ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 454
  • 725
# 585
аре ве ред бул, големи сте пестициди  Mr. Green, пуснете му КЕРСа на Марк  Mr. Green,
Поне веднъж!
Виж целия пост
# 586
оооо, Хълк запази сили за последните завои, бре  Sunglasses
Виж целия пост
# 587
Айдеее, Гутиерес  Crazy
Честито на печелившите
Скучно състезание- пазене на гуми  Crazy
Виж целия пост
# 588
оххх някой да сложи пегел на физиономията на Марко  Twisted Evil

айде честито на първите трима  Crazy - много чувствено го раздава Себ, ремембър ремембър да 17тф оф новембър, а  Crazy
Грожо успя да излъже поне единия Ред Бул  Crazy
Марк, колкото толкова, с КЕРС, без КЕРС  Crazy

Смути, пич, шапка тоя път нЕма  Mr. Green ..и за Нандо нЕма  Crazy
Хълк, бравас на момчето, опита се до края да се бори.
Ботас, като феникс  Crazy
Жалко за Хейки.

п.п. физиономията на Рони, де е, че ми липсва  Twisted Evil
Виж целия пост
# 589
Кви са тия донътси, за които говореха коментаторите, че нещо съм изтървала, бе мацки?  Thinking


Виж целия пост
# 590
Твоя човек е пилил гуми  Crazy Май за това питаш
Виж целия пост
# 591
Себ,нали въртя гуми предния път като спечели,на това му викат донати  Crazy Peace
Виж целия пост
# 592
ooo, сега погледнах точките, Нандо си осигури 2рото място при пилотите!
Хам и Марк обаче ще спорят за 3тото, т.к. Кими няма как от легллото да се намеси  Crazy
иии второто място конструкторите също е отворено  Crazy
Виж целия пост
# 593
Малко майтап на чужд гръб  Mr. Green


Виж целия пост
# 594
Миналия път Себ трябваше да плати глобата за поничките, тоя път викам на Марк да я метнат, като за прощаване  Twisted Evil

ПП Другото мексиканче, Гутиерес с много готина мацка беее
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/994969_70 … 0_109627835_n.jpg
Виж целия пост
# 595
Мерси, милички! Аха, и ся ги попили здраво, да!  Peace


Виж целия пост
# 596
сега разбрах къде си изразходва КЕРСа Марк, при смяната на гуми  Mr. Green - нов рекорд е поставил - 1.9, уау  Crazy ....амчи, така е Марк, то не може така и така  Mr. Green
Виж целия пост
# 597
Това само за смана на гуми ли е? Щото питстопа му беше 2,6
Виж целия пост
# 598
Това само за смана на гуми ли е? Щото питстопа му беше 2,6
ами и аз не знам как ги изчисляват, по време на състезанието беше 2.3(аз за толкова си спомням, че пак се въудошевлявуха по скай за бръзия стоп), а сега накрая Кравиц, спомена за нов рекорд, за смяна или питстоп не обърнах толкова осторожно слух - 1.9 за Марк ...върви ги разбери  Crazy
в началото на годината май имаше някакво такова утчоняване за питстопа на Хам, и пак беше след края на състезанието ..ааа, май беше миналата годината, където много се чудих дали са им добре хронометрите  Mr. Green, щото миналата година боксовете на Мак, бяха дизастър от всякъде  Mr. Green
Виж целия пост
# 599
Ау, че хубаво
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия