ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 451
  • 725
# 30
Какво става с Лу  Whistling Всички го изпреварват  ooooh!
Виж целия пост
# 31
 #Silly, трябва чудо ....
Виж целия пост
# 32
Хам, много бърз  Heart Eyes
Само, ако беше и на еднаква стратегия с тези около него  Crossing Arms
Виж целия пост
# 33
Скукаааааа  newsm12
Виж целия пост
# 34
ако ше вали, сега е момента  Mr. Green
Виж целия пост
# 35
тва беше подарък за Рончо, по случай 50 годишнината  Twisted Evil
Виж целия пост
# 36
Честито на момчетата на подиума  Peace
Аз- доволна  Mr. Green
Хам направи много добро състезание, въпреки 9-тата позиция  Crazy
Шампионата е решен, според мен  Mr. Green
Виж целия пост
# 37
http://prikachi.com/images/301/6538301J.jpg
Виж целия пост
# 38
Виж целия пост
# 39
Martin Whitmarsh ‏@fakewhitmarsh 38m
To celebrate our 50 year history, we're going to be stuck behind a slower Toro Rosso for 50 laps. #F1
Виж целия пост
# 40
Честито на Себ и Марк и Ред бул, опредлено са голям трън в дупетата на всички останали  Crazy
Честито на Нандо и Ферари, едвали към този момент можеха повече  Crazy

п.п. рИспект за хърватското знаме  Mr. Green ....
Виж целия пост
# 41



 Mr. Green   Mr. Green   Mr. Green
Виж целия пост
# 42
Съвсем тихичко да се запиша...  Wink

Гледам момчето ми е на стълбичката. Браво!!!
Виж целия пост
# 43


 Mr. Green
Виж целия пост
# 44
Да се запиша пък,после ще чета  Crazy Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия