Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 360





Виж целия пост
# 361
Ренате, чак сега успях да изгледам ФЕмирският ти клип и песента е много подходяща, развълнувах се.
С моя мъж днес уж е почивен ден, а правихме есенно почистване и довечера с дечко, ще ни води на ресторант. Heart Eyes
Приятно Ви изкарване на почивните дни.

Виж целия пост
# 362
от туй 'апчи всичкУ ми мнава Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 363
Ренате, чак сега успях да изгледам ФЕмирският ти клип и песента е много подходяща, развълнувах се.
С моя мъж днес уж е почивен ден, а правихме есенно почистване и довечера с дечко, ще ни води на ресторант. Heart Eyes
Приятно Ви изкарване на почивните дни.



Наденце Hug Икси днес е в Плевен Simple Smileказа който иска може да свирка да се видите Hug
Виж целия пост
# 364
Жанка,споко тя пътеката все някога ще стане  Grinning  Hug  Hug  Hug

Виж целия пост
# 365
Йоанче, Hug благодаря!  bouquet

Жани, Hug за колажчетата...   bouquet

Ренате, Hug страхотно клипче... Heart Eyes и аз каквато съм си ревла... Cry

Клодииии, Heart Eyes все не те засичам в темата... Hug радвам се, че се появяваш понякога...  love001  love001  love001

Наде, Hug приятно изкарване... Heart Eyes
Виж целия пост
# 366
от туй 'апчи всичкУ ми мнава Joy Joy Joy
Mмм,от туй апчи и свръхдоза няма да откажа   Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes   Mr. Green
Виж целия пост
# 367
Значи Ренуууу, ама грам не ме отрази значи.... Crossing Arms

Чей влезем под стола, чИ мЪ й страх от НадИтУууу... newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43 newsm43

Що така бе моме те е страх от мен, ако правилно съм те разбрала де?! newsm78
New #medcezir#SerenaySarikaya


Звездичке, мерси. Hug
Жани, заета съм, вече писах в предходния си пост, иначе на драго сърце с всяка от Вас бих се срещнала.
Виж целия пост
# 368
Наде, Hug нъл каза, че ощИ веднъж ако видиш таквиз писаници....и иликсирити нема ни спасат...пЪ аз влезнах случайно в тиганчето...та съм под стола.... hahaha

Имам муза...оти'ам да прайм анализ... tooth

И без тва д'вечира нема да има...шЪ ода в библУтеката да чета класика Парцуцов... smile3508
Виж целия пост
# 369

Жанаааааааа, какви са тези красоти красотни?!!!!  Hug Hug Hug

Второто, второто, мноооого ми харесва!  Blush Ами първото и третото, ооо, прекрасни са всички! Бравос!   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 370

Жанаааааааа, какви са тези красоти красотни?!!!!  Hug Hug Hug

Второто, второто, мноооого ми харесва!  Blush Ами първото и третото, ооо, прекрасни са всички! Бравос!   bouquet  bouquet  bouquet

Ди  Hug Hug Hugне са мой от туитър са Blushама са много хубави Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 371
Жани Hug Hug Hug,
Илди Hug Hug Hug,
Профи Hug Hug Hug,
Кали Hug Hug Hug и всички тайни ревлиии...
 Ей как ми липсвате момичета, скоро ще отлитам на майната си пак и кой знае кога ще си дойда...
  smile3518

Радвам се, че ви е харесал клипа!  love001
Виж целия пост
# 372
Здравейте, Фемирки! Много сме напреднали с темата Simple Smile
Поздрави на всички! Къде изчезна Дата.бг. Не ме пуска там Sad. Дайте линк, Моля!   bouquet
Виж целия пост
# 373
Жани Hug Hug Hug,
Илди Hug Hug Hug,
Профи Hug Hug Hug,
Кали Hug Hug Hug и всички тайни ревлиии...
 Ей как ми липсвате момичета, скоро ще отлитам на майната си пак и кой знае кога ще си дойда...
  smile3518

Радвам се, че ви е харесал клипа!  love001

душице Hug и в YouTube го отразих Winkи във фейса ти пратих нещо Hugмного много хубав
Виж целия пост
# 374

Жанаааааааа, какви са тези красоти красотни?!!!!  Hug Hug Hug

Второто, второто, мноооого ми харесва!  Blush Ами първото и третото, ооо, прекрасни са всички! Бравос!   bouquet  bouquet  bouquet

Ди  Hug Hug Hugне са мой от туитър са Blushама са много хубави Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Няма значение, пак ми харесват и ти благодаря, че ги споделяш!  Hug
 Аз в туитърЯ се не подвизавам все още!!!  Blush  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия