Пускайте песента и заспивайте бърже хухавелки такива
Пускайте песента и заспивайте бърже хухавелки такива
започнах да виждам двойно
Като не ме оставихте на спокойствие да си се наприказвам, ся ви оставям

Пускайте песента и заспивайте бърже хухавелки такива

песничката
лека
Габии и на теб лека


Лека и сладки сънища


Пускайте песента и заспивайте бърже хухавелки такива

започнах да виждам двойно
Като не ме оставихте на спокойствие да си се наприказвам, ся ви оставям




мое ли такова писане бе ,вие сте се разпорили от коментарно студио хахахха...


много готина темичка...

благодаря за кафенцето! 



Джено
и другите дето сме една идея по-малко хахави...
Препоръчани теми