Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 345
Адашче, таман сме се събрали... да забия аз един въпрос... тоя път искам отговор!!!

Някой щеше да ми дава нещо, да правя едно друго нещо... newsm78 newsm78 newsm78
пък после всички да се кефите ... hahaha hahaha hahaha

Как прозвуча само Joy Joy Joy - Щял съм бил да ...




Ренате, явно ще трябва тоз някой да се сети  Laughing Щото така  newsm78 newsm78 newsm78

Хайде да се сеща, че да се кефим  Party Party Party
Виж целия пост
# 346
Ренате, Hug страхотно е клипчето Heart Eyes въпреки, че е тъжно, видях отново тъжният, страдащият Емир, който си спомняше за любовта си, който си спомняше за щастливите си мигове с Фериха, за приказката, която изживяха, тук си подсмърчах  newsm45, докато го гледах и някак си все едно една буча се е загнездила в гърлото ми, отново изпитах всички чувства, които почувствах, когато гледах АФК ПЕ, но въпреки това много ми хареса и ти благодаря  bouquet

Наминавай по-често при нас и поздрави, целувки и прегръдки на Зверчето  love001 hug, дано бързо да се оправи

Йо, Hug честити дрешки, много ми харесват Heart Eyes красив Емко Heart Eyes

Сега се връщам да ви изчета...
Виж целия пост
# 347
Сис  Hug твърде е възможно това за СБ  Mr. Green Joy Joy барабар и ти там съас всичките луди  Joy Joy Joy

Габи е зима идва, няма как  ooooh! Sad ама след зимата иде лето  Party Mr. Green Joy Joy

Кали мерси  Hug Hug и аз си ги харесвам  Mr. Green Heart Eyes
Виж целия пост
# 348
Адашче, да питам и още нещо, да не е имало смяна на караула в диспансера? newsm78 newsm78 newsm78


Виж целия пост
# 349
Адашче, да питам и още нещо, да не е имало смяна на караула в диспансера? newsm78 newsm78 newsm78



Ами нещо такова се получи... Laughing
Виж целия пост
# 350
Айде 44 еп. ша се гледа  Party Party бай от мен засега  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 351
е Сис къде да ида  Mr. Green нали знаеш онзи отгоре събира  Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 352
Айде 44 еп. ша се гледа  Party Party бай от мен засега  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Айде, бай  Hug Че днес бая дневна смяна отметна  Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 353
Здравейте Компанията, Hug Hug Hug Hug

Честит празник на всички!

Нещо ново от мен за всички, които не са ме забравили...  love001



Не подсмърчайте много...че ви чувам...





Прекрасно, красиво, нежно, истинско!  Weary

Ренате,   bouquet Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 354
Здравейте Компанията, Hug Hug Hug Hug

Честит празник на всички!

Нещо ново от мен за всички, които не са ме забравили...  love001



Не подсмърчайте много...че ви чувам...





Прекрасно, красиво, нежно, истинско!  Weary

Ренате,   bouquet Hug Hug Hug



Клипа е страхотен, музика, кадри .... ама ми се сви сърцето, все едно всичко това на нас се случва, ... но много благодаря е сподели  Hug Hug Hug Hug

ФЕМИР ФОРЕВЪР  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хубав почивен ден, на всички  Hug
Виж целия пост
# 355
Пуснаха ме за малко, ама докато ви изчета се разбягахте. ooooh!

Ренкоооо, радвам се че намина! Hug Hug Hug

Ренатеееее,  Hug Hug Hug Къв рев му теглих на клипа smile3518 smile3518 smile3518 ... прекрасен е! Heart Eyes Трябва да те питам някои неща на скайпа, ама ще е след почивните дни. Много поздрави на Дзверчето, дано не е нещо прекалено лошо! Дано и по-бързичко да се оправи! Hug
Виж целия пост
# 356
Снощи много сте се вихрели, голямо нещо сте били Joy Joy Joy Joy Joy

Чаги на йените фотки, които сте споделили е супер, много ми харесва Heart Eyes

Вени Колева, Hug добре дошла в диспансера

Жани, Hug Габи, Hug благодаря ви за сутрешните ти колажи   bouquet, красота Heart Eyes

Йо, Hug колажите, които си постнала от туитъра много красиви Heart Eyes А твоето творение не го крий, много хубаво, красив Емко Heart Eyes

Галя, Hug приятна почивка и на всички останали, които ще пътуват някъде Hug

Виж целия пост
# 357
Адашче, да питам и още нещо, да не е имало смяна на караула в диспансера? newsm78 newsm78 newsm78

Ами нещо такова се получи... Laughing

Важното е да се спазва традицията и духа в диспансера! Ай наздраве тогаз и да е хаирлия!
 Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

 Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 358
тьойбе тьойбе Winkоставих вЪ за малко  Simple Smileвий пак щракатИ пръсти по клавиатурата Simple Smile
Ренкоооо Hug Hug Hugпак си ни навестила за малко BlushЧестит празник и на теб Party
Ренатке Hug Hug Hugде се губиш и ти мЪ къз Flutterсамо на боб ти мяткаме тук нерде си Simple Smileза клипчето нямам думи Winkостанах безмълвна Blushмоментите който си избрала са невероятни Hug
поздрави и от мен на Дзеверчето и бързо да се оправя Wink
Габчо Hugи на мен парченце от 'апчитУ чИ д'ан сЪ разпраЯми инЪк Joy Joy Joy Joy Joy
Релаксче  Blushпринципно съм си родом от Сливен,но съм омъжена в едно курортно мЪничко градче Simple Smileградът е супер,ама 'ората йок...................Дани  Hugти сус джанъм сус Simple Smileза крушките проблем йок Simple Smileама к'ат тЪ гледам пътека си направила до в къщи Hug Hug Hug
гледам чИ сабах бая бая стИ мЪ отразили Simple Smileрадвам се че са ви харесали колажчетата и фотките на наштУ 'апчи Simple Smileто с такова 'апчи нема разболяване вай беееееее Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 359
 fight  fight  fight

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия