Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как да се справя с често срещани здравословни проблеми по време на бременност?
Кога обикновено се вижда полът на бебето по време на бременност?
Какви са разликите между 3D и 4D ултразвук по време на бременност?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как да се справя с често срещани здравословни проблеми по време на бременност?
За да се справите със запъка по време на бременност, можете да опитате с топли вани на празен стомах, консумация на киви, круши, синьо грозде, топла вода с малко мед или приемане на прясно мляко. Освен това се препоръчва Дуфалак или глицеринови свещички за справяне с този проблем. За да се справите с настинка по време на бременност е важно да пиете много течности, да почивате достатъчно, да се консултирате с лекар за безопасни лекарства и избягвайте контакт със заразени хора.
-
Кога обикновено се вижда полът на бебето по време на бременност?
-
Какви са разликите между 3D и 4D ултразвук по време на бременност?
-
Какви са цените на различните видове ехографии по време на бременност?
-
Как мога да се запиша за прегледи и да споделя снимки във форума?

А за свекървата - в друго настроение бих ти казала да не й обръщаш внимание, но сега ще ти кажа..... "Убий я"
Две седмици преди РД-то й мрънка, че няма пари за подарък и после взе назаем за джанти
Ох, сега видях за зацапването... надявам се да е минало и повече да не се повтори!!!
Но поне не мога да се оплача за празници - винаги казвам какво искам и ми го взима
Не мога да му разбера логиката и действията, но той не прави нещо, ако му кажа...
Сега му предстои сватба, после и бебе ще му дойде на главата. Вярвай ми доста се е спекъл, дори и да не ти го показва 
на ди , благодаря за отговора на цветенцето много добра информация ми даде а за зацапването не тревожи и аз съм така на хормонални хапове на мен ни обясниха да не се тревожа недей да мислиш най лошото лека мами

Изцяло съм съгласна!
Това са нормални емоции-не приемай нещата толкова навътре-и майките са развълнувани и преекспонират нещата,раздават команди,дават съвети,които не си им искал... Поплачи си да ти олекне,а после иди да нагушкаш мъжа си!
,бъди щастлива!