Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са препоръките за жена с ниско кръвно налягане?
Какви са мненията за процедурата на ЕЦ след стимулиран цикъл?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Форумът обсъжда различни аспекти на бременността, раждането, грижите за бебето и личните преживявания на жените по време на бременност и майчинство. Участниците споделят лични истории, преживявания, резултати от изследвания и консултации с лекари, като се подкрепят взаимно и дават съвети по теми като резултати от хормонални изследвания, опит с асистирана репродуктивна технология (ART), проблеми с бременността като високи или ниски нива на хормони и справяне с безплодието.
-
Какви са препоръките за жена с ниско кръвно налягане?
-
Какви са мненията за процедурата на ЕЦ след стимулиран цикъл?
Мненията относно процедурата на ЕЦ след стимулиран цикъл са смесени. Някои участници се притесняват, че стимулирането може да повлияе на качеството на яйцеклетките, докато други смятат, че си струва да опитат процедурата на ЕЦ след стимулиран цикъл с подходяща стимулация и правилно дозиране на лекарствата.
-
Какви са мненията за андролозите?
-
Какво причинява лоши яйцеклетки?
Дано всичко е наред
В петък вечерта звъннахме на спешния в клиниката и веднага ме приеха в болница.Бебчо е добре,има си сърдечна дейност.Според док,който ме прие причината за кървенето е някаква "рехавина"ниско долу в матката,която се е получила от резорбирането на втория ембрион.Опастност за пупешончето нямало,защото той е високо горе в матката.Няколко дена на системи и мускулно Но шпа и вече сме Ок в къщи от преди броени минути.Пуснаха ме с уговорката,че при най-малкия проблем ме прибират обратно.Фраксито временно го спряхме.И така......

