Ей, ей това кафе чаках, малееееееееее!!!!!!
ФЕМИР ФОРЕВЪР

Миши,
Дани, добро утро!

Спам ли казахте? ФЕМИР ФОРЕВЪР!


ФЕмир форевър енд евър


ФЕМИИИИИИИРРРРР ФОРЕВЪЪЪЪЪЪРРРРР!!!!
ФЕМИР ФОРЕВЪР






ФЕМИР ФОРЕВЪР







) и реши да иде в униту да и каже, че не требва вечИ му вика господин...щот са си близки...качва се по стъпалцата и веднага фаща на мушката Ферка дет чака Каптана да излезнИ на дворчИту си коншват на пейчицата. ВИднага речИ на Ферка да не му вика господин щот съ дразни мнооу и е на АпчИта вечИ. Оная Фера му съ тросна, чИ ше му вика ка си иска и Емко сЪ напрегна...вика й да не му говори така щот шИ станИ лошо...тая па се ерчи кат петел у курник и го пита кво ше напрай...Емко вика ше видиш ко шЪ напра'а само ми се разходи по нерваците ощИ малко и шЪ видиш...Фера пЪ по гръб ни пада и продължава го напрега...даже зе да събира стЮдентИтИ на сеир...Емко вика да млъкнИ...оная вика нема...и така зеа се дърпат по дворчИтУ...сеирджии на хоризонтЯ....Емко така обича...По Идно времи идИ Хандето...след нея съ появява и ДжансутУ и Фера вика...ей ся е момента напрайм шоутУ и зе да крещи кат луда...кай на Емко чИ само и нареждал ко да прай...да пада за лицеви упориии...да ста'а го дига от приклек...да го слуша, да му говори и да припада кога и каже....кат кай припадни и тя тре'е припада за норматив...па той щел да си прай квот си иска щот тя ни моЖ му нарежда. Па тя му вика си прай квот си иска и на нея не й дремИ...И той вика така ли...ся ше видиш ко шЪ направа...щи разджингастрим ламарин'ти ей тук на у цирка...тя нИ верва и той напада с цел'фан вИднага...на Фера и се завърте целия свет...сеира на макс...Джансуто лапа мухите...Хандету плачи без сълзи...Каптана се е появил и гледа цирка ма не му й смешно...ама ич...Емко се засрами малкУ и речИ да се ходи, чИ няма сърце да й джингастри насред дворчИтУ...пали колата и дим да го нема...и да не го търсят известно времИ...си изключил тела чИ го й срам...Ферка с горда стъпка на цуняна женка...си влиза в униту и не й пука ко станало...дажИ отложи конушването с Каптана да не й задава некви въпроси.
) и реши да иде в униту да и каже, че не требва вечИ му вика господин...щот са си близки...качва се по стъпалцата и веднага фаща на мушката Ферка дет чака Каптана да излезнИ на дворчИту си коншват на пейчицата. ВИднага речИ на Ферка да не му вика господин щот съ дразни мнооу и е на АпчИта вечИ. Оная Фера му съ тросна, чИ ше му вика ка си иска и Емко сЪ напрегна...вика й да не му говори така щот шИ станИ лошо...тая па се ерчи кат петел у курник и го пита кво ше напрай...Емко вика ше видиш ко шЪ напра'а само ми се разходи по нерваците ощИ малко и шЪ видиш...Фера пЪ по гръб ни пада и продължава го напрега...даже зе да събира стЮдентИтИ на сеир...Емко вика да млъкнИ...оная вика нема...и така зеа се дърпат по дворчИтУ...сеирджии на хоризонтЯ....Емко така обича...По Идно времи идИ Хандето...след нея съ появява и ДжансутУ и Фера вика...ей ся е момента напрайм шоутУ и зе да крещи кат луда...кай на Емко чИ само и нареждал ко да прай...да пада за лицеви упориии...да ста'а го дига от приклек...да го слуша, да му говори и да припада кога и каже....кат кай припадни и тя тре'е припада за норматив...па той щел да си прай квот си иска щот тя ни моЖ му нарежда. Па тя му вика си прай квот си иска и на нея не й дремИ...И той вика така ли...ся ше видиш ко шЪ направа...щи разджингастрим ламарин'ти ей тук на у цирка...тя нИ верва и той напада с цел'фан вИднага...на Фера и се завърте целия свет...сеира на макс...Джансуто лапа мухите...Хандету плачи без сълзи...Каптана се е появил и гледа цирка ма не му й смешно...ама ич...Емко се засрами малкУ и речИ да се ходи, чИ няма сърце да й джингастри насред дворчИтУ...пали колата и дим да го нема...и да не го търсят известно времИ...си изключил тела чИ го й срам...Ферка с горда стъпка на цуняна женка...си влиза в униту и не й пука ко станало...дажИ отложи конушването с Каптана да не й задава некви въпроси.






) и реши да иде в униту да и каже, че не требва вечИ му вика господин...щот са си близки...качва се по стъпалцата и веднага фаща на мушката Ферка дет чака Каптана да излезнИ на дворчИту си коншват на пейчицата. ВИднага речИ на Ферка да не му вика господин щот съ дразни мнооу и е на АпчИта вечИ. Оная Фера му съ тросна, чИ ше му вика ка си иска и Емко сЪ напрегна...вика й да не му говори така щот шИ станИ лошо...тая па се ерчи кат петел у курник и го пита кво ше напрай...Емко вика ше видиш ко шЪ напра'а само ми се разходи по нерваците ощИ малко и шЪ видиш...Фера пЪ по гръб ни пада и продължава го напрега...даже зе да събира стЮдентИтИ на сеир...Емко вика да млъкнИ...оная вика нема...и така зеа се дърпат по дворчИтУ...сеирджии на хоризонтЯ....Емко така обича...По Идно времи идИ Хандето...след нея съ появява и ДжансутУ и Фера вика...ей ся е момента напрайм шоутУ и зе да крещи кат луда...кай на Емко чИ само и нареждал ко да прай...да пада за лицеви упориии...да ста'а го дига от приклек...да го слуша, да му говори и да припада кога и каже....кат кай припадни и тя тре'е припада за норматив...па той щел да си прай квот си иска щот тя ни моЖ му нарежда. Па тя му вика си прай квот си иска и на нея не й дремИ...И той вика така ли...ся ше видиш ко шЪ направа...щи разджингастрим ламарин'ти ей тук на у цирка...тя нИ верва и той напада с цел'фан вИднага...на Фера и се завърте целия свет...сеира на макс...Джансуто лапа мухите...Хандету плачи без сълзи...Каптана се е появил и гледа цирка ма не му й смешно...ама ич...Емко се засрами малкУ и речИ да се ходи, чИ няма сърце да й джингастри насред дворчИтУ...пали колата и дим да го нема...и да не го търсят известно времИ...си изключил тела чИ го й срам...Ферка с горда стъпка на цуняна женка...си влиза в униту и не й пука ко станало...дажИ отложи конушването с Каптана да не й задава некви въпроси.



ФЕМИР ФОРЕВЪР






Ко? Не!
Препоръчани теми