На море в Гърция 2013 - X

  • 65 838
  • 777
# 345
Ние вчера купихме зехтин от Никити-на пътя за крайбрежната в ляво под една къщичка имаше на седенка баби и дядовци и на една масичка нареден зехтин , те хорицата от къде да знаят английски ама и аз като незнам гръцки ги попитах дали е домашен , а бабата се би по гърдите и каза, че лично го е правила. Много мило ми стана  Crazy , обичам да купувам от възрастни хора продукция.. Като се прибрахме го опитахме подобаващо и много ни хареса ..., не ми горчеше на мен. А кой е този зехтин от "соня"  Grinning

Плажа пред нашия хотел изобщо не ми хареса , но ще говоря за това като се прибера, подкрепено със снимки, просто при толкова други красиви плажове не си заслужава човек да се забие тук   Laughing , продължава и до отбивката за Акти-С. Там не сме ходили , ако се сегя ще спрем като минавамд и ще го погледна. Силно препоръчвам плажа пред хотел ass mariss или нещо такова-1 км . По-надолу се намира : у-ни-ка-лен, широка ивица,без наклон както е при Трани Амуди  няма хора , камъчета съвсем , съвсем минимално !!! Вчера бяхме и на Трани Амуди нямашв нито оси , нито хора  Joy , къпахме се 1 час в уникалната вода! Тук не съм видяла нито една оса-само една пчела ми досаждаше вчера на райграса на плажа на хотела.


Пп. Пиша от телефона извинявам се за безобразните грешки! Днес мислим да отпрашим към Порто Куфо , слънчев ден на всички! Simple Smile)
Виж целия пост
# 346
аН Този зехтин е от пазара "Соня", който е в посока Никити в дясно, по- напред го описаха точно къде се намира, че аз нещо със селцата в района ми е трудно. Embarassed Там юли зехтина, който си купихме ми нагарча. Благодаря за информацията за плажовете и осите.  Mr. Green В Петък вече и ние ще сме топнали частите на Трини Амуди. sport027  Вие до кога сте там? Може да се засечем.Оглеждай се за бял фиат пунто със софийска регистрация.  Wink
За този уникален плаж, за който пишеш по мап-а се ориентирах... Изобщо не изглежда далеч и с удоволствие бих го посетила.
http://www.booking.com/hotel/gr/assa-maris-palm-beach-resort.bg. … 80121a20fa5040bX1
Това е хотела а под него е плажът, правилно ли се ориентирвам? Благодаря ти. Peace
Аз днес нещо не съм в кондиция...студено ми е, спими се...взех си няколко колдрекса, че само това остава - хем кратко море, хем и да се разболея.  ooooh!
Виж целия пост
# 347
Добро утро момичета. Поздрави от Лептокария. Вчера в късния следобяд спонтанно стегнахме багажчето, взехме мрънкащата тийнейджърка и хукнахме пак към Евия за последни 5 дни. Пътьом резервирах хотелче за една нощувка снощи в Лептокария, защото беше 5 часа и нямаше начин да стигнем за последния ферибот в 8. Та така пак сме в любимата Гърция. Ще се включвам пак.
Хубава почивка на всички.

ПП Таис къде се загуби бе жена. Чак взех да се притеснявам.

Ей, не се спряхте  Party Възхищавам ви се - решавате и на момента тръгвате Peace Вчера ММ ми казва: Хайде утре да си взема 2 дни отпуск и  тръгваме за дълъг уикенд в Гърция. А аз - ами само за 4 дни, ами и тук имаме задължения да вършим, ами туй,ами онуй  Whistling Ох, що съм такава, бе, хора! Остарявам, остарявам  #Cussing out
Виж целия пост
# 348
Да споделя с вас амбициозната ми идея за следващото лято. Амбициозна от гледна точка на организацията. Решихме да наемем вила за четири семейства, като до месец трябва да съм оразгледала офертите за вили, да предложа на нашите приятели, да обсъдим и да изберем. Спряхме се на такъв вид настаняване, защото всички сме с разностранни интереси - един лови риба, друг обича на басейн, не на море, друг обича да се разхожда... И затова избрахме варианта вила с басейн и барбекю. Започнах да чета и да оглеждам Лафкада отначало но бързо се отказах, заради труднодостъпните плажове и като цяло ми се видяха доста скъпи вилите. След това обстойно разгледах Закинтос. Там като че ли най ме грабна, цените до 900лв на семейство за седем нощувки.
Всички цени, които съм получила са след имейли и някъде предлагат отстъпки до 20% при ранни записвания. Обаче като сметнахме пътя на всяка кола с ферибота + бензина, с мъжа ми преценихме, че не можем да справим, още по-вече че другите няма да се съгласят на тази цена.
Прехвърлих се към Парга, Канали, Превеза, но някак не открих много такова настаняване. Повечето са студия и хотели.
И сега гледам Лефкада. Чудя се заради труднодостъпните плажове. Харесах една вила в района на Нидри.
И така след горното откровение ще ви се моля да не ми се смеете, че разглеждам за догодина. Аз така си обичам и ми доставя удоволствие. винаги се чувствам добре ако до януари успея да резервирам. Но сега с толкова народ ще е по-друдно, за това и започнах по- рано. Ако имате някаква идея къде да ровя за подобен тип настаняване, моля, споделете. Май държим вилата да е с  басейн. Района на Превеза ми харесва, защото може да се отиде на разходка до Лефкада примерно.
...и пак се извинявам за излиянията.....
Виж целия пост
# 349
parcalesa и аз още като се прибрахме от Лефкада се оглеждам за вила за догодина. В Сивота огледах 2 вили от по-близо и много ми харесаха (вила Амудиа и вила Сивота) http://www.villasthalassa.com/. На паркинга на едната имаше чисто ново бяло порше с френска регистрация, но цената на едната вила е височка. Simple Smile Ако имаш яхта е много удобна, между другото. Wink Харесала съм си тази в наема се включва и моторна лодка даже, но е за най-много 2 семейства, не знам дали те устройва. Обаче цената е добра. Общо-взето в Сивота най-много ми харесаха вилите, но аз харесвам по-тихи места. Ето тук има още вилички. И още вили из Лефкада. Simple Smile
Виж целия пост
# 350
parcalesa, че имам такъв вид настаняване в района е сигурно, тази година като бяхме видях, че всъщност се предлагат много къщи под наем, но почти навсякъде имаше обявени телефони, без интернет адрес  newsm78
ето една
или търси по  подобни сайтове ............или този
ако попадна на нещо ...тъй като и аз гледам района за догодина, ще метна  Wink
Виж целия пост
# 351
Благодаря 2K, didkapan
тези сайтове съм ги прогонила почти всички, или поне съм пратила мейл със запитване.
Повечето от цените са главозамайващи, но те са доста висок клас.
За вила Портокали например от първия линк ми дават 3775€ за нашия перод.
Просто няма начин.
Проблема при нас е, че ние сме осем възрастни, а с децата ставаме 10 човека.
Трябват ни 4 отделни спални + дневна.
Повечето вили са с три спални май.
Дано не съм досадна с разсъжденията ми на глас.
И въобще много се надявам да не спадне ентусиазма ми докато отсея няколко вили за показване на приятелите ни.
Виж целия пост
# 352
Благодаря 2K, didkapan
тези сайтове съм ги прогонила почти всички, или поне съм пратила мейл със запитване.
Повечето от цените са главозамайващи, но те са доста висок клас.
За вила Портокали например от първия линк ми дават 3775€ за нашия перод.
Просто няма начин.
Проблема при нас е, че ние сме осем възрастни, а с децата ставаме 10 човека.
Трябват ни 4 отделни спални + дневна.
Повечето вили са с три спални май.
Дано не съм досадна с разсъжденията ми на глас.
И въобще много се надявам да не спадне ентусиазма ми докато отсея няколко вили за показване на приятелите ни.
Това, което описваш си за точно едно място във Фрини, за съжаление не помня името на къщичките, а и не го намирам в нета, но го има със сигурност, защото още преди да заминем за Лефкада видях оферти за там (може би в офертите от агенциите). Много ни хареса и доколкото помня цената беше добра, минахме и покрай малкия комплекс - страхотно е. Зареди гугъл мапс на Фрини, Лефкада и намери басейн с формата на правилен петоъгълник, като на всяка права (на петоъгълника) има по една двуетажна едносемейна вила. Мястото се отдава и е страхотно. Ако сте 5 семейства, цялото място ще е ваше. Успех в намирането на името. Simple Smile
Виж целия пост
# 353
parcalesa ето една по-голяма и още една ...поне на втората цените, които се виждат са приемливи  newsm78
Друг е момента, че ако сте толкова семейства дори и по-висока цена би била оправдана според мен...все пак наема ще се дели на 4  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 354
Благодаря, ще разгледам и ще пратя запитване. За съжаление висока цена не можем да си позволим,  за това и не гледам вилите висок клас /обаче ми се иска/.
Виж целия пост
# 355
Мале момичета...страхотни вили, страхотно чудо. Аз започнах да подготвям мъжо за догодина. казах му, че красотите и морето по Ситония са малка част от това, което гледам по островите. Навивам го и ние догодина юни за Лефкада.  Laughing Той като цяло не се дърпа а само изкоментира "Е, явно зимата трябва да се оглеждам за по-голяма и комфортна кола щом толкова ще пътуваме."  Peace И аз съм много щастлива, че ако всичко върви наред, да сме и живи и здрави, догодина и ние на Лефкада.  Joy Или пък някой друг остров...просто искам на остров! Peace
Виж целия пост
# 356
Каприс, не се шашкай. Това, че хубавите плажове били на изток.. може... ама и има вятър и вълни. Югозападният регион има друга красота, която не бива да се подценява Simple Smile Не пропускайте селата Милина (въпреки пълната липса на пясъчен плаж) и Лафкос (в планината). Пясъчният плаж на Микро е идеален и, според мен, по-добър от тези на североизток. Дотам се стига по 2 км хубав черен път и останалото е асфалт. Като черния път не е в края, а в началото на отсечката - загадка Simple Smile
Ох, как те обичам, ако знаеш  Hug Heart Eyes

