КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 631
  • 747
# 45
 Praynig Дано всичко е наред  Praynig
Виж целия пост
# 46
Джул, явно от прегледа е станало,  дано вече всичко е отминало, но е добре да си под наблюдение. Имаш палците на всички артохолички!!!
Виж целия пост
# 47
Jul_j успех дано да е отминало вече. Може да кървиш нали имаш повече от един ембрион върнат може някой от другите да се резорбира. А също не е задължително да кървиш от матката може от цервикалния канал. Дано вече да е в историята кървенето и да си спокойна.
Виж целия пост
# 48
Завърнах се  wavey В петък вечерта звъннахме на спешния в клиниката и веднага ме приеха в болница.Бебчо е добре,има си сърдечна дейност.Според док,който ме прие причината за кървенето е някаква "рехавина"ниско долу в матката,която се е получила от резорбирането на втория ембрион.Опастност за пупешончето нямало,защото той е високо горе в матката.Няколко дена на системи и мускулно Но шпа и вече сме Ок в къщи от преди броени минути.Пуснаха ме с уговорката,че при най-малкия проблем ме прибират обратно.Фраксито временно го спряхме.И така......
Виж целия пост
# 49
Радвам се, че сте добре Джулка и положението е овладяно Hug Hug
Виж целия пост
# 50
Джули, радвам се на новините ти  Hug
Виж целия пост
# 51
Джулка, и аз се радвам много  Grinning
Виж целия пост
# 52
Супер, сега пази кревата и си мисли хубави неща.
Виж целия пост
# 53
Благодаря ви,страхотна подкрепа сте Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 54
Джулка, радвам се че сте добре! И аз кървях доста време пък виж...
Почивай си интензивно и пази бебчето  Hug
Виж целия пост
# 55
Джули браво за хубавите новини  Hug Да си почиваш повече, да не се претоварваш  Naughty
Дано да нямаш никакви проблеми до срещата с бебока  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 56
Кръвното ми е 103/50 и се чувствам смазана,Някой да знае как да го покача с бабини илачи?
Виж целия пост
# 57
повече течности, например айрян със сол, сокове разни, ама гледай да не са прекалено сладки.
шоколад също помага,ама по по-малко.
Виж целия пост
# 58
Бамби,след два реда шоколад,палачинка с мед и 2 чаши студена вода вече е 105/53 Mr. Green
Виж целия пост
# 59
и движение помага за кръвното, ама сигурно са ти казали повече да мързелуваш  newsm78
и аз имам проблем с него и с такива работи го действам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия