



Ич не е от добричките и залюханите тя
огън момиче е, огън- камъни разтапя чак
Малко едно такова, не се вижда от земята, ама около себе си диви ги прави...мда- много огън и страст има у нея...Не случайно някои хора като говорят за нея яко се бъгват, само се облизват и като цяло още със споменаването на името и, им се губи връзката с кораба майка

(сега някои хора от темата за Х. да не си помислят нещо...и ние четем в туитъря и у фейса)
изгледахме го 44 -я и сЯ сме в очакване на анализа на Зизунка























да тА допълним за целуфана, сливиците, гърлото....абе направо му обърна захапката девойката -страаааашно изпълнение...баш си беше автентично... мда


Извинявам се, че нахлувам в темата и директно с въпрос. Искам да попитам дали в крайна сметка има къде да се гледа сериала от първия епизод. Хващала съм само отделни епизоди по БТВ, а искам да изгледам всичко, защото ми стана много интересно. Знам, че от телевизията трият преведените серии, но все пак да попитам с надежда
Хубава вечер на всички и се извинявам за въпроса вероятно ви питат на всяка страница
Извинявам се, че нахлувам в темата и директно с въпрос. Искам да попитам дали в крайна сметка има къде да се гледа сериала от първия епизод. Хващала съм само отделни епизоди по БТВ, а искам да изгледам всичко, защото ми стана много интересно. Знам, че от телевизията трият преведените серии, но все пак да попитам с надежда
Хубава вечер на всички и се извинявам за въпроса вероятно ви питат на всяка страница 
БТВ-то изтри све... Препоръчани теми