Туци, мерси!   bouquet
Виж целия пост
# 357
Ей, не се спряхте  Party Възхищавам ви се - решавате и на момента тръгвате Peace Вчера ММ ми казва: Хайде утре да си взема 2 дни отпуск и  тръгваме за дълъг уикенд в Гърция. А аз - ами само за 4 дни, ами и тук имаме задължения да вършим, ами туй,ами онуй  Whistling Ох, що съм такава, бе, хора! Остарявам, остарявам  #Cussing out

Ми аз понеже съм и тази седмица в отпуска. Вчера се мернах в офиса да ми видят очите и тена   Mr. Green
Иначе най-обичам така спонтанно да хукваме някъде и го правим винаги, когато имаме възможност. Искахме първоначално към Халкидики, че по-близо, но тийнчето се тръшна остров та остров и ние само това ни трябваше. А задължения имаме и на ушите си, но сме теглили една на всичко за момента, имаме нужда от разпускане, после ще се потапям в проблемите. Давайте смело не се отказвайте - 4 дни са по-добре от нищо. Току що се прибрахме от плажа с минералната вода и моите отидоха да осигурят вечерята (сиреч за риба    Mr. Green )
Виж целия пост
# 358
Колко много сте изписали, докато аз бързам да свърша всичко преди нашето пътуване  Hug

адимар, напълно подкрепям тодоричка  Peace Задълженията и зимата ще ги вършите. Послушай мъжа и грабвай мига, че не остават много слънчеви дни тази година Simple Smile

Аз да се пооплача малко Simple Smile Вчера ме прихвана авантюристично настроение и подхвърлих на мъжа, че 14 дни на Халкидики ми се виждат много и може да пообикаляме мааалко по на юг. И тай като започна - ама парите, ама багажа, ама пътя, ама това, ама онова... и ме отряза съвсем, та ще си стоим на Халкидики 14 дни. Оплаках се, сега започвам да се вълнувам, че не остана много Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Привет от Олимпиада, потвърждавам добрите думи, казани в темата за Неа Врасна за olympiada rooms (има фейсбук страница) - чистичко, ново, на много стратегическо място. Още се ориентираме в обстановката и не сме мърдали от селцето, но и плажът пред стаите става. Спокойно място за почивка, наоколо предимно българска реч се носи  Laughing.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия