Огледален Свят и всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~тема 161

  • 20 643
  • 721
# 435
Малко ФЕМИР и от мен и пак се връщам към анкетата  Simple Smile
Скрит текст:

Браво Серенче (Галя)  Hug То колажирането в малко като краста, нали  Laughing Heart Eyes

Хайде пак на работа в анкетата  Joy Joy Joy

Благодаря, Габи! Hug Hug
А малко , направо си е голяма краста.Напрао немоа се запра дет се вика.
Ай връщам се пак в анкетата ,че не можем да оставим нашата краста (ФЕМИР) някой да ги изпревари,нали   love001  love001
Виж целия пост
# 436
Хелоуууу хахита  Hug Hug : Hug
Виж целия пост
# 437
Мараба, Ирчееее! Hug
Виж целия пост
# 438
Хилллоооуууу, Бабче, показвай бързо роклетоооо, как мина шопинг терапиятаа, и аз днеска достааа обиколих, ама мислим вече в тия Молчета да не ходим, само боклуци на умопомрачителни цении  Mr. Green



Гледате ли Армения кво направи чехите  smile3501
Виж целия пост
# 439
wavey

Влизам и гледам цели 2 анализа от Зиз и от Релакс , които цепят мрака  rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
За малко да се изсмея в едно заведение , ама викам бегай дома, тогаз Ши чИтеш  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha, и без това у диспансера само библИотеката е отключена  Joy Joy Joy Joy

И аз се вкючих неколкократно в анкетата, даже се учудих, че мога да си гласувам безкрай  hahaha

Ама първия път нашичките водеха двойно, след 10 минути поведоха Толгахан и жена му, а наште 3-ти, после станаха втори и вече 1-вииии  newsm68 newsm44 newsm68 newsm44

Хареса ми клипа на Ренате, не успях да се разплача, просто днеска не ми е Ревдей  Peace

Надявам се Дзверчето да се оправи бързо и всичко да е наред  Flowers Four Leaf Clover

Джейн  Hug
Е как ша ги оставим наште да не са първи, ха ма ха  Laughing Heart Eyes
Ох, аз от обществена дейност - туитене, анкетиране, още не съм изчела анализите на Зизуна и Релаксчето, ама след малко и тях, на спокойствие се четат анализи  Laughing Joy

Ехо, Ирчкок  Hug Heart Eyes, точно си мислех, че днес хептен се затри, ама нали рокля щеше да избираш  Grinning
И кво, как мина пазара  Grinning
Виж целия пост
# 440
Ох, тебе все за Сера се сещам като видя името,как да ти викам трябва да измисля за да не те свързвам с нея ,ще ми дойде нещо на ум ,те изведнъж ми изникват имена  Hug Hug
Виж целия пост
# 441
Взех си бе,ама голямо обикаляне беше,и мъжо с мен го мъкнах милия  Mr. Green
Като се натъкмя ще ви се представя преди да тръгна утре  Whistling
Виж целия пост
# 442
Ирче, wavey ще чакам с нетърпение да видя как си се барнала...такова нещо не се изпуска... Hug
Виж целия пост
# 443
Ох, тебе все за Сера се сещам като видя името,как да ти викам трябва да измисля за да не те свързвам с нея ,ще ми дойде нещо на ум ,те изведнъж ми изникват имена  Hug Hug
Сменям го веднага щом ви напомня за кърмъзъту Mr. Green
Виж целия пост
# 444
Взех си бе,ама голямо обикаляне беше,и мъжо с мен го мъкнах милия  Mr. Green
Като се натъкмя ще ви се представя преди да тръгна утре  Whistling

Ха така  Heart Eyes Laughing
Да направим благословията  Laughing

Важното е ти да си доволна и да си се кефиш  Party Party

Илде  Hug
Виж целия пост
# 445
дайте линк, нещУ за таз анкета , че и аз да се включа  Whistling
Виж целия пост
# 446

Габи, Hug

Изморих се с тази анкета... ooooh! ще си дам малко почивка... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 447
Взех си бе,ама голямо обикаляне беше,и мъжо с мен го мъкнах милия  Mr. Green
Като се натъкмя ще ви се представя преди да тръгна утре  Whistling
кво си взе  newsm78
Виж целия пост
# 448
дайте линк, нещУ за таз анкета , че и аз да се включа  Whistling
http://magazimedya.com/dev-anket-turk-televizyonlarinin-unutulma … mlu-cifti-hangisi

Виж целия пост
# 449
Охооо Ирка  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия