КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 631
  • 747
# 660
Шоко, пусни едно контролно ЧХГ в четвъртък в днешната лаборатория, че на прегледа не се знае какво ще се види.
Виж целия пост
# 661
Ще пусна задължително утре, вече не знам какво е това, защо нищо не се получава. При положение че всички твърдят че ембрионите ни са перфектни освен леката поликистоза няма адекватно обяснение за нищо и др. Александров преди и др. Стаменов сега твърдяха че с тези ембриони няма начин да не се получат нещата но уви.
Виж целия пост
# 662
Шоко  Hug
Виж целия пост
# 663
Вчера чхг 477 днес 688 нищо не се вижда спирам лекарствата и чакам да ми дойде, после продължаваме с търсене на проблема.
Благодаря за подкрепата момичета.
Виж целия пост
# 664
Шоко, хубавото в случая е че поне имаше бременост.
Успех следващия път  Hug
Виж целия пост
# 665
И аз така се успокоявам сигме всеки път се приближаваме една стъпка по близо до успеха.
Виж целия пост
# 666
Съжалявам Шоко  spoko
Хубаво е да продължите да следите ЧХГ през ден, докато почне да пада и да те преглеждат, за да се изключи извънматочна.
Виж целия пост
# 667
Да така ще направим
Виж целия пост
# 668
нали расте, защо спирате лекарствата  newsm78
Виж целия пост
# 669
Шоко,  spoko

дано да е за последно такова преживяване и следващия път да успеете.
Виж целия пост
# 670
Твърде ниска била стойността за 22ри ден след трансфер на бластоцист
Виж целия пост
# 671
Твърде ниска била стойността за 22ри ден след трансфер на бластоцист

 Hug
Виж целия пост
# 672
Здравейте, момичета моята одисея продължава.
Днес 28 ден след трансфер ЧХГ 2440 лекарствата съм ги спряла преди шест дни, а ЧХГ се удвоява на седемдесет и няколко часа нямам никакви болки док каза, че ако другата седмица продължава така да отида на преглед. Не знам какво да мисля newsm78
Виж целия пост
# 673
Здравейте, момичета моята одисея продължава.
Днес 28 ден след трансфер ЧХГ 2440 лекарствата съм ги спряла преди шест дни, а ЧХГ се удвоява на седемдесет и няколко часа нямам никакви болки док каза, че ако другата седмица продължава така да отида на преглед. Не знам какво да мисля newsm78
Аз се сещам, пусни пак утрогестана, и мини на клексан/фракси за известно време. Честито ще ти кажа в 16 седмица.
Виж целия пост
# 674
Здравейте, момичета моята одисея продължава.
Днес 28 ден след трансфер ЧХГ 2440 лекарствата съм ги спряла преди шест дни, а ЧХГ се удвоява на седемдесет и няколко часа нямам никакви болки док каза, че ако другата седмица продължава така да отида на преглед. Не знам какво да мисля newsm78
Аз се сещам, пусни пак утрогестана, и мини на клексан/фракси за известно време. Честито ще ти кажа в 16 седмица.

Възможно ли е #Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия