Наде аз разбрах, че съ е залюбила с него още в Лалето

мчи ако е така, ще излезне опасна бееее, все от сетовете си ги намира....ред е на Чагитко. 
А без тия, я глей ква убава двойка са тия двамата, е там да си се зимат и тва е
Наде аз разбрах, че съ е залюбила с него още в Лалето

мчи ако е така, ще излезне опасна бееее, все от сетовете си ги намира....ред е на Чагитко. 
тя сега хем влюбена хем загубена нема смисъл
ЦЕл празник стана у диспансерО зарад тебе 
Кат са обичат младите да са взимат 

И с двамата ли е ходила

глей кък са измъква
И с двамата ли е ходила




ох майко Памир в супер готин
от Лалето си го заплюх
да Наде,тя е все с хубавци така трябва
не с някви дебили

Препоръчани теми