КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 630
  • 747
# 30
Бамбич, ти за още едно ли драпаш  Party
Виж целия пост
# 31
ще драпам съвсем скоро  Mr. Green
сега влизам във форма само  Joy Joy
Виж целия пост
# 32
ихааа колко весело стана пак ,тука
Джул  bouquet
на всички останали  Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 33
Хайде Бамба загрявай и те чакам в отбора, втори номер и при теб от раз да Стане
Виж целия пост
# 34
 newsm53
Виж целия пост
# 35
ще драпам съвсем скоро  Mr. Green
сега влизам във форма само  Joy Joy
хаха душата ми пълниш Simple Smile Ще стискаме палци за розово вързопче  Laughing
Виж целия пост
# 36
Момичета,от прегледа вчера съм със смесени чувства.Добрата новина е,че сърчицето на бебока яко тупа-лупка,а лошата е,че излизайки от кабинета усетих как се подмокрям и до днес съм с кървене(прегледа ми беше страшно болезнен).Перси каза да си пия Но шпа-то и да си слагам Утрогестана,но мен вече сериозно започва да ме обзема паника.Ако някой има идея с какво още мога да си помогна нека сподели,моля Hug И така,най-официално Док ме тръшна на легло.Днес пуснах пълен пакет имунология,резултатите ще са готови във вторник.

Късмет на всички и кой каквото си желае това да получава Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 37
или слушаш перси или отиваш в болница.
Виж целия пост
# 38
или слушаш перси или отиваш в болница.

В коя болница да ходя?
Виж целия пост
# 39
В Надежда например  Rolling Eyes
Ти всъщност върна ли се при нея или само по телефона и каза?
Виж целия пост
# 40
Върнах се веднага щом изкървих и тя така каза
Виж целия пост
# 41
ами не знам тогава.
силно ли е кървенето?
може от фраксипарина да кървиш.

Звънкай на спешния и им кажи. аз с кървене не бих стояла и минута вкъщи. но аз съм си параноичка де.
Виж целия пост
# 42
Момичета,от прегледа вчера съм със смесени чувства.Добрата новина е,че сърчицето на бебока яко тупа-лупка,а лошата е,че излизайки от кабинета усетих как се подмокрям и до днес съм с кървене(прегледа ми беше страшно болезнен).Перси каза да си пия Но шпа-то и да си слагам Утрогестана,но мен вече сериозно започва да ме обзема паника.Ако някой има идея с какво още мога да си помогна нека сподели,моля Hug И така,най-официално Док ме тръшна на легло.Днес пуснах пълен пакет имунология,резултатите ще са готови във вторник.

Късмет на всички и кой каквото си желае това да получава Hug Hug Hug

Ако имаш назначен Фраксипарин/ Аспирин протект, би следвало да ги спреш, докато спре и зацапването, но все пак, слушай док, каквото и както ти каже. Лягай и не ставай Naughty единствено набързо до 00 Hug
Виж целия пост
# 43
Ако днес още кървиш иди пак до болницата, ще чуеш и мнението на някой друг и може и да решат да те оставят на някоя система. Стискам палци, кървенето да спре.
Виж целия пост
# 44
гледам юлето не е влизала от петък  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия