
аз тука пищя от най малкото пък там при големите съм загинала геройски 
аз тука пищя от най малкото пък там при големите съм загинала геройски
и после
Зизунке напрао къртиш!
и снимките на Ча-ам хубуто си е хубу ся!

Чей че не си спомням ся....бошвер...ай гавръниме по идно и си легаме...ейййй тая па не смей да пине начи...опсссссс...ся с кво шъ го отварямИ...със зъбки не ста'а...у Чепикови таквиз екстри кат тирбушони нема...ше вЪрА горИ при КУрайчик...той не мое да нема кат знам с Емко кви са смукачи...е, верно ся...чичо Джак нИ ще тирбушон...ма нЪл са баривци...шЪ има сигур'

Сама ли ш' си льокам ся....



Чей че не си спомням ся....бошвер...ай гавръниме по идно и си легаме...ейййй тая па не смей да пине начи...опсссссс...ся с кво шъ го отварямИ...със зъбки не ста'а...у Чепикови таквиз екстри кат тирбушони нема...ше вЪрА горИ при КУрайчик...той не мое да нема кат знам с Емко кви са смукачи...е, верно ся...чичо Джак нИ ще тирбушон...ма нЪл са баривци...шЪ има сигур'

Сама ли ш' си льокам ся....



После Корайчик : чшшшшшш тая смукача и по голям от моя долу чипикови не си играят лочат кат за световно...Баща и на Фера наредил казанти у портиерското ох леле майко жиот...Емко затуй кат влезна ония път не мой никой го изкара лепнал са на бидонти и чека да потиче и си пее в казанци се пекла по тръбичка текла ракийчице ,ракиичице моя...Убу,че Миеметя дошъл,чи да го отлепи с тупаници
въх мър боже
После Корайчик : чшшшшшш тая смукача и по голям от моя долу чипикови не си играят лочат кат за световно...Баща и на Фера наредил казанти у портиерското ох леле майко жиот...Емко затуй кат влезна ония път не мой никой го изкара лепнал са на бидонти и чека да потиче и си пее в казанци се пекла по тръбичка текла ракийчице ,ракиичице моя...Убу,че Миеметя дошъл,чи да го отлепи с тупаници
въх мър боже 
После Корайчик : чшшшшшш тая смукача и по голям от моя долу чипикови не си играят лочат кат за световно...Баща и на Фера наредил казанти у портиерското ох леле майко жиот...Емко затуй кат влезна ония път не мой никой го изкара лепнал са на бидонти и чека да потиче и си пее в казанци се пекла по тръбичка текла ракийчице ,ракиичице моя...Убу,че Миеметя дошъл,чи да го отлепи с тупаници
въх мър боже 



Чей че не си спомням ся....бошвер...ай гавръниме по идно и си легаме...ейййй тая па не смей да пине начи...опсссссс...ся с кво шъ го отварямИ...със зъбки не ста'а...у Чепикови таквиз екстри кат тирбушони нема...ше вЪрА горИ при КУрайчик...той не мое да нема кат знам с Емко кви са смукачи...е, верно ся...чичо Джак нИ ще тирбушон...ма нЪл са баривци...шЪ има сигур'

Сама ли ш' си льокам ся....



После Корайчик : чшшшшшш тая смукача и по голям от моя долу чипикови не си играят лочат кат за световно...Баща и на Фера наредил казанти у портиерското ох леле майко жиот...Емко затуй кат влезна ония път не мой никой го изкара лепнал са на бидонти и чека да потиче и си пее в казанци се пекла по тръбичка текла ракийчице ,ракиичице моя...Убу,че Миеметя дошъл,чи да го отлепи с тупаници
въх мър боже 
После Корайчик : чшшшшшш тая смукача и по голям от моя долу чипикови не си играят лочат кат за световно...Баща и на Фера наредил казанти у портиерското ох леле майко жиот...Емко затуй кат влезна ония път не мой никой го изкара лепнал са на бидонти и чека да потиче и си пее в казанци се пекла по тръбичка текла ракийчице ,ракиичице моя...Убу,че Миеметя дошъл,чи да го отлепи с тупаници
въх мър боже 


, ама репортажчето ще е утре Препоръчани теми