ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 454
  • 725
# 75
Виж целия пост
# 76
 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 77
 Mr. Green, ооо банда  Hug

прочетох НовинаТА  Crazy, ами честито както се казва.
Със сигурност Ферари ще бъде най-интересния отбор през 2014та.
Разсъждавам си от снощи, след като прочетох със закъснение, защо? Защо Ферари избраха Кими?
Че трябваше да променят състава, трябваше, но пилотите ли трябваха да бъдат на прицел?
До сега Ферари са имали много ясна политика относно пилотите си - има 1ви пилот.
Сегашната ситуация ми е странна - двама световни шампиони. Готови ли са Ферари за такава стъпка? Имат достатъчно "проблеми" относно конструирането на Един болид, достоен за световен шампион. Ами с двама шампиони под една мишница?
От гледна точка за интрига, реклама, история, двубои на пистата ..за зрителите, това ще бъде невероятно привлекателно. Но готови ли са Ферари да платят цената?  Готови ли са феновете да последват любимците си и техните решения, и действия?
Доменикали ли ще се справи с емоционалния Алонсо или с непукизма на Кими?
А Лукчо, заради едни емоции, изпусна ли правилното стратегическо решение? И мен ще ме яд, за поредна година един "безалкохолен" отбор без грандоманските си години опит, история, традиция зад гърба, да ме бие на лягане и на ставане, но трябва ли да вземаме решение подвластни на емоциите?
Може би Алонсо и Кими ще са изключение....
Но ще останат ли същите след съвместното си партньорство ...такива каквито ги обичат феновете им - феновете на Алонсо и феновете на Кими ...
или колелото ще се завърти и ще гледаме същата приказка с малко по-различни герои - а, може би така ще си останат истински, въпреки всичко  Crazy

ей такива въпросчета ми се въртят, от снощи  Crazy ...
т.к. съм преминала през една горчилка с любим пилот и любим отбор, не го пожелавам на нито един фен ..защото спорта не заслужава да се политизира или да се обвива изцяло в пари ...знам, че е трудно, ама нека да си помечтаем, тези за които Ф1 е наистина любим Спорт, преди всичко!
Виж целия пост
# 78
Ех, Анелка, толкова да обичам да чета твоите коментари  Heart Eyes
Виж целия пост
# 79
Айде, честито - Бътън остава в МКЛ догодина!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1271457_5 … 5_389027251_o.jpg
Виж целия пост
# 80
Добра новина, няма да отива в пенсия.

Макар че с това ниво в МКЛ, май вече не мисля, че е толкова добра новината  Sad
Виж целия пост
# 81
Браво на Джиджо!
А, Хълк е подписал с Лотус, но само от ФИА го знаят   hahaha

 Mr. Green
Виж целия пост
# 82
Ехаааа, голям гаф!
Да видим сега дали така ще стане, накрая Simple Smile
Виж целия пост
# 83
Мдааааа, сега пък почнаха слуховете: Алонсо в МКЛ.
Направо ми се завъртя главата вече...
Виж целия пост
# 84
Някой може ли да ми каже от колко часа са квалификацията и по-важното състезанието? Praynig
Виж целия пост
# 85
16:00- квалито
15:00- състезанието  Peace

Сега започва последната тренировка и съм се наточила да я гледам, че предните не можах  Crazy
Казвала ли съм ви, колко обичам състезанието в Сингапур  Heart Eyes
Виж целия пост
# 86
16:00- квалито
15:00- състезанието  Peace

Сега започва последната тренировка и съм се наточила да я гледам, че предните не можах  Crazy
Казвала ли съм ви, колко обичам състезанието в Сингапур  Heart Eyes

  bouquet

Понеже тази година пропуснахме да вземем буса...за догодина направо да запазя места на басейна на Marina Bay Sands, а?  Crazy
Виж целия пост
# 87
Давай Ланче! Запазвай места  Hug
В този басейн ще ми е все тая, кой ще бие накрая  Mr. Green
Виж целия пост
# 88
А така - те да ни сервират шампанско през цялото време, пък който иска да печели - по стара традиция "и да паднем и да бием..."  Joy
Виж целия пост
# 89
Аз пък сега дочух нещо от Манчев...  newsm78 Утре се очаква дъжд ли?
Ако е така, ще е ужас на тази писта  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия