КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ-20

  • 57 631
  • 747
# 705
Шокооо - нямам думи  Praynig Praynig Praynig Трайкам си и стискам палците силнооо, борбено е малкото човече  Hug Hug Hug

Момичета - ето това чукане чакахме  smile3521 smile3521 smile3521
Виж целия пост
# 706
Шоко, не знам във Варна има ли добри лекари за следене на бременност, обаче на Стаменов специалността му е забременяване, не самата бременност. Искай второ мнение за фраксито от добър специалист.
Виж целия пост
# 707
Шоко, страхотна новина Peace Стискам палци всичко да е наред докрая Peace Peace
За фраксито и аз съм на мнението на Шарки Peace
Виж целия пост
# 708
Шоко, не знам във Варна има ли добри лекари за следене на бременност, обаче на Стаменов специалността му е забременяване, не самата бременност. Искай второ мнение за фраксито от добър специалист.

За следене на бременност се намират, но за назначаване на съответни терапии с фраксипарин и подобни, по-скоро не, тук са от старата школа Crazy Crazy ако мога така да се изразя и не са и някои даже запознати с "новите техники и технологии" Rolling Eyes
Шоко стискаме силно!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 709
Леле...настръхна ми козинката....Шоко,няма да ти казвам колко съм щастлива,а само ще продължавам с палците това мъниче да иска да живее и да не се предава!
Виж целия пост
# 710
Не може да няма кардиологична болница във Варна.
Виж целия пост
# 711
Не може да няма кардиологична болница във Варна.

Преди 4 години ходихме до София защото свекърва ми имаше проблеми във Варна не е много добре работата.
Виж целия пост
# 712
Ти си прецени дали да не направиш консултация със съдов лекар за евентуално фракси. Може и въобще да не ти се налага.
Виж целия пост
# 713
То идеята на фраксито в нейния случай не е защото има проблеми със съдовете или кръвосъсирването, а за да се подобри кръвоснабяването на матката в тези толкова важни за плода дни.
Виж целия пост
# 714
Така де. Аз това го написах по нагоре. Ще и се разреди кръвта и ще подобри кръвообращението, за да може да дръпне плода. Въросът е каква доза и въобще дали ще и се налага да го слага.
Виж целия пост
# 715
Ако ти се случи като с моята бременност преди 4 години, ще се чудиш какво е трябвало да слагаш, а не си. И никой няма да ти отговори постфактум...
Виж целия пост
# 716
В съседната тема, след 2 неуспешни опита едно симпатично момиче е бременно съвсем порочно. Усмихна ме до ушите  Mr. Green
Виж целия пост
# 717
Гугито щеше да се гътне заради един клексан, та профилатикчно да се слага понякога не е безобидно.
на мен например все ми го натрапваха точно за всеки случай, ама минах и без него.
Виж целия пост
# 718
Ми нали затова я пращам на съдов. Те ще я разпитат, ще и видят изследванията и ако преценят ще и дадат.
Виж целия пост
# 719
Боже,Боже,чудеса се случват.На един дъх ви четох.Шоко,ама много се радвам мила,дано това е твоето бебе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия