Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 160

  • 24 237
  • 746
# 690
Дани,  Hug къде се губиш, ако си творила нещо, давай да го видим.

И мен ме заинтригува Рони какво ни каза  Thinking

Прилича ми на туита на Бономо от днес  Thinking, с малко думи много неща за размисъл казва  Peace
Виж целия пост
# 691
Виж целия пост
# 692
Екстри,само за да ти отговоря се върнах-да знаеш  Laughing За Аталайчо говоря.  Peace  Laughing

Иии дим да ме няма,чао ви...за трети и последен път  newsm52
Виж целия пост
# 693
Нова тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=736909.new#new

Бу гедже се случи парадокс...още не  са ми затворили опция "редактирай" Joy Joy Joy Joy Joy

Мое влезете да ми зафалите... tooth tooth tooth tooth
Виж целия пост
# 694
Дани,  Hug къде се губиш, ако си творила нещо, давай да го видим.

И мен ме заинтригува Рони какво ни каза  Thinking

Прилича ми на туита на Бономо от днес  Thinking, с малко думи много неща за размисъл казва  Peace

Значи не съм само аз недоразбралата  Joy Joy Joy

А къв е бил туита на Бономо плс, че съм го пропуснала нещо  newsm78
Виж целия пост
# 695
Екстри,само за да ти отговоря се върнах-да знаеш  Laughing За Аталайчо говоря.  Peace  Laughing

Иии дим да ме няма,чао ви...за трети и последен път  newsm52

Мерси, Романтиче  Grinning
А, това никога не казвай никога си важи за всичко  Grinning
Ама тук не ми се вижда да се случи  Mr. Green Peace  Joy Joy Joy
Пък ако стане, още по-хубаво  Grinning

Хайде, лека нощ за трети път  Hug

Виж целия пост
# 696
Зизун стига иска та Фалим кажи си че си искаш библУтеката  Laughing


какво е писал Бономо  newsm78

лека на лягащите  Hug Hug
Виж целия пост
# 697
Тц,сега влизам  Joy  Joy  Joy
Сига щом има записване и аз да са набутам у Хазалския списък тогаз,често си признавам без спринцок,че не бях я гледала в друг сериал преди ОС,ама и там като го загледах първоначално не ми направи особено впечатление освен очите й разбира се,ама то е обяснимо,защото от заслепението ми от Чачко как да я видим,но при мен заслепенията не са много трайни,та така покрай темата и интервюта с нея много ми допадна момичето  Peace Малко дълго го обясних,ама  Rolling Eyes  Joy

Джейни мерси за апването и пииниту няма да ти откажа  Hug  Heart Eyes  Hug

Лека на лягащите да сънувате захаросани сънища  smile3524   Sleeping  smile3524

А за Аталайчо да кажа,според мен мяза на татко си повече,а Чачи на майка си,като мине пубертета ще си каже колко гюзелчик ще е  Peace
Виж целия пост
# 698
То за никогата така,ама тука е просто очевадно,че не мой се случи,много,много е грозен направо,пфуууу противен даже,и като малък сме виждали Ча,няма нищо общо  Peace
Виж целия пост
# 699
ама от раз може да мине за брат на Джан  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 700
ама от раз може да мине за брат на Джан  Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy
Ох, ама как точно го намести Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 701
Зизун стига иска та Фалим кажи си че си искаш библУтеката  Laughing
Скрит текст:

какво е писал Бономо  newsm78

лека на лягащите  Hug Hug

 Joy  Joy  Joy  Joy  Joy

Жанка,Вани Лека нощ и сладки сънища!!!  smile3524   Sleeping  smile3524
Виж целия пост
# 702
То за никогата така,ама тука е просто очевадно,че не мой се случи,много,много е грозен направо,пфуууу противен даже,и като малък сме виждали Ча,няма нищо общо  Peace
Ехоооооооооооо, що не ме отразяваш на ЛС беееееее....исках помооооооощ...ама докат ми реагираш се опрайх... Mr. Green
Виж целия пост
# 703
Дани  Hug
Ми не тъ разбрах накъде тръгна навътре ли, навън ли, а Ирка днес така се изнизваше, та затва помислих и за теб  Joy :35
Виж целия пост
# 704
Той Ча затуй толкоз го харесва Джан, щото му мяза на Аталайчо. Peace

Дани, да нямаш температура къз? Shocked Ча прилича на баща си, а Аталай на майка си! Сигурно съвсем си им забравила физиономиите, та да обръщаш приликата наопаки . Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия