ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 451
  • 725
# 15
 Mr. Green, все тая...
....ама Фреши, колко си бързааа ..  Crazy
Виж целия пост
# 16
Фреш, вярно е много бърза  Mr. Green
И мен не ме грее това наказание  Crossing Arms
Виж, ако бяха дали на Хам три места напред  Joy
Виж целия пост
# 17
Фреш, вярно е много бърза  Mr. Green
И мен не ме грее това наказание  Crossing Arms
Виж, ако бяха дали на Хам три места напред  Joy
Joy  Joy
ние сме само за състезателни съдии, къде къде по-интересни наказания им измисляме  Joy
Виж целия пост
# 18
Абе съдии чак е прекалено, но виж едни маршалки- може. Познай, с какво ще са ми пълни джобчетата  Mr. Green, няма да са дъвки и бонбонки  Joy

Утре искам много агресивна стратегия, малко дъжд и повече късмет  Mr. Green


P.P
http://www.grandprix.com/ns/ns26270.html  Crazy

""But I did hear an interesting rumour today," said Button. "Someone told me about Fernando going to McLaren.

"I don't know if it will happen -- he didn't exactly leave McLaren in a good way (in 2007)," he added. "But let's wait and see."
Виж целия пост
# 19
Джиджо да не остане без отбор, хмммм ...
Виж целия пост
# 20
Цитат
Първата реакция на Хамилтън пък бе да заяви директно, че е карал като идиот.

http://www.clubs1.bg/news/braun-tova-be-najloshata-ni-kvalifikat … n-karah-zle-28498
Виж целия пост
# 21
Записче.
Успех на всички утре.
Само не разбрах какво стана с на Алонсо важните новини?? Че е купи колоездачески отбор и че иска да си завърши кариерата във Ферари? newsm78 Жалко, очаквах я бебе, я сватба Mr. Green То другото е ясно!
Виж целия пост
# 22
Фетел е "отсвирил" прощалното парти на Марк  Wink- http://grandprix247.com/2013/09/07/vettel-snubs-red-bull-hosted- … party-for-webber/
Виж целия пост
# 23
Фрешче, виж какъв хубавец ти "нося"  Heart Eyes


Как ми се дояде пицааа  Mr. Green
Виж целия пост
# 24
Юле, мерси  Hug
Нещо повехнал ми се струва напоследък Sad

Сутринта гледах GP3 на Монца, голям екшън, голямо чудо  ooooh! И жени имало, аз сефте се загледах.
Виж целия пост
# 25
Юле, мерси  Hug
Нещо повехнал ми се струва напоследък Sad

Не съм забелязала... Екстра си е  Wink

Наредихте ли се пред телевизорите вече  Hug
Виж целия пост
# 26
Сбирайте се!  Go!  Peace



Виж целия пост
# 27
Успех на момчетата! за малко да стърва началото  Mr. Green
Виж целия пост
# 28
Уау, на старта всеки мина, от където му е удобно  Crazy
Виж целия пост
# 29
Леле, ди Реста какво се опита да направи  newsm78
Кими и Чеко се привличат, като магнити  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия