В този Форум, научих, че ...

  • 156 898
  • 2 413
# 1 860
A... коя е ,,Бошка,, нова съфорумка ли?  newsm78
Виж целия пост
# 1 861
A... коя е ,,Бошка,, нова съфорумка ли?  newsm78

Предполагам във въпроса ти има ирония  Laughing, ама все пак да се опитам и на себе си да отговоря  newsm78 Мисля, че това е умалителното на " Боже"  Peace
Виж целия пост
# 1 862

Майката на Гожко.  Peace
Виж целия пост
# 1 863
....има още добри хора. Хора, които бих искала да познавам в реалността.
Виж целия пост
# 1 864

 smile3532 Половината ми кафе отиде върху монитора, но нищо, де  hahaha
Виж целия пост
# 1 865
Гожко ми оправи деня.  Laughing

И разбрах коя е майка му. Ужас! Mr. Green
Виж целия пост
# 1 866

 smile3532 Половината ми кафе отиде върху монитора, но нищо, де  hahaha

Хахах, и аз това направих. Ама Бошка си е направо забележителност!
Виж целия пост
# 1 867
Гожко ми оправи деня.  Laughing

И разбрах коя е майка му. Ужас! Mr. Green

Я обясни за невденалите...... newsm78
Виж целия пост
# 1 868
Гожко ми оправи деня.  Laughing

И разбрах коя е майка му. Ужас! Mr. Green

Я обясни за невденалите...... newsm78

Оффф, мама БоЖка от поредицата на "Господари на ефира" и нейното синче ГоШко, не помниш ли?  Joy Joy
Виж целия пост
# 1 869
Аха, помня де, ама отде да знам, че за тях иде на реч? Рекох нова тема се е появила с бисери.....
Виж целия пост
# 1 870
Ми то си отиде направо за темата с бисерите!  Laughing

Бошке, колко много сте научили в тази тема Simple Smile направо живи академици сте станали  Mr. Green
Няма емотиконка за среден пръст  Joy
Виж целия пост
# 1 871
Уж всичко знаете, пък тва сте го изтървали Simple Smile
малко съм съкратила оригиналнив вариант, но както казва една моя позната ''БоШкеле''....  Peace Mr. Green
Виж целия пост
# 1 872
А, БоШке било БоЖке, ми чак сега схванах....... Embarassed Embarassed Embarassedкъде при мама Бошка отидохме чак , а и за ГоЖко схванах, кво да праиш, старост-нерадост Mr. Green
Виж целия пост
# 1 873
Troy, хич не сме го изтървали, точно на време го хванахме  Laughing

Merri_An  Hug има креативни момичета, които доразвиха майтапа  Grinning
Виж целия пост
# 1 874
Уж всичко знаете, пък тва сте го изтървали Simple Smile
малко съм съкратила оригиналнив вариант, но както казва една моя позната ''БоШкеле''....  Peace Mr. Green
Това е от дивия Северозапад, нали?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия