ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 453
  • 725
# 60
Кими, още не си е казал думата или нещо не могат да се договорят ....
Уж трябваше да го обявят, ама на, още не са  Sunglasses

Интересна двойка ще са Кими и Нандо, някакси много непредсказуема  Mr. Green 
Виж целия пост
# 61
В духа на последния пост на Анелка, малко смях от туитър:

Fake Charlie Whiting ‏@charlie_whiting 1m
Imagine next year, Smedley saying "Kimi,  Fernando is faster than you" & Kimi replying "ya, ya, ya, leave me alone..." #F1

Fake Charlie Whiting ‏@charlie_whiting 2m
But, even more exciting would be watching the result of Alonso hearing "Fernando, Kimi is faster than you". #fireworks #F1
Виж целия пост
# 62
Боже, никога, ама никога не съм се вълнувала така за някой трансфер! Crazy Crazy Crazy
Цял ден проверявам за новини!

На Фелипе - на добър час! Peace

И да видим сега Кими ли ще е...  Praynig Ще бъде мега интересно и зрелищно!
Виж целия пост
# 63
Не се получи 2007, не стана и 2010...дали 2014 ще е годината на моя дрийм тийм?

Фелипе беше казал, че няма да кара за друг отбор, но сега май е размислил...дано рпомяната му донесе успехи. Все ми се струва, че ще му се отрази добре Simple Smile
Виж целия пост
# 64
Е, браво  Crossing Arms Вчера цял ден дебна за новини от Ферари и нищо  Crazy Накрая, точно когато "сдадох поста" и Дино пише съобщение  Crazy Сега пак последна научавам  Mr. Green Няма справедливост значи  Crazy

И Ферари, и Дино, заслужават да пробват нещо ново  Peace Може да се окажат по- успешни така, кой знае...
Аз лично, исках това да се случи и по- рано, но...,  явно сега е бил момента.
Много ме зарадва последната част от съобщението на Маса, в което казва, че ще търси реализация в друг отбор, защото имах някакви съмнения, че може и да приключи кариерата си, а това определено не го искам  Naughty Имам афинитет към "старите муцуни" и ми се иска, никой от тях, никога да не напуска ф1, поне докато аз я гледам  Crazy   Crazy   Mr. Green Марк го изпуснахме вече  Wink

Тъжното в случая идва от това, че Дино не би желал такова развитие. Не веднъж е казвал, че Ферари са неговото семейство и го е доказвал с безупречна лоялност към тях, години наред. Свалям му шапка за това  Peace Ферари от своя страна също му гласуваха доверие, дори и тогава, когато всички имаха съмнения...

Сега му пожелавам да се установи в добър тим, където опитът натрупан през годините във Ферари и работата му съвместно с едни от най- добрите пилоти, ще се превърнат в успехи и признание за него  Peace


Виж целия пост
# 65

Сега му пожелавам да се установи в добър тим, където опитът натрупан през годините във Ферари и работата му съвместно с едни от най- добрите пилоти, ще се превърнат в успехи и признание за него  Peace


Сигурна съм, че ще покаже повече от това, което сме виждали досега!

Peace
Виж целия пост
# 66
Надявам се и аз всичко да се развие,така както желае и да е щастлив,защото той наистина даде сърцето си за този отбор Peace
Виж целия пост
# 67
James Allen ‏@Jamesallenonf1 1h

#f1 - Raikkonen announcement? This is like waiting for white smoke to come out of the Vatican! Plenty have already written the story, mind

 Joy   Joy   Joy
Виж целия пост
# 68
It's official
Виж целия пост
# 69
Бравоооо, дочакахме  Party

Виж целия пост
# 70
Бравоооо, дочакахме  Party



 newsm44 newsm44 newsm44  bigdance2 newsm18 newsm74
Виж целия пост
# 71
http://formula1.ferrari.com/it/news/domenicali-felipe-vero-uomo- … a-bentornato-kimi

 Mr. Green


F1 Fanatic ‏@f1fanatic_co_uk 26m

Alonso's first words on Raikkonen: "I’d like to welcome my new travelling companion..." http://www.f1fanatic.co.uk/2013/09/11/kimi-raikkonen-ferrari-f1-2014/#F1

Lotus F1 Team ‏@Lotus_F1Team 43m

So #Kimi is off to #Ferrari for 2014; it hurts a little bit… #F1 #Raikkonen pic.twitter.com/HkFhWvqpTo
Виж целия пост
# 72
Гледайки тази снимка си правя 2 извода - Кими почти не е мръднал, само леко е напълнял, а Нандо е еволюирал доста във външния си вид  Crazy...а и на двамата им стои добре червено Simple Smile
Виж целия пост
# 73
 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 74
Това видяхте ли го?

 Joy Joy Joy Joy Joy

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия