В момента чета ... 21

  • 44 267
  • 753
# 405
"Великата тайна" на Б.Вербер и съм очарована,както и всичко от него.
Виж целия пост
# 406
Приключих с "Капан за сънища" на Кинг. Много ми допадна.
И сега съм на първите страници от "Сьомгата на съмнението" на Дъглас Адамс  Heart Eyes
Виж целия пост
# 407

http://www.book.store.bg/p20189/lovci-na-vreme-dejvid-morel.html

Сюжета е банален - един луд отвлича пет човека за да са реални герои в игра измислена от болния му мозък. Приятеля на една от жените тръгва да я спасява, а 40те часа игрово време изтичат ...
Книгата дава инфо за видео игрите, летърбоксинга ( http://mollov.blogs.uni-plovdiv.bg/?p=977 ), времевите капсули.
Чете се бързо.

Фенка съм на автора - Дейвид Морел и особено на Братството на розата.
Виж целия пост
# 408
Прочетох " Защото те обичам" на Гийом Мюсо и сега съм в чуденка какво да започна Simple Smile

Много ми хареса книгата.При тотална липса на време я прочетох за 2 дни.

"Вино от глухарчета " ми е отдавна в списъка , но е в ел.вариант , ама си е иска да нещо на хартия.
Виж целия пост
# 409
Прочетох и втората книга от трилогията "Кристин,дъщерята на Лавранс" , книгите са разкошни , мисля че ще се харесат на повечето , които обичат историческите книги , има всичко в тях и любов , преврати , страхове , семейни ценности , доста неща са написани и за християнството също , прекрасна трилогия , започвам третата книга  smile3529
Виж целия пост
# 410
Прочетох "Цветята на дъждовната гора". Средно положение - не беше лоша, но и не успя да ме грабне.
Започвам "Осъзнати сънища" - Джейн Ан Кренц.

Виж целия пост
# 411
В момента чета ''Историкът'' от Елизабет Костова. Отначало не ми хареса,още повече че не обичам вампирска тематика Mr. Green сега не мога да я оставя:) чета и се ядосвам,че чета за вампири,но ми е адски интересно.
Виж целия пост
# 412
В  момента  чета  "Чуй  ме" Маргарет Маницини , не  съм  очарована  до  60-та стр.
Искам  да  попитам  има  ли  книга написана  за живота  на Мирей Матийо?
Не  можах  да  намеря, а  не  може  да  няма. Искам  да  е  стойностна книга,  а  не  нещо "жълто".
Виж целия пост
# 413
Никога повече няма да чета 2 книги наведнъж  Naughty
"Другата жена" на Б. Делински я прочетох преди "Пророчеството на Корана". Харесва ми, но "Другата жена" ми беше по-лека, по-увлекателна, по-четивна и естествено "изпревари" "Пророчеството...", която също е много интересна, но има много имена, определения, нации, обяснени под черта, което много бави четенето.

А толкова да нямам търпение да започна "Кристин, дъщерята на Лавранс"  Crossing Arms
Виж целия пост
# 414
Започвам Дийн Кунц, това ми е първата негова книга.

                                 
Виж целия пост
# 415
Прочетох "Дом за разплата", много ми хареса!  Peace
Майсторски написан трилър, препоръчвам го на почитателите на жанра!   Grinning
Чудя са как така Холивуд още не е прибягнал до екранизацията му  Laughing
През цялото време, докато четях романа, си представях всяка сцена толкова образно и живо, не реших, че не може да няма филм по него. Да, ама не, няма  Laughing

Сега започвам тази:



Хмм...сега ми направи впечатление, че заглавието не е с пълен член  newsm78
Надявам се да не се е упражнявал с превода някой полуграмотен "преводач"...  Confused
Виж целия пост
# 416
Отдавна не бях попадала на нещо толкова добро като "Бял шум" на Дон ДеЛило.
Толкова добро съчетание на тънка ирония и чистата истина в едно.
Виж целия пост
# 417
...
Хмм...сега ми направи впечатление, че заглавието не е с пълен член  newsm78
Надявам се да не се е упражнявал с превода някой полуграмотен "преводач"...  Confused
Може да е прозвище, тогава може да е без пълен член. Като я зачетеш сама ще кажеш да ли е така.
Виж целия пост
# 418
Момичета моля Ви кажете как слагате даден пост като цитат и под него пишете коментар ?  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 419
Чета тази, много ми харесва! Наистина напомня на Кейт Мортън  Heart Eyes



Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия