"Есен настъпва, а МАРТ е далече, но в корема на мама тупти малко човече "

  • 21 291
  • 685
# 525
Здравейте,
Направих ФМ и БХС всичко е наред с бебенцето, а резултатите от бхс са много добри.Сега вече съм спокойна Wink жалко, че още немогат да кажат за пола.С предишната бременност вече  знаех , че е момче.
Виж целия пост
# 526
Йо, и аз си мислех, че не мога ден без мм, ама като го пратиха на първа командировка що сълзи изревах. След втората третата претръпнах. Командировките бяха в чужбина и по месец поне.
Таткото не го викам по прегледи. Нито преди, нито сега. Той мрази да чака пък и не виждам смисъл да правим тарапана пред кабинета. После ми е важно да помага, а той определено го прави.
Пък за раждането хубаво си помислете. Аз и да раждах нормално нямаше да му позволя да припари. После не съм сигурна, че ще иска да правим секс. Все пак излиза нещо голямо от там, после и плацентата не е много лицеприятна, а да не говорим за възможността от изпускане на фекалии.
Виж целия пост
# 527
 Върнах се от преглед, много съм щастлива и таткото видя бебчето за първи път. Момиченце е и страшно много се радвам, всичко е нормално, много е подвижна и си беше кръстосала крачетата като истинска дама.
 Имам обаче проблем с болничните, помагайте ако можете. Трябвало да се издаде първо 14-дненвен болничен от личният лекар, след което 30 дни от аг. Проблемът ми е, че когато изтече първия болничен аз няма да съм тук за да взема втори от аг-то, а тя каза че трябва лично да отида. Та имате ли представа дали може личната да ми издаде още един 14-дневен болничен, докато ме няма и чак след това като се върна да взема 30 дни. Малко е сложно, ама така съм аз цял живот на път.
 За присъствието на таткото съм много за, не знам на мен колко ще ми помогне това, но съм сигурна че след това, той ще вижда нещата по съвсем различен начин. Едно е да седи в кафето и да пуши цигари докато чака, и след това да се напие, друго е да види как се появява рожбата му на бял свят.
 Вие да не си мислите, че като е с вас мъжът ви през цялото време ще е наврян между краката ви и ще става свидетел на всяка подробност Joy Joy
Виж целия пост
# 528
За сигурното е сигурен, нашето е инвитро и не може да стане без да се иска. Сега, факт е че е сирак  и няма кой да му помага и гледа в момента да работи повече, че зимата ще има по-малко работа, НО аз си искам моето! За другите прегледи си ходя сама, него го е срам да идва, защото обикновено ходя след работа, а той е мръсен и потен и дори и да се преоблече пак му е неудобно. А болницата е до сервиза... бе ще си подраматизирам малко - бременна съм все пак... и аз си легнах гладна, но ставах тайничко да си хапна  smile3502

Цвети, това за Пешо е идея... Йоанче, нали знаеш, че не само едно магаре се казва Марко... та може да е друг Пешо - някой млад левент, софийски ... жевеещ в Дружба 2  Whistling

Сега като споделих ми олекна... а и най-тъпото е че почна да ми минава, а той си знае че ще ми мине и чака гадината му с гадина... знае че и да се извини, докато не ми е минало, няма да има успех.. ебаси как бързо ме научи...

Маги и на мен не ми пречи да нося дрехи втора ръка, но пък оня ден от пазара в Димитровград си купих доста прилични неща на добри цени - дебела жилетка - дълга, с едно фльонга отпред, без копчета за 15 лева, рокля за 12 лева, туника / на Esprit..с рязан етикет/ за 15 лева... дебел клин за 3 лева.. клин за бременни широк отпред за 8 лева.. по-тънък, е но с чорапогащник отдолу ще става.. а и тези неща мога да си ги нося и след това .. далаверка  newsm53
Виж целия пост
# 529
  smile3533 newsm44 smile3534ми аз да се изфукам и тука....обадиха ми се от ФАР,за да ида да си взема заповедта,НО закъсняха Grinning
Разбрахме се да ми я запазят за догодина,защото аз при първа възможност искам да имам още едно бебе
Виж целия пост
# 530
  smile3533 newsm44 smile3534ми аз да се изфукам и тука....обадиха ми се от ФАР,за да ида да си взема заповедта,НО закъсняха Grinning
Разбрахме се да ми я запазят за догодина,защото аз при първа възможност искам да имам още едно бебе

И ние така - даже питах в темата за Фонда и едно момиче обясни, че имало вероятност, ако след 1 година не си я взема, което няма и да направя..после да кандидатствам пак за тая заповед и да чакам около 2 месеца....
Виж целия пост
# 531
риба тон в никакъв случай,шаран също
моцерела и меки пресни сирена
кренвирши,луканки,салами..
фъстъци
алкохол (бира може)
Виж целия пост
# 532
Йо, и аз си мислех, че не мога ден без мм, ама като го пратиха на първа командировка що сълзи изревах. След втората третата претръпнах. Командировките бяха в чужбина и по месец поне.
Таткото не го викам по прегледи. Нито преди, нито сега. Той мрази да чака пък и не виждам смисъл да правим тарапана пред кабинета. После ми е важно да помага, а той определено го прави.
Пък за раждането хубаво си помислете. Аз и да раждах нормално нямаше да му позволя да припари. После не съм сигурна, че ще иска да правим секс. Все пак излиза нещо голямо от там, после и плацентата не е много лицеприятна, а да не говорим за възможността от изпускане на фекалии.

Абсолютно подкрепям твоето мнение. Бащата не го водя по прегледи, освен на някой специален с 4д или нещо от сорта да се порадва. Този път мисля да взема и Ани, тя много се вълнува за бебето. За раждането също не мисля, че има нужда да присъства. Не ми трябва никой, справих се сама, с помощта на акушерка и лекар. Още повече предния път раждах по време на епидемията от свинкси грип, не пускаха никой на свиждане, бебето беше в Неонатология, не ни пускаха и там. Голяма драма беше, но пък всичко завърши добре.
Виж целия пост
# 533
ехе то се оказа че хапвам доста от забранените неща  ooooh! Ше мото подхвана едно от най-големите ми притеснения свързани с раждането, а именно вероятността с извинение да се наакам в ръцете на доктора от напъване #Crazy как се процедира преди раждането не се ли прави клизма или нещо такова?  newsm78
Виж целия пост
# 534
Разбира се че се прави клизма и колкото и да напъваш нищо няма да излезе. Всичките ми приятелки, които родиха вече ме уверяват в това  Party
Виж целия пост
# 535
Преди раждането е клизмата,а една моя приятелка си взе свещички и май преди болницата се оправи сама:)Но честно казано изобщо не ти е до това дали ще се на..ш.
Виж целия пост
# 536
Winter mоm     да при Симеонова се записах . Чувала ли си някакви коментари за нея ?
Виж целия пост
# 537
Laddy D, обикновено се прави клизма.

По отношение на присъствието на таткото - аз пък много държа той да присъства - той няма да стои и да гледа как точно излиза бебе, плацента и прочие, ще стои до мен за подкрепа и да ме пази. И ще се надявам, че този път лекари и акушерки няма да си позволят да ме третират като парче месо и да ме обиждат по този начин, който стана предния път. Аз и преди исках да присъства, но още в началото го изгониха с оправданието, че имало много време, а като се стигна до раждане, никой не го извика.  #Cussing out #2gunfire Този път няма да допусна да го изгонят.

alyaa, личната може да ти даде еднолично само веднъж 14-дневен. После може да ти даде направление за ЛКК, за да ти продължат болничния с още 30 дни. Това може да стане и малко преди датата, на която изтича болничният. Ако ти е достатъчно близка, е възможно тя да оправи нещата с ЛКК и като се върнеш да си вземеш болничния.
Виж целия пост
# 538
Аз не се притеснявам за наакването Laughing Това си е нещо съвсем естестевено, няма от какво да се притесняваме. На запад, даже и клизми не правят, като се наака някой даже въобще не му отдават някакво значение, а тихо-мълком си го почистват Laughing
Така де, ама пък и вярно, че всеки си има ниво на комфорт,  напълно разбираемо е някои хора да се притесняват от това.
Аз също нямам търпение да разбера какъв е пола, тъй като нямам съвсем никакво предчувствие какъв може да е. Първо бях решила, че е момиче защото в началото много се бях изпъпчила в лицето. После обаче кожата ми напълно се изчисти- казвам ви-през живота си не съм имала толкова чиста кожа на лицето, и така реших,че ще е момче Crazy Пък ще видим накрая какво ще излезе Laughing
Виж целия пост
# 539

Относно присъствието на таткото в родилната зала съм ЗА, обаче в нашия случай Ангелчетата на нашия татко са по-слаби и от моите дори,та и дума да не става....


 yes и при нас е така

Пък за раждането хубаво си помислете. Аз и да раждах нормално нямаше да му позволя да припари. После не съм сигурна, че ще иска да правим секс. Все пак излиза нещо голямо от там, после и плацентата не е много лицеприятна, а да не говорим за възможността от изпускане на фекалии.

 newsm26 Абсолютно съм съглсна!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия