...ни моЖ фанИ нишката ко ст'а тукя....наостря ушаците ама нъц....се обажда на Корайчик го светне за драмата...той вика не знам....мъ ше разберм...в туй време Халилчик с леки стъпки проучва тереня скиа как да гепи Фера из блока...Сутринта Емко иска турне Фера на изповИдалнята ама нъцки...Ме'емет съ прай на бодигард ни да'а пиле да префърчи главата на Фера...той вика нищо...после ше питам сао да не забрайм....и отива се срешне с Гюлсума го светнИ за драмата...той нИ мож поверва и вика ше фанИ тоя и ше му изкара джигера издзад....само смучи щот напрегнат...на другия ден отива да говори с Фера ама нИщеш ли там се явил и Халилчик скива дъл е по удобно я цунИ от там...фърлил е оня страшния поглед и вика .....ето ви измамници...прелюбодейци...не барай Фера те боцкам по кункитИии и не мое гледа тая гледка и фаща автобуса, чИ Емко го е скивал...посли Фера седа на изповедалнята и си каза сичко ...Емко вика ей ся ше я срутим пак с тая драма...ше я паза и тя пак ше ми падни...после отива у Хилса...ама капията е капалЪ...ни го пускат влези и той се напрега....излиза бен Сарафоолу и вика,че го е изечал от групата на Шаро...Емко не мож поверва ама не му пука...после се виде с Хандето и каза, че го и страх от нея...тя била страшна...неще да го доближа'а поЙче....инак ше изкара ограничителна заповед...тя не мож повятва че загубила Емко и ше оди да риве на вратата на КОрайчик ама и там нъц....
и после толтата на Дани 

за тебе 

за тебе 

за тебе 








...ни моЖ фанИ нишката ко ст'а тукя....наостря ушаците ама нъц....се обажда на Корайчик го светне за драмата...той вика не знам....мъ ше разберм...в туй време Халилчик с леки стъпки проучва тереня скиа как да гепи Фера из блока...Сутринта Емко иска турне Фера на изповИдалнята ама нъцки...Ме'емет съ прай на бодигард ни да'а пиле да префърчи главата на Фера...той вика нищо...после ше питам сао да не забрайм....и отива се срешне с Гюлсума го светнИ за драмата...той нИ мож поверва и вика ше фанИ тоя и ше му изкара джигера издзад....само смучи щот напрегнат...на другия ден отива да говори с Фера ама нИщеш ли там се явил и Халилчик скива дъл е по удобно я цунИ от там...фърлил е оня страшния поглед и вика .....ето ви измамници...прелюбодейци...не барай Фера те боцкам по кункитИии и не мое гледа тая гледка и фаща автобуса, чИ Емко го е скивал...посли Фера седа на изповедалнята и си каза сичко ...Емко вика ей ся ше я срутим пак с тая драма...ше я паза и тя пак ше ми падни...после отива у Хилса...ама капията е капалЪ...ни го пускат влези и той се напрега....излиза бен Сарафоолу и вика,че го е изечал от групата на Шаро...Емко не мож поверва ама не му пука...после се виде с Хандето и каза, че го и страх от нея...тя била страшна...неще да го доближа'а поЙче....инак ше изкара ограничителна заповед...тя не мож повятва че загубила Емко и ше оди да риве на вратата на КОрайчик ама и там нъц....

Препоръчани теми