Ку не съм -Честити да са ти
, `ку съм - пак
Ку не съм -Честити да са ти
, `ку съм - пак
Ку не съм -Честити да са ти
, `ку съм - пак 
ама мерси

С Джанчи-патладжанчи са си лика прилика

Аз продължавам да мисля върху туита на Бономо. 
Аз продължавам да мисля върху туита на Бономо. 



Аз продължавам да мисля върху туита на Бономо. 

може за некоя друго прозорче да говори, не за Хазалкиното

)) благодаря а гостоприемството 




Павлинче
Вени добре дошла
язък, че той неможа да си довърши шедьовъра

добре де, да го отвори не да го чупи

Дано да е за добро
, че както се казва "много смях не е на хубаво" 


Ирка
За красотите и страхотните комиксови смешки





Препоръчани теми