Някой щеше да ми дава нещо, да правя едно друго нещо...

пък после всички да се кефите ...

Как прозвуча само
- Щял съм бил да ...Ренате, явно ще трябва тоз някой да се сети

Хайде да се сеща, че да се кефим


- Щял съм бил да ...

страхотно е клипчето
въпреки, че е тъжно, видях отново тъжният, страдащият Емир, който си спомняше за любовта си, който си спомняше за щастливите си мигове с Фериха, за приказката, която изживяха, тук си подсмърчах
, докато го гледах и някак си все едно една буча се е загнездила в гърлото ми, отново изпитах всички чувства, които почувствах, когато гледах АФК ПЕ, но въпреки това много ми хареса и ти благодаря 
, дано бързо да се оправи
честити дрешки, много ми харесват
красив Емко 
твърде е възможно това за СБ
барабар и ти там съас всичките луди

ама след зимата иде лето

и аз си ги харесвам


бай от мен засега

Че днес бая дневна смяна отметна











Къв рев му теглих на клипа
... прекрасен е!
Трябва да те питам някои неща на скайпа, ама ще е след почивните дни. Много поздрави на Дзверчето, дано не е нещо прекалено лошо! Дано и по-бързичко да се оправи!


добре дошла в диспансера
Габи,
благодаря ви за сутрешните ти колажи
, красота 
колажите, които си постнала от туитъра много красиви
А твоето творение не го крий, много хубаво, красив Емко 
приятна почивка и на всички останали, които ще пътуват някъде 



оставих вЪ за малко
вий пак щракатИ пръсти по клавиатурата 
пак си ни навестила за малко
Честит празник и на теб 
де се губиш и ти мЪ къз
само на боб ти мяткаме тук нерде си
за клипчето нямам думи
останах безмълвна
моментите който си избрала са невероятни 

и на мен парченце от 'апчитУ чИ д'ан сЪ разпраЯми инЪк

принципно съм си родом от Сливен,но съм омъжена в едно курортно мЪничко градче
градът е супер,ама 'ората йок...................Дани
ти сус джанъм сус
за крушките проблем йок
ама к'ат тЪ гледам пътека си направила до в къщи

радвам се че са ви харесали колажчетата и фотките на наштУ 'апчи
то с такова 'апчи нема разболяване вай беееееее
Препоръчани теми