КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 630
  • 747
# 15
  bouquet
Виж целия пост
# 16
я и аз да си взема от момичешкия прашец  Mr. Green
 newsm75 newsm79 newsm28
Виж целия пост
# 17
Джул, много хубава тема.

Дай боже се изпълни с много хубави новини  Praynig Peace Peace и много, много момичета да се похвалят, че очакват бебенце/а  Peace

Въпреки, че за момента само мечтая за второ детенце, изкуших се да се наредя и аз под прашеца, още повече, щом е момичешки  Grinning Wink
Виж целия пост
# 18
Цоп е аз тук. Джулка, благодаря за темичката, дано да повлечеш крак, а на теб желая много спокойствие, щастие и късмет.
Виж целия пост
# 19
Джиджи, напрашвам специално (не знам къде е иконката с гадинката, дето ръси) с прах за размразени и родени бебоци. Моят е такъв при същата лекарка, така е този прашец ше ти свърши работа.
Виж целия пост
# 20
Джулка,прекрасна ни е новата тема  bouquet.Да ти е леко бременеенето,и да носиш късмет за другите бъдещи мами Peace.
Аз също само ще наблюдавам,ама когато има нужда за палци ще стискам сииииилно.
Джижи,като стане време, взимай от пращеца на ШМАТИ,че и е прекрасен Снежко Simple Smile.


Виж целия пост
# 21
Шмати, аз също се надявам на снежинки и се подреждам под теб за късмет Wink
Виж целия пост
# 22
Шмати  hug , като започна опита пак ще ти напомня , че точно ти си моя човек  smile3521
Гуги късмет и успех на теб  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Виви  Hug
Виж целия пост
# 23
И аз няма да артохоличествам повече, но се записвам. С голям кеф ще следя как расте лентичката на Jul, а също и за положителните тестове на всички останали
Виж целия пост
# 24
 wavey
Виж целия пост
# 25
 newsm10
Виж целия пост
# 26
Виж целия пост
# 27
 newsm39
Виж целия пост
# 28
 wavey
Виж целия пост
# 29
Забравихте си граматиката май Joy Joy Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия