

Икси днес е в Плевен
каза който иска може да свирка да се видите
благодаря! 
за колажчетата... 
страхотно клипче...
и аз каквато съм си ревла... 
все не те засичам в темата...
радвам се, че се появяваш понякога...

приятно изкарване...





нъл каза, че ощИ веднъж ако видиш таквиз писаници....и иликсирити нема ни спасат...пЪ аз влезнах случайно в тиганчето...та съм под стола.... 


Ами първото и третото, ооо, прекрасни са всички! Бравос!

Ами първото и третото, ооо, прекрасни са всички! Бравос!

не са мой от туитър са
ама са много хубави
,
,
,
и всички тайни ревлиии...

. Дайте линк, Моля! 
,
,
,
и всички тайни ревлиии...

и в YouTube го отразих
и във фейса ти пратих нещо
много много хубав

Ами първото и третото, ооо, прекрасни са всички! Бравос!

не са мой от туитър са
ама са много хубави


Препоръчани теми