виж целия пост
# 700
Добро утро и от мен! Мерси за кафето,  мαрия! Hug
Днес Радванска е навсякъде по корта. Да свършва и този сет при 6-0 и да почва Гришо! Party
Успех на нашето момче! Аййййййййййййде Гришо!  newsm18
Виж целия пост
# 701
Станах тъкмо навреме аз Wink
Тежка загуба на Халеп Shocked
Радванска е отвяла Вика Mr. Green

Българската агитка е на линия, успех Гришо!!!
Виж целия пост
# 702
Добро утрооо и от мен  Party  Ставам преди 10 минути, викам си леле успах се, ама то било тъкмо навреме  Crazy  Успех на Гришо!

И пробииив! Браво, супер начало.
Виж целия пост
# 703
Халеп беше напълно безпомощна, Цибулкова хвърчеше и намери всичките и проблеми в играта, тук вече липсата на треньор лъсна.
Радванска, най-сетне преодоля комплекса Вика - много съм доволна от нея, за мен тя е явния фаворит за титлата, не толкова На Ли.


ПРОБИИИИИВ!!!  Party
Виж целия пост
# 704
Oххх, малко рано дойде тоя пробив, дано удържи bg

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия