Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 120
Дани страхотна на Стинг  Heart Eyes  Hug Hug

хохоба  Joy Joy Joy
Скрит текст:


 Joy Joy Joy Joy Joy
Ох, скоро го даваха по някоя телевизия  Joy Joy
Виж целия пост
# 121
Зизу,благодаря за новата тема.  bouquet

Един музикален поздрав от мен за всички в темата.Любима песен на Емир.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 122
Дзън..дзъъъъъъън...алармята...ся заключвам... Mr. Green
Кой заспал заспал...другитИ си оставате тукя....пижамитИ при Чепиков на 1-ви етаж...анащък мЪ?

Анащък  Mr. Green ,ади бай,бай до сабах,щом пък препирЯш да заклучваш  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 123
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy

Малко обективност от наша страна от време на време не е излишна. Wink
Бледоликата си е хубава, сладникаво хубава. Просто не уцели филма. Те, тоя филм, много не го уцелиха, та тя не е единствена. Аксой бей е виновен. Още не съм го довършила ПЕ, но както вече знаете съм от малцината, които го харесват.

Проф това е моята обективност! Не го казвам заради ПЕ! Просто не мисля, че е някаква красавица, не казвам че е грозна, отново се бъзикахме с Габи, за мен Гизем е най-обикновено момиче, не мога да кажа, че е хубава, нито грозна! Забравих да кажа, че вече дори не ме дразни  Mr. Green  Joy
Виж целия пост
# 124
Ето го и на Вася изпълнението  Heart Eyes

Скрит текст:

Виж целия пост
# 125
Релаксче, хубавка е Гиземката, няма спор. Peace

Да бе, не ми се спори просто в момента  Mr. Green Joy
Че ми е мързеливо  Joy


 smile3521 ама какво хубаво видоха  Shocked еми аз съм по-красива от нея, без грим при това  Mr. Green Joy

Малко обективност от наша страна от време на време не е излишна. Wink
Бледоликата си е хубава, сладникаво хубава. Просто не уцели филма. Те, тоя филм, много не го уцелиха, та тя не е единствена. Аксой бей е виновен. Още не съм го довършила ПЕ, но както вече знаете съм от малцината, които го харесват.

Проф това е моята обективност! Не го казвам заради ПЕ! Просто не мисля, че е някаква красавица, не казвам че е грозна, отново се бъзикахме с Габи, за мен Гизем е най-обикновено момиче, не мога да кажа, че е хубава, нито грозна! Забравих да кажа, че вече дори не ме дразни  Mr. Green  Joy

 smile3521
Виж целия пост
# 126
 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Скрит текст:


Изполягахте ли бе,тя Зизу каза,че врътва ключа и вие си легнахте ли  Thinking
Виж целия пост
# 127

Ех, това много си ме кефи   bouquet

Най-после изчетох предната тема и съм ей така  rotfImbo rotfImao rotfImbo

На всичкото отгоре съм на гости и се хиля по нощите като алтава. Добре, че ме уредиха с лаптоп, та да си ви наблюдавам какви ги вършите. Ама вие немате настигане. Зарад вас си проспивам дните  Mr. Green

Момичета, Честит празник!

 Гордея се, че съм Българка, въпреки всичко, което с случва с и в Родината ми!






Честит празник и от мен.

И лека нощ  smile3524
Виж целия пост
# 128
Това го е туитнала Пелин Емриш,интересна картина  Peace

Виж целия пост
# 129
Опппп опппп, що ми бягаш  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

Дани за Стинг 2  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Манка  Hug
Виж целия пост
# 130
Лека Манка  smile3524  Sleeping  smile3524

 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Скрит текст:

Виж целия пост
# 131
Габи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Манка  Hug Hug

Дани как ще легнеме, то рано още   Mr. Green
Виж целия пост
# 132
V.I.P.  Mr. Green

Скрит текст:


Виж целия пост
# 133
Опппп опппп, що ми бягаш  Joy Joy Joy Joy
Скрит текст:

Дани за Стинг 2  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Манка  Hug


Оп,оп за малко да уцели вратата,нищо другия път мой да успее  hahaha  hahaha  hahaha

Габи  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Манка  Hug Hug

Дани как ще легнеме, то рано още   Mr. Green

Да бе знам аз,затуй се учудих,да не сте се стреснали от ключарката   Laughing  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 134
Лека Манка  smile3524  Sleeping  smile3524

 Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes
Скрит текст:


И за това  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Теб те е ударила романтиката явно  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия