Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 30
Йо честитих ли ти дрешляците  newsm78 Ку не съм -Честити да са ти  Hug , `ку съм - пак  Hug
Виж целия пост
# 31
Йо честитих ли ти дрешляците  newsm78 Ку не съм -Честити да са ти  Hug , `ку съм - пак  Hug

Еми незнам  newsm78  Joy ама мерси  Hug Hug

Ама систъра е уцелила 10-ката за Аталайчо  Joy Joy С Джанчи-патладжанчи са си лика прилика  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 32
Добре дошла на Вени Колева...  bouquet Hug
Мерси за колажа...веднага украси фасадата на диспансера. Peace
Виж целия пост
# 33
  bouquet
Виж целия пост
# 34

Еее сисс  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 35
  Thinking Аз продължавам да мисля върху туита на Бономо.  Thinking
Ама, освен че иска да чупи нечие прозорче (първата част на изречението), и приканва към празноглавие притежателката на въпросното прозорче (втората част на изречението), друго не можах да схвана.  Mr. Green Дет се вика, за един гол кекс става въпрос. Говорете ми, говорете!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Виж целия пост
# 36
  Thinking Аз продължавам да мисля върху туита на Бономо.  Thinking
Ама, освен че иска да чупи нечие прозорче (първата част на изречението), и приканва към празноглавие притежателката на въпросното прозорче (втората част на изречението), друго не можах да схвана.  Mr. Green Дет се вика, за един гол кекс става въпрос. Говорете ми, говорете!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Зиз мноу те молим заключи старата къщя  Praynig Laughing

и лека нощ...... пак  Joy Joy Hug
Виж целия пост
# 37
 Thinking Аз продължавам да мисля върху туита на Бономо.  Thinking
Ама, освен че иска да чупи нечие прозорче (първата част на изречението), и приканва към празноглавие притежателката на въпросното прозорче (втората част на изречението), друго не можах да схвана.  Mr. Green Дет се вика, за един гол кекс става въпрос. Говорете ми, говорете!
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Абе сега ти пък Профи  Joy Joy Joy може за некоя друго прозорче да говори, не за Хазалкиното  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 38
поздрав най-сърдечен за тема нова,   bouquet  newsm74
Скрит текст:
 
Виж целия пост
# 39
Аз мой позакъсняла се цопнах в старата тема ама сега и тук да ви поздравя  wavey wavey wavey

Та да си дойда на думата често ви наблюдавам от балкона, но все нямам много време да пиша.... Но ето че най - накрая изпаднах от балкооона. А причината за това е, не можах да се сдържа и да не ви покажа "Произведение на бат Халю от Халилудково" след реставрация в едно от студията на диспансер "Фемир"



DANI Wink)) благодаря а гостоприемството  Hug

и на ~Зизу~ за отново прекрасната "психиатрична клиника" (тема 161)  smile3525smile3525 smile3525
а..... и на всички, който пишат и правят темата така забавна  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 40
Слънчице, аз до имена не съм стигала, пък и силно се надявам прозорчето й отдавна да е счупено.  Wink Joy Joy Joy


Veni_Koleva, добре дошла! Hug
Много хубаво, че си се сетила да си донесеш сама хапченцата, че тук нещо скоро никой не се е сещал да раздава. hahaha
Виж целия пост
# 41
Феичке лека къз  Hug Hug Павлинче  Hug Hug Вени добре дошла  Hug язък, че той неможа да си довърши шедьовъра  ooooh!
Виж целия пост
# 42
ако има гладни, жадни, на диети е тва е за вазе
Скрит текст:
Виж целия пост
# 43
Слънчице, аз до имена не съм стигала, пък и силно се надявам прозорчето й отдавна да е счупено.  Wink Joy Joy Joy

Е ти не си ама всички знаеме за кой намекваш  Joy Joy Joy добре де, да го отвори не да го чупи  Joy Joy Joy Joy Joy

Малее тая вечер ми е толкова смешно, че не е истина  Joy Joy Дано да е за добро  Praynig Praynig, че както се казва "много смях не е на хубаво"  Confused
Виж целия пост
# 44
Зизун  Hug
Мерси за къщурката Grinning Heart Eyes

Скрит текст:

Дани  Hug Ирка  Hug За красотите и страхотните комиксови смешки  Grinning Heart Eyes

Скрит текст:

И за всички диспансерки  Heart Eyes Hug
Скрит текст:

Честит празник, момичета  Hug bg bg bg

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия