Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 105
Туй бледоликата ли е,тука като е черно-бяла не й личи толкова бледоликостта  Grinning

Бай дъ уей да вметна,че до града,където живея има село Черничево,което преди се е казвало Дудино,тъй че мен дудите ич не ма затрудниха с преводаа  Joy
Виж целия пост
# 106
апвайте, дуди доде още има,че иде оная с лютеницата, не моем да спасим и скрием нищо от неа, лапайте, торти, пиене, агнешку, кой какво му душа сака
мерси за готиния купон, ади към кревата вече, че утре треба да ставам в 7 часа, пардон тази сутрин , леле как издържате не знам, лека нощ, убаво да ви е, ама не пишете ни гръцкио ни на турскио, че утре ще проверявам, Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 107
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 108
Туй, братчеда на Хатиджето  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Виж целия пост
# 109
Напускам ви момичета ,че утре чок тръстика ме чака.
Лека нощ  и приятни сънища! smile3524
Виж целия пост
# 110
Туй, братчеда на Хатиджето  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:

 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao

Павлинче лека  Hug Hug Диана и на теб Hug
Виж целия пост
# 111
Още нещо любимо  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Скрит текст:

Виж целия пост
# 112
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy
smile3521 Йо, то ние и с кимане се разбираме, хайде ще спестим гръцкия  smile3521

Павлина  Hug Диана  Hug  лека  Grinning
Виж целия пост
# 113
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy
smile3521 Йо, то ние и с кимане се разбираме, хайде ще спестим гръцкия  smile3521

Айде  newsm47  hahaha
Виж целия пост
# 114
Туй, братчеда на Хатиджето  Joy Joy Joy Joy

Скрит текст:
Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Туй ме подсети за вица за блондинката дето като спрял токът на ескалатора стояла 2 часа на него,докат го пуснат  hahaha

Диана,Павлинче Лека и сладки сънища!  smile3524  Sleeping  smile3524
Виж целия пост
# 115
Дани страхотна на Стинг  Heart Eyes  Hug Hug

хохоба  Joy Joy Joy
Скрит текст:

Виж целия пост
# 116
Още нещо любимо  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Скрит текст:


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 117
Дзън..дзъъъъъъън...алармята...ся заключвам... Mr. Green
Кой заспал заспал...другитИ си оставате тукя....пижамитИ при Чепиков на 1-ви етаж...анащък мЪ?
Виж целия пост
# 118
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy

Малко обективност от наша страна от време на време не е излишна. Wink
Бледоликата си е хубава, сладникаво хубава. Просто не уцели филма. Те, тоя филм, много не го уцелиха, та тя не е единствена. Аксой бей е виновен. Още не съм го довършила ПЕ, но както вече знаете съм от малцината, които го харесват.
Виж целия пост
# 119
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Тази песен Вася от Гласът на България също я изпя уникално  Peace
Скрит текст:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия