ама не мо'им да рзберем неден аджеба
не ни го показаха т'ва У репортажчето дето Чачи отговаря за въпроса за Дерята

и



а тая от сета на АФК не я бях виждала


и на къде съм тръгнала може БИ без ашкъма


ама не мо'им да рзберем неден аджеба
не ни го показаха т'ва У репортажчето дето Чачи отговаря за въпроса за Дерята








С тихи стъпки бум у на Фера стаята ма едвам едвам гък ни са чуа...сяда на криватя...и придърпва възглавницата и я навира балабар у нусъ ши му влей и си вика на глас ...божке тия чепикови уж няат пари пък къв убав омекотител и прах за пране ползват ммм чай я погънчам малко мноу ми ареса миризмата мммм на мушанки мириши или на мушкату
...С бодра крачка в тоя момент влиза Фера и чуа за прахъ и омекотитела и кат вика на Емко тц объркал си прахъ пич туй е праен сапун Мееметя и Татю го вариха миналта седмица...ма тъпа Фера за ко си каза тряаше да остай Емко да си мисли,че е елитен прахъ ...ма будала
, ама репортажчето ще е утре
ай са сЪ показали
ай сЪ ги фотнали


Чей че не си спомням ся....бошвер...ай гавръниме по идно и си легаме...ейййй тая па не смей да пине начи...опсссссс...ся с кво шъ го отварямИ...със зъбки не ста'а...у Чепикови таквиз екстри кат тирбушони нема...ше вЪрА горИ при КУрайчик...той не мое да нема кат знам с Емко кви са смукачи...е, верно ся...чичо Джак нИ ще тирбушон...ма нЪл са баривци...шЪ има сигур'

Сама ли ш' си льокам ся....





Чей че не си спомням ся....бошвер...ай гавръниме по идно и си легаме...ейййй тая па не смей да пине начи...опсссссс...ся с кво шъ го отварямИ...със зъбки не ста'а...у Чепикови таквиз екстри кат тирбушони нема...ше вЪрА горИ при КУрайчик...той не мое да нема кат знам с Емко кви са смукачи...е, верно ся...чичо Джак нИ ще тирбушон...ма нЪл са баривци...шЪ има сигур'

Сама ли ш' си льокам ся....


вечИ дават заето от теб
мускулна треска им докара
С тихи стъпки бум у на Фера стаята ма едвам едвам гък ни са чуа...сяда на криватя...и придърпва възглавницата и я навира балабар у нусъ ши му влей и си вика на глас ...божке тия чепикови уж няат пари пък къв убав омекотител и прах за пране ползват ммм чай я погънчам малко мноу ми ареса миризмата мммм на мушанки мириши или на мушкату
...С бодра крачка в тоя момент влиза Фера и чуа за прахъ и омекотитела и кат вика на Емко тц объркал си прахъ пич туй е праен сапун Мееметя и Татю го вариха миналта седмица...ма тъпа Фера за ко си каза тряаше да остай Емко да си мисли,че е елитен прахъ ...ма будала
С тихи стъпки бум у на Фера стаята ма едвам едвам гък ни са чуа...сяда на криватя...и придърпва възглавницата и я навира балабар у нусъ ши му влей и си вика на глас ...божке тия чепикови уж няат пари пък къв убав омекотител и прах за пране ползват ммм чай я погънчам малко мноу ми ареса миризмата мммм на мушанки мириши или на мушкату
...С бодра крачка в тоя момент влиза Фера и чуа за прахъ и омекотитела и кат вика на Емко тц объркал си прахъ пич туй е праен сапун Мееметя и Татю го вариха миналта седмица...ма тъпа Фера за ко си каза тряаше да остай Емко да си мисли,че е елитен прахъ ...ма будала
ади имайти милост бе
С тихи стъпки бум у на Фера стаята ма едвам едвам гък ни са чуа...сяда на криватя...и придърпва възглавницата и я навира балабар у нусъ ши му влей и си вика на глас ...божке тия чепикови уж няат пари пък къв убав омекотител и прах за пране ползват ммм чай я погънчам малко мноу ми ареса миризмата мммм на мушанки мириши или на мушкату
...С бодра крачка в тоя момент влиза Фера и чуа за прахъ и омекотитела и кат вика на Емко тц объркал си прахъ пич туй е праен сапун Мееметя и Татю го вариха миналта седмица...ма тъпа Фера за ко си каза тряаше да остай Емко да си мисли,че е елитен прахъ ...ма будала
не мога да се хиля тук
а домашните се чудят какво ми става, а аз с цял глас се смея и накрая вече взех и да се търкалям по паркета от смях, хахахах ей така
Уникална си бе, душичке! 

,Серитайките да мижЪт молим

,Серитайките да мижЪт молим
мехлемче за Фемирсите души
събудихте ме тука да са хилите и викам чей погледна ко става - и га глеам Зизуна и Релакса кат ги напускали едниии

Препоръчани теми