В момента чета ... 21

  • 44 267
  • 753
# 360

...започнах тази  Mr. Green
Грабна ме още в началото!



Разбирам те - мен ме грабна от първата страница, буквално. Simple Smile Страхотна книга.

Иначе аз нямах никакво време тази седмица, дори през уикенда, но утре ще почна нещо ново и ще споделя.

Simple Smile

PS "Антихрист" на Емилиян Станев e яка.

Нова ли е тази книга? Мислех си да я търся в ел вариант, но ако е много нова няма да я намеря.
За Джон Сол ми е питането Simple Smile
Виж целия пост
# 361
Нова е, да. Последната му книга всъщност. На мен лично ми е любима (заедно със "Сенки").

Simple Smile
Виж целия пост
# 362
Виж целия пост
# 363
Да следя темата  Peace
Виж целия пост
# 364
Търся А планините ехтяха
Виж целия пост
# 365
Търся А планините ехтяха
Книгата излезе сравнително скоро, трудно ще я намериш. Пък и това едва ли е най-подходящата тема да я търсиш  Peace
Виж целия пост
# 366
Търся А планините ехтяха
Можеш да попиташ ето тук:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 367
Започнах тази сутрин-"Палм Бийч" на Пиер Рей.
Много добре започва.
Виж целия пост
# 368
Търся А планините ехтяха

Има я в продавалника на половин цена.
Виж целия пост
# 369
Здравейте момичета , бях обещала да пиша относно "Кристин - дъщерята на Лавранс" и мога да кажа че съм възхитена , "изгълтах" първата книга на един дъх , ще се поразровя и за други книги от същата писателка -Сигрид Унсет , а сега продължавам с втората книга  smile3508
Виж целия пост
# 370
За една вечер минах първите 50 стр. на "Джойленд" на Стивън Кинг. Абсолютно удоволствие. Simple Smile
Виж целия пост
# 371
Търся А планините ехтяха
Мисля, че една приятелка я има в електронен вариант, ако искаш мога да попитам и да ти я пратя? Wink
Виж целия пост
# 372
За една вечер минах първите 50 стр. на "Джойленд" на Стивън Кинг. Абсолютно удоволствие. Simple Smile
Охо, примлясвам доволно  Grinning! Поръчах я в събота и чакам да ми я доставят днес или утре, а нямам търпение!
Виж целия пост
# 373
Чета "Серенада" на Зюлфю Ливанели.
Нещо съм разсеяна и бавно върви.
Най-общото ми впечатление е, че силно напомня за "Копелето от Истанбул" на Елиф Шафак. Много сходна тематика, но по-малко чувство за хумор. На места диалозите ми се струват неестествени. Не знам турците като си разговарят непринудено, действително ли използват толкова често обръщения към роднините си. Последно много ме подразни един диалог между главната героиня и брат й, в който след всяка дума му казваше "Бате". А не е да речеш малко дете, голяма жена е.
Почувствах се като на руския пазар. Там си падат по батковците и какичките.
Виж целия пост
# 374
В момента чета "Преспанските камбани" на Димитър Талев. Преди това изчетох "Железният светилник", който много ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия