В момента чета ... 21

  • 44 267
  • 753
# 150
Караме те, прочети я  Grinning  Hug!

Дръпнах си я  newsm43 ще я подхвана след "Вакантен пост", после ще пиша  Simple Smile
Виж целия пост
# 151
Караме те, прочети я  Grinning  Hug!

Дръпнах си я  newsm43 ще я подхвана след "Вакантен пост", после ще пиша  Simple Smile

Разходката изобщо не е страшна Simple Smile
Виж целия пост
# 152
Човече, гледам, че си залегнала под стола и си се приготвила за някоя ужасия май  Laughing. Да, книгата е страшна, но в онзи смисъл, в който казваш за нещо: "Ето това беше страхотно!".
Чела ли си нещо друго от Кинг?
Виж целия пост
# 153
Имам чувството, че Стивън Кинг и само "Дългата разходка" да беше написал, пак приносът му към литературата и човечеството щеше да е нещо изключително. По средата съм, но възхищението ми расте! Много интелигентна книга, която поставя много въпроси.

И Зеленият път. yes omm

А "изкуплението Шоушенк"  Laughing Laughing? Или "Тялото"? За "Дългата разходка" подкрепям на 100% Simple Smile!

И "Добрият ученик" и "Огън" в този ред на мисли  Wink .
Въпреки, че има още много и много.
Виж целия пост
# 154
Чела ли си нещо друго от Кинг?

Да  Simple Smile

То
Мъртвата зона
Тъмната половина
Гробище за домашни любимци
Куджо
Мизъри
Долорес Клейборн

Виж целия пост
# 155
Е, то ти си прочела страшното вече, какво те плаши сега?
Виж целия пост
# 156
Караме те, прочети я  Grinning  Hug!

Дръпнах си я  newsm43 ще я подхвана след "Вакантен пост", после ще пиша  Simple Smile


"Дългата разходка " е много интересна и не е никак страшна, няма нужда да се пъхаш под стола  Wink

Не се сърди, човече, опитвам се безуспешно да се сетя как ти беше стария ник? Ще ми помигнеш ли  Crazy
Виж целия пост
# 157
...
Не се сърди, човече, опитвам се безуспешно да се сетя как ти беше стария ник? Ще ми помигнеш ли  Crazy

Никол. Simple Smile
Виж целия пост
# 158
Вярно! Crazy

Сори за спама  Blush
Виж целия пост
# 159
Е, то ти си прочела страшното вече, какво те плаши сега?

Прекалено реално си представих играта. Но щом толкова народ ме успокои, ще я преборя  Simple Smile

Виж целия пост
# 160
Да, да, обърках имената на книгите, Джой, извинявай! А чела ли си друг роман за тях? Би ли препоръчала нещо?
Отново от Филипа Грегъри- "Шутът на кралицата", в него фокусът е върху Дъдли и влюбена в него девойка, не върху Елизабет. Не е лош, но "Любовникът на девицата" е по-хубав.

В темата за исторически романи  бях питала за заглавия и получих този отговор:
Джой,ето две заглавия Elizabeth & Leicester: Power, Passion, Politics и His Last Letter: Elizabeth I and the Earl of Leicester  И двете не са издавани на български.Това е списък с книги с по-разширена тематика http://www.amazon.com/Elizabeth-Robert-Dudley-scheming-affection … lm/R2VERC9RWTBJH2
На български се сещам само за Любовникът на девицата на Филипа Peace

За съжаление заинтригувалите ме не успях да ги издиря.

Мога да ти препоръчам филм, не един и два, иначе Simple Smile.
Виж целия пост
# 161
Мога да ти препоръчам филм, не един и два, иначе Simple Smile.
С филмите мисля, че съм ОК. От темата за костюмните и исторически филми мисля, че наваксах, но благодаря  Hug.
Много ми хареса историческата поредица на Колийн Маккълоу, която ми препоръча преди време и се надявах да извадиш нещо подобно и за Елизабет  Grinning.

Човече, ти си идеално подготвена за Дългата разходка! Дано да ти хареса след всичките ни препоръки  Peace!
Виж целия пост
# 162
Ще ме прощавате за двойния пост, но прочетох, че в София ще има Алея на книгата за първи път и бързам да ви кажа!
Виж целия пост
# 163
Относно Алеята - с риск да прозвучи еретично - аз не съм спирала да чета, но бойкотирам българския книжен бизнес и няма да купувам нови книги от книжарници Naughty докато не си направят цените нормални. Не може в Европа и Щатите цените да са по-ниски от книжарниците във Видин и Хасково. Втора ръка, замяна, библиотеки, е-книги има милиони. Извинете за "спама"....
Виж целия пост
# 164
....Извинете за "спама"....
Едва ли е спам, Фри, по-скоро болна тема  Confused.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия