TOM HARDY и поколението 30-годишни красавци, дето не се страхуват от грозни роли

  • 45 003
  • 753
# 435
Аз нали съм на вълна Rush, та исках да покажа едно гифче, което ми попадна тези дни - много добра илюстрация за портретното сходство на Хемсуърт с Джеймс Хънт.

Част от интервю.
Интервюиращият задава този въпрос: "James, they’ve changed the regulations, the air boxes, the wings… Yet you’re still extremely fast. How do you do it?”

А ето и отговора  Grinning



Виж целия пост
# 436
Носим интервю на Килиън от премиерата на Peaky Blinders- страхотно Heart Eyes


Наистина много, много добър сериал Party
Виж целия пост
# 437
нося Фаса  Heart Eyes и да кажа, че гледах " Hunger", който много ми хареса. След няколкото първоначални порива да повърна , удържах и изгледах до края ... Фаса беше мноооого добър, но повече ще пиша в Препоръчвам  Peace

Виж целия пост
# 438
Един букет на Златето за ЧРД!



Да си много щастлива и обичана ти желая!

Виж целия пост
# 439
Ааа, рожденничка ли си имаме Simple Smile
Честит Рожден, Злате!Да си ни жива и здрава, много щастие ти желая!  bouquet

Малко е рано за това...ама да полеем после Wink
Скрит текст:
Виж целия пост
# 440
Благодаря за поздравите и Жеймс!  Hug  Laughing

нося Фаса  Heart Eyes и да кажа, че гледах " Hunger", който много ми хареса. След няколкото първоначални порива да повърна , удържах и изгледах до края ... Фаса беше мноооого добър, но повече ще пиша в Препоръчвам  Peace
Муре, копирай си поста и в тази тема, за тези, дето не ходим в Препоръките.  Praynig

Виж целия пост
# 441
Златке, ЧРД, ама гледам, че те черпят с Джеймс! Айде, като за подарък няма да споделям, че се влюбих в него. Crazy  Laughing  Hug

Да си жива и здрава и много щастлива!  bouquet


И Мура да има предвид, да не ми се фръцка много много с Фас, че и в него съм влюбена! Crossing Arms Grinning Hug



Виж целия пост
# 442
Муре, копирай си поста и в тази тема, за тези, дето не ходим в Препоръките.  Praynig
Аа, отказа ли се да ни посещаваш, защо тъй Confused?
Моето и на Мяч искаш ли?

И виж кой още ти е напазарувал цветя за празника Wink
Виж целия пост
# 443
Аа, отказа ли се да ни посещаваш, защо тъй Confused?
Моето и на Мяч искаш ли?
Ами нещо не остава време и за Препоръките. Искам и вашите, да.

Щях да го приема и без цветя, ама той нали си е съобразителен и е взел.  Laughing


Златке, ЧРД, ама гледам, че те черпят с Джеймс! Айде, като за подарък няма да споделям, че се влюбих в него. Crazy  Laughing  Hug
Мерси за подаръка!  Laughing
Виж целия пост
# 444
Заповядай, Злате, оттук надолу и на следващата страница. Мнението на Мячик е най-хубавото, което съм чела за конкретен филм в този форум.
Виж целия пост
# 445
Мерси! Ама пак ще ви дърпам ушите.  Naughty Защо не ги пишете тия неща в тази тема?
Виж целия пост
# 446
Ми щото като ги писахме, тая тема още я нямаше Laughing

Охх, аз в припад Crazy Crazy Crazy










Къде е Криста да сложи някоя снимка на Том, че почти се засрамих Blush Laughing?
Виж целия пост
# 447
Ми щото като ги писахме, тая тема още я нямаше Laughing
Това не е оправдание. Crossing Arms
Виж целия пост
# 448
Даа, красив е. Много!


Злате, ще изкупя ли греха, като пренеса тук и мнението на Мури Flutter?
Сега всичкият "Глад" е на една страница Mr. Green.
Виж целия пост
# 449
Момичета Hug
надничам аз да видя моя любимец да грейне от някой страничка, но уви...
Сега малко снимчици с него за да разнообразим неделния следобед Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия