ся се сетих за детското "Завръщането на Джафар" и веднага го пеρифразирах ама на агл, че по-яко звучи
""The return of Ekstri"
ся се сетих за детското "Завръщането на Джафар" и веднага го пеρифразирах ама на агл, че по-яко звучи
""The return of Ekstri"
ся се сетих за детското "Завръщането на Джафар" и веднага го пеρифразирах ама на агл, че по-яко звучи
""The return of Ekstri"

Хехехе

, добре цопнала

Павлинче
Вени добре дошла
язък, че той неможа да си довърши шедьовъра 


за Емир, в живота му не са се мотали фотографи и дразни други актьори. Затова и се говори за невинност. Само едно не разбрах
, откъде авторът е сигурен, че джамчето е цяло?! 

Мерси за Мико
за Емир, в живота му не са се мотали фотографи и дразни други актьори. Затова и се говори за невинност. Само едно не разбрах
, откъде авторът е сигурен, че джамчето е цяло?! 

извинявай, продължавай, стана ми интересно
ами незная, нали все пак говориш или той говори за някво невинно девойче
и ако е тъй не става дума за Хазал




Препоръчани теми