В този Форум, научих, че ...

  • 156 908
  • 2 413
# 1 875
Уж всичко знаете, пък тва сте го изтървали Simple Smile
малко съм съкратила оригиналнив вариант, но както казва една моя позната ''БоШкеле''....  Peace Mr. Green
Това е от дивия Северозапад, нали?
До колкото знам е софиянка ( не баничка)   Mr. Green
Виж целия пост
# 1 876
Баничка?  Rolling Eyes Не схванах нещо.
Виж целия пост
# 1 877
Научих, че светът е малък, а пък форума - съвсем. Мойта БГ мама си познала чедото и сега ме пита що не си гледам работата ми се шматкам из клюкарника. Като се видим ще има бой по манерката.
Виж целия пост
# 1 878
 Joy
Виж целия пост
# 1 879
Научих, че съвсем посредствени съфорумки (и външно, и интелектуално  Laughing ) могат да провалят сделки за стотици хиляди само с отказа си да спят с боса.  Laughing
Виж целия пост
# 1 880
Научих, че съвсем посредствени съфорумки (и външно, и интелектуално  Laughing ) могат да провалят сделки за стотици хиляди само с отказа си да спят с боса.  Laughing

Къде ? Коя ?  Sunglasses
Дай линк !
Виж целия пост
# 1 881
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=744902.msg26496994#msg26496994
Виж целия пост
# 1 882

 Hug
Виж целия пост
# 1 883
Научих, че съвсем посредствени съфорумки (и външно, и интелектуално  Laughing ) могат да провалят сделки за стотици хиляди само с отказа си да спят с боса.  Laughing
Аха... а ти сигурно си от умните, красиви и ебливи служителки, който с готовност се дават да бъдат включени като клаузи към подобни договори.    Laughing
Виж целия пост
# 1 884
Научих, че съвсем посредствени съфорумки (и външно, и интелектуално  Laughing ) могат да провалят сделки за стотици хиляди само с отказа си да спят с боса.  Laughing
Аха... а ти сигурно си от умните, красиви и ебливи служителки, който с готовност се дават да бъдат включени като клаузи към подобни договори.    Laughing
Аз служителка? Моля те...  Heart Eyes
Виж целия пост
# 1 885
Но някога си била Служителка и е очевадно как си се ''издигнала'' , ако си се издигнала де...  Laughing
Виж целия пост
# 1 886
Но някога си била Служителка и е очевадно как си се ''издигнала'' , ако си се издигнала де...  Laughing
Хехе, не съм била  Wink много съм малка още.
Разбирам обидата ти от другата тема, но трябваше там да се защитиш, тук не можеш да ме захапеш, съжаляван.
Виж целия пост
# 1 887
Но някога си била Служителка и е очевадно как си се ''издигнала'' , ако си се издигнала де...  Laughing
Хехе, не съм била  Wink много съм малка още.
Разбирам обидата ти от другата тема, но трябваше там да се защитиш, тук не можеш да ме захапеш, съжаляван.

Обидена ли  Laughing Личи ти че си малка, ама от сега си светната Как и с Какво да се оправяш в живота си.

И хайде да не ме занимаваш с глупости, като ми спестиш отговор!
Виж целия пост
# 1 888
Но някога си била Служителка и е очевадно как си се ''издигнала'' , ако си се издигнала де...  Laughing
Хехе, не съм била  Wink много съм малка още.
Разбирам обидата ти от другата тема, но трябваше там да се защитиш, тук не можеш да ме захапеш, съжаляван.

Обидена ли  Laughing Личи ти че си малка, ама от сега си светната Как и с Какво да се оправяш в живота си.

И хайде да не ме занимаваш с глупости, като ми спестиш отговор!
Изобщо не съм се сещала дори за теб, когато си написах поста.  newsm78
Не знам светната ли съм или изгасена, въпросът е да не изглеждам като използвана и изхвърлена носна кърпа на 40.  Laughing
Обаче, кажи честно, наистина ли не разбра, че имах предвид не, че съфорумката лъже да е откзала предложение за 6-цифрена сума, а че изобщо са и направили такова или ти беше скучно просто? Дано е второто.  Peace
Виж целия пост
# 1 889
Ама тя сделката е била за 6 цифрена сума , не че тя е щяла да вземе толкова .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия