КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 631
  • 747
# 60
jul_j , ако друсаш утрогестан може от него да ти е едно смазано, плюс бременността- айрян, други течности и сандвич или манджичка, без бързи въглехидрати. Добронамерено ти правя съвет- махни всички палачинки,шоколади,сладоледи и баница. Артохолическите бременности си умират да имат усложнения- диабет, високо кръвно и други гадости. като лежим и ядем много сладко много помагаме на усложненията. Казвам ти го от опит и наблюдения, с лежането само много внимателно с храненето. За бебето понякога е по-добре да не ядеш, от колкото да ядеш. Кръвното след 12-13 седмица ще се оправи, сега и заради хапчетата и залежаването ти е едно смотано.
Виж целия пост
# 61
 Лежането,за съжаление не ми мърда.От както съм бременна сладко не мога да погледна,жестоко ми се гади от него,хапнах само вчера заради кръвното,ама не помогна.Иначе сутрин закусвам овесени трици с Активия и плод или филийка с кашкавал и домат,обяда и вечерята са без хляб,супички,салатки,зеленчукови манджички и такива леки храни.Отслабнала съм цели 4 кг нищо,че лежа.Много внимавам какво ям,а и с това постоянно гадене нямам и апетит.В болницата като ми мериха всеки ден кръвното варираше между 105-110/60,вчера не знам защо падна толкова,тази сутрин е 103/58,  и се чувствам доста по-добре.Утрогестана започнах да го пия през устата заради кървенето и така жестоко ме успива,май от него ми пада така кръвното newsm78
Утре и в другиден съм на вливания на Имуновенин,надявам се той да не ме довърши Joy
Виж целия пост
# 62
Джулка, аз съм най-редовно с ниско кръвно, но като пия някаква газирана напитка, не е задължително да е кола-веднага се освежавам.
Предполагам, че по една газирана напитка няма да повлияе чак толкова зле.
Също като ти чета менюто- нормално да си с ниско кръвно. Не е хубаво да качваш много кила, ама и отслабването не е препоръчително според мен Peace
Виж целия пост
# 63
само леки храни не може, според мен.
трябва си и нещо по-тежко, месо, мляко, хляб също не знам защо не употребяваш. аз бях с гд и пак ми казаха хляб пълнозърнест.
Виж целия пост
# 64
само леки храни не може, според мен.
трябва си и нещо по-тежко, месо, мляко, хляб също не знам защо не употребяваш. аз бях с гд и пак ми казаха хляб пълнозърнест.

и аз така мисля, трябва си силна храна. Че освен кръвното, ще падне и хемоглобина.
Виж целия пост
# 65
Ама после във WC-то има проблем Mr. Green
Виж целия пост
# 66
от месо и мляко не ми се вярва  Rolling Eyes
и активията да ти кажа хич не е подходяща, по-добре само кисело мляко.
Виж целия пост
# 67
Кръвното ми е 103/50 и се чувствам смазана,Някой да знае как да го покача с бабини илачи?

Имаш ли Утрогестан? Ако го пиеш, започни вагинален прием Peace Шмати е права Hug а  за вкусовете не се притеснявай и аз доскоро не можех да погледна нищо сладко (иначе го обожавам) , ама в последно време Crazy все към витрините със сладки и торти  hahahaме тегли  Mr. Green
Виж целия пост
# 68
Тя е с кървене, не и се полага различен от орален прием  Peace за момента.
Течности, течности и пак течности, и Джулка, кълви малко месце бре душо  Heart Eyes
Виж целия пост
# 69
Тя е с кървене, не и се полага различен от орален прием  Peace за момента.
Течности, течности и пак течности, и Джулка, кълви малко месце бре душо  Heart Eyes
Да, това го забравих,  а може и да е минало вече newsm78 Crazy
Виж целия пост
# 70
Сега нямаш апетит,ама така се променят нещата, ще се развихриш без да се усетиш. Утрогестанът през устата е като чук, ама ще търпиш, спи сега, без това като родиш няма да има много сън. Важното е, малкият човек да му е добре и да расте.
Виж целия пост
# 71
Тя е с кървене, не и се полага различен от орален прием  Peace за момента.
Течности, течности и пак течности, и Джулка, кълви малко месце бре душо  Heart Eyes
Да, това го забравих,  а може и да е минало вече newsm78 Crazy

Премина в кафеникаво зацапване и сега се чудя Утрогестана да го пия или да го мушкам newsm78Може да пия две и да мушкам едно или обратно.

Кокона,отдавна се каня да те питам ти защо си с две лентички?

Иначе днес съм много по-добре,като изключим разстройството от вчера,ама до утре дано мине,защото ще вливаме Имуновенин
Виж целия пост
# 72
Тя е с кървене, не и се полага различен от орален прием  Peace за момента.
Течности, течности и пак течности, и Джулка, кълви малко месце бре душо  Heart Eyes
Да, това го забравих,  а може и да е минало вече newsm78 Crazy

Премина в кафеникаво зацапване и сега се чудя Утрогестана да го пия или да го мушкам newsm78Може да пия две и да мушкам едно или обратно.

Кокона,отдавна се каня да те питам ти защо си с две лентички?

Иначе днес съм много по-добре,като изключим разстройството от вчера,ама до утре дано мине,защото ще вливаме Имуновенин

Според мен, си го пий, нека спре окончателно и тогава вагинално, знам че нямаш търпение, ама  Crazy

Лентичките са 2 защото и  бебетата са две  hahaha шегувам се, с  2-рата следя месеците, някак ми е по-лесно Mr. Green
Виж целия пост
# 73
Тя е с кървене, не и се полага различен от орален прием  Peace за момента.
Течности, течности и пак течности, и Джулка, кълви малко месце бре душо  Heart Eyes
Да, това го забравих,  а може и да е минало вече newsm78 Crazy

Премина в кафеникаво зацапване и сега се чудя Утрогестана да го пия или да го мушкам newsm78Може да пия две и да мушкам едно или обратно.

Кокона,отдавна се каня да те питам ти защо си с две лентички?

Иначе днес съм много по-добре,като изключим разстройството от вчера,ама до утре дано мине,защото ще вливаме Имуновенин

Според мен, си го пий, нека спре окончателно и тогава вагинално, знам че нямаш търпение, ама  Crazy

Лентичките са 2 защото и  бебетата са две  hahaha шегувам се, с  2-рата следя месеците, някак ми е по-лесно Mr. Green


Ахаааа,че си мислех да не са сбор от двете лентички Joy
Виж целия пост
# 74
Jul, ще се оправи и кръвно, и апетит, трудничко е в началото, но нас нищо не може да ни уплаши:)

Да ви се отчета - мина ми хистерото, много леко, бързо и приятно - нищо общо с предното в БГ, но то в Щерев е усложнено заради спиналната упойка. За 10 мин свършихме, няма проблем, махнал е само някакви неща, които не знам как да преведа - нещо като ципички ли, като нишки ли... Т.е. няма полипи и сраствания. Продължавам си с хапчетата за лигавицата и другия месец, живот и здраве, ще започна подготовката за ЗЕТ с Климара Форте. Ще я слагам по-дълго време, защото докито ще е в Щатите и ще трябва да задържим нещата, докато се върне. Имам 5 ембриона 1 Grade и още 3 с по 20 процента фрагментации. Похвалих се, доволна съм Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия