КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 633
  • 747
# 615
АМХ ако е под 0.4, тогава се прави силна стимулация.

А за инхибина нямам думи, сигурно младея с годините Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 616
аз тия работи хич не смея да ги измеря, сигурно клонят към нула и двете  Crazy
Виж целия пост
# 617
Шарки, и аз бях с подобен АМХ. Кофти, но....
Виж целия пост
# 618
момичета изпуснах трети ден за изследване на фсх а се притеснявам за ияр заради възрастта, утре ми е седми ден от цикъла, дали мога да направя някакви изследвания или да отида някъде на преглед ама да не се чака месеци, за да се ориентирам в ситуацията,нямам нерви да чакам още три седмици
За изследвания -няма смисъл, те се правят изрично в началото на МЦ Peace
И аз не смея да изследвам, а и нямам намерение Crossing Arms тези хормони Crazy
Виж целия пост
# 619
Шарки, и аз бях с подобен АМХ. Кофти, но....
Ама аз съм на 47, за мен е нормално да е толкова нисък, а пък ти виж как си забременя. Мен ми е малко смешно даже, според тези резултати излиза, че съм си даже много фертилна още (само дето 7 години не става). Аз попочетох за АМХ, от момента, в който стане около 0.1 имаш около 5 години до менопауза.
Виж целия пост
# 620
Аз си забременях с АРТ, а при мен е нисък, защото съм с 1 яйчник и ендометриоза. Менопаузата я изживях за 8 месеца, не е гот.
Виж целия пост
# 621
Строй се за проверка! Няма ли ни една артохоличка останала?
Как я карате? Елате на по  Wine Glass да се отчетете как вървят нещата при вас
Виж целия пост
# 622
Първаааа, тук съм   bigdance2.
Мъжа ми замина на работа в чужбина - и непорочното зачатие е мисия невъзможна, ноооо замразихме материал - и тази година, ако не другата ще направя един опит. Иначе 16 г. пубертет ми къса нервите - като се има предвид че е добро дете  ooooh!
Speed ти как си???
Виж целия пост
# 623
втора  Mr. Green

при мен нещата в някои насоки не вървят, в други хептен не вървят, в трети кретат.

да се присъединя и аз към въпроса  Mr. Green
Виж целия пост
# 624
Оохохо ето, къде сте били     #Silly
Виж целия пост
# 625
Бамби - ама много телеграфично, давай точка по точка  Naughty

kokona20   Hug Hug Hug Малко инфо за сладурките  Simple Smile
Виж целия пост
# 626
ей ме на ида Laughing
Виж целия пост
# 627
Хайде, Пепи, разказвай, правиш ли още опити?
Виж целия пост
# 628
тъпча на едно място Mr. Green
Виж целия пост
# 629
Ей,сладурки липсвате ми smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия