И реши Корайчика да снима едно дизи ма не си подбрал правилно каста...идната лирическа героиня -опърничава, дру'ата - малката мръсничка...
Та се сбра каста у Хился и нещеш ли иде Фера...слиза тежко по стъпалите и след не я...дум...дум...дум...ама убавица Гица нашта Фера се барнала у чичевете Долче и Габана....све така...
....Емко си глътнал граматиката ни моЖ кажИ нищо...Фаща Фера и улазя се фали с йени севгилитУ дет не знай,че му е севгили....после я фана за кунката и капитулира тотално...сбра'а се у сепаренцетУ све ВиповИ...и оня миндил Нехир кат речи че са се гаджосали и на ХандетУ тва и требваше да и стане лошо на стомахчИтУ...уйде до тУЙлетната си плисне лицето да охлади страститИ и в туй време скива едно аверче дилърче дет е винаги до нея в трудни моменти...пъ кат се разбраха...кат разметаха АпчитУ из целия Хилс...за две минути три пъти си смени собственика АпчИтУ...Фера кай че я боли главата ма нали видела ся лабаво нече да си оди домани...тва и требеше на ХандетУ да прати Фера за Апчиту...после Фера го глътна и кат се превърна в смукач...кат зе да лочи вискитУ...малеее...голем купон...и тва не й стигна...изпотроши инвентара от канчита...Емко вика тая се насмука...ама май зела и нещо друго...ся ше я водим у нас докат е още у час...ама нъцки....Фера се развилне...виднага се разкълчоти в ритъма на шаман на ацтеките дет се моли за дъжд...имаше "освободете дансинга"....Хей живот здравей...Емко се тупа у главата чи не мой да я залъже да я челастри у тех...драма...идвам я извлечИ и я набута в колата...заведИ я дома...ама Ферка зе да излиза от транса та се размина...язък на Корайчик за дизито.
амЪ сЪ отказах щото времИ йок
ако съм отървала нЯщУ по специално от хаберите




ама не разбрах че Едже е туитнала за това 