"Есен настъпва, а МАРТ е далече, но в корема на мама тупти малко човече "

  • 21 291
  • 685
# 510
Валче  Hug Пийни една чаша винце и ще видиш колко весело ще ти стане  Crazy Laughing
За градския транспорт - аз онзи ден трябваше доста да го ползвам, мъж ми искаше да ме кара, но аз отказах, тъй като вече не ми се гади и не видях смисъл Simple Smile Пътувах Самоков - София - там лекар, работа - Горнобански път - Перник, там се мотах цял ден без да седна и после обратно - Перник - Горнобански и той вече ме взе та заедно се прибрахме в Самоков. Бутаха ме в градския, сложиха си почти торбите върху мен, един дядка ми каза да стана, та да седне...и му викам "Защо"  Laughing А той озадачен: "Как защо, аз съм стар човек", викам "Аз пък съм бременна жена и няма да стана", да си махна торбите от главата ми  Crazy Почти беше седнал в мен! На няколко