Веганството - да споделим опит - 12

  • 53 814
  • 744
# 225
Ако искате надникнете в темата за постите , има много добри рецепти . Naughty
Виж целия пост
# 226
Ако искате надникнете в темата за постите , има много добри рецепти . Naughty
Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 227
Здравейте!
Следя ви от време на време - аз тръгнах от почти отказване на месото, а след една беседа на мой близък, който стана суровоядец, реших да пробвам и без млечни (и месо) - а то взе, че съвпадна и с постите (та си имам оправдание за домашните, които ме мислят за куку).
Та искам да попитам - смесването на ядки (не голямо количество) с кокосово масло напр. вредно ли е? Знам, че много вегани правят грешката да приемат доста мазнини от различни източници, което пак не е добре..
Преди малко направих бонбони - смлени лешници (накиснати предварително), малко конопено семе, малко фурми и смокини (накиснати и те) и много малко кокосово масло.. дано не са ни били много калорични  Blush
Също така при сушените плодове - какво количество фурми напр. са ок за дете на 3.5г.? Че малката много ги хареса тези от био магазина и яде...
Виж целия пост
# 228
Малини, ако нямаш достоверен ориентир, можеш да сравниш с количеството захар съдържащо се в 200 мл кока-кола или препържено олио в порция пържени картофки или поничка... и да се успокоиш Simple Smile

Според мен бонбоните са супер!
Виж целия пост
# 229
И според бонбоните са супер. Всичко е наред, щом не се прекалява. Например, ако не ядеш бонбони всеки ден Mr. Green А само от време на време. Сега, като настъпи арктически студ си мисля, че малко повечко мазнинки не са вредни.
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 230
И според бонбоните са супер. Всичко е наред, щом не се прекалява. Например, ако не ядеш бонбони всеки ден Mr. Green А само от време на време. Сега, като настъпи арктически студ си мисля, че малко повечко мазнинки не са вредни.
 Hug Hug Hug

Ех, как ме успокои  Hug той студът направо настъпи... а домашните ме попитаха - днес няма ли да правиш бонбони?  Joy утре ще ги зарадвам!

А за блендери какво бихте препоръчали? От коя марка сте доволни? Утре има black Friday в emag и се чудех дали да не си взема нещо по-голямо. Този, който имам е по-скоро тип чопът (за малки количества е ок).
Виж целия пост
# 231
Вече се обърках с тая соя, полезна ли е и в какви количества? Много е
противоречива информацията в различните сайтове, вкл. и чуждоезичните.
Чудя се и за тези брашна- от орехи, от сусам- дали ще стават някакви содени
питки от тях (защото трябва да избягвам всички храни, съдържащи скорбяла).
Виж целия пост
# 232
Копирам един линк от съседна тема, защото преди време сме споменавали и коментирали традиционната китайска медицина и мисля, че ще е интересно - The five flavours and the five organs
Виж целия пост
# 233
Вече се обърках с тая соя, полезна ли е и в какви количества? Много е
противоречива информацията в различните сайтове, вкл. и чуждоезичните.
Чудя се и за тези брашна- от орехи, от сусам- дали ще стават някакви содени
питки от тях (защото трябва да избягвам всички храни, съдържащи скорбяла).
Ами елдата няма скорбяла, а и амаранта също.Киноата и тя не съдържа скорбяла. За соята много отдавна се говори,че е гмо. Но ако се задълбаеш да търсиш и царевицата е такава, а и пшеницата не е както в миналото.
Аз се съмнявам, че с брашното от орехи или сусам могат да правят питки newsm78 По-скоро ако се добавят към някой брашна, но не в големи количества.
Отивам да чета линка от нетърпеливка.
 Hug Hug
Виж целия пост
# 234
Данилу, благодаря, намерих амарант и киноа какво са, че до сега само
елдата познавах. Сега вече ще ми е по-засищащо и разнообразно менюто, последните
10 дни готвя само броколи, зеле, праз, спанак и зелен фасул.
За празниците и аз ще правя такива бонбони със сушени плодове и лешници, намерих
си и вегански шоколад и вече съм спокойна  Grinning.
 Оф, сега виждам тук -http://www.bb-team.org/hrani/ingredient/starch, че киноа има скорбяла.
Виж целия пост
# 235
Ами елдата няма скорбяла, а и амаранта също.Киноата и тя не съдържа скорбяла.
ох,....извинявам се, че се намесвам,  ама това не е вярно.  Peace
Veniz , ако искаш да избягваш нишестето и се чудиш дали и къде го има, можеш да си правиш 'тест' за нишесте с йод. Визмаш си йодна тинтура от аптеката и капваш върху картоф, хляб, банани,  елда....и прочие , ако се оцвети в тъмно синьо, значи продуктът съдържа нишесте.
Виж целия пост
# 236
В много неща има скорбяла/нишесте. В едни по-малко, в други повече. Много зависи и дали ще е сурово или сготвено...
В амаранта също има нишесте.
Виж целия пост
# 237
Благодаря момичета, наистина дори в ядките има малко скорбяла.
Пак ще си наблягам на кръстоцветните зеленчуци, но без да изпадам в крайности
относно нишестето.
Виж целия пост
# 238
Относно веганския шоколад,аз вчера забъркав такъв,който би трябвало да се води суров,тъй като разтопих маслата на 40градуса.Можете много лесно да си забъркате и вкъщи и да си сложите каквото ви е по вкуса.Аз моя вчера го направих с годжи бери  Party
Виж целия пост
# 239
Относно веганския шоколад,аз вчера забъркав такъв,който би трябвало да се води суров,тъй като разтопих маслата на 40градуса.Можете много лесно да си забъркате и вкъщи и да си сложите каквото ви е по вкуса.Аз моя вчера го направих с годжи бери  Party
И аз правих веднъж с годжи бери-стана уникален  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия