ФОРМУЛА 1 - сезон 2013 - ПОВЯРВАЙ и СПЕЧЕЛИ! - тема 3

  • 25 451
  • 725
# 690
 #Shocked #Shocked #Shocked
Виж целия пост
# 691
Честит имен ден, Анелке!!! Всичко най най- хубаво!

ПП ПолудЕха тия от ФИА http://www.formula1.com/news/headlines/2013/12/15339.html

По- голяма простотия не бях чела  Crazy
Значи ще гледаме само последните 2-3 състезания, няма смисъл да гледаме останалите  Whistling

Честито на Фетел  Party Кога успя и тази работа да свърши  Grinning
Виж целия пост
# 692
Ох, бееее........................
Виж целия пост
# 693
 Joy, хохохохо няма да оставят двамата сладури и за миг спокойни  Joy
да бяха изчакали поне коледните празници да минат, тогава да я пуснат таз "премиера"  Mr. Green

Фетел, голям бързак  Crazy. Кога наистина успя и таз работа да я свърши  Crazy. Честита му радост, дано всичко бъде наред с любимата (така и не я скивахме много добре, коя е  Mr. Green, русолява и симпатична е от това, което съм вижадала) и малкото човече. Ще има още един рус бонбон в темата  Crazy

Виж целия пост
# 694
Joy, хохохохо няма да оставят двамата сладури и за миг спокойни  Joy
да бяха изчакали поне коледните празници да минат, тогава да я пуснат таз "премиера"  Mr. Green

Никакви празници - налегнала ме е Ф1 скука, искам разообразие - сега снимки по бански!
И малко смях от ЛотусФ1
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/q71/s720x … 0_472280043_n.jpg
Виж целия пост
# 695
 Mr. Green, ее Ланче, те така ще си отиде цЕлата Ф1 2013та - скуука  Mr. Green
виж 2014та, ще е под наслов "иди ми-дойди ми" и "звездите ми ги говорят"  Whistling

едно блиц интервю, от гала вечерта на фиа (нарочно е с малки букви ...вече  Crossing Arms Naughty)
http://www.youtube.com/watch?v=BqQMHd4KKEM
Виж целия пост
# 696
Кой питаше за Коледата в Маранело...ей я, дошла  Joy



http://distilleryimage8.s3.amazonaws.com/40c08f5a64d011e3ae8c0e4176014dd0_101.mp4

Снимки и видео: Ф. Маса
Виж целия пост
# 697

Браво на Дино Heart Eyes,а кога ще се присъедини Кимито към компанията  Thinking
     
Виж целия пост
# 698
Ферари обяд Simple Smile

Виж целия пост
# 699
Този обяд приятен, сигурно е бил след това извръщение, коледно
Виж целия пост
# 700
Батко си дойде бееее....
 http://formula1.ferrari.com/it/news/arriva-dal-nord-amico-di-babbo-natale
Виж целия пост
# 701
е, много е кууул  Crazy


     Mercedes ends Bahrain F1 test after Nic … berg tyre blowout - ужас, трябва да им плащат вредни на пилотите ..тези гуми, то думи не ти остават да опишеш подобни ситуации ..
Виж целия пост
# 702
Здравейте банда  Hug
 Ето как се подредиха пилотите в отборите до момента- http://f1.f-e-n.net/index.php/url108137
Само три позиции са свободни за момента, носят се слухове, че Кобаяши ще се завърне с Катерам...

БърнитУ сега разправя, че иска двойни точки в последните три старта  Joy Как ли ще приключи всичко това накрая  Crazy  Mr. Green

Трябва да погледна, кога почваха тестовете..., че нещо съвсем изгубих нишката след края на сезона  Whistling

Пожелавам Ви топли и много усмихнати предстоящи празници и безброй незабравими мигове с любимите хора   Hug И разпускайте сега, че после ще качваме адреналина  Mr. Green
Виж целия пост
# 703
От Скай нюз, току що пуснаха инфо, че Шумахер има сериозна травма на главата след ски-инцидент.
Виж целия пост
# 704
Sad Дано се оправи бързо!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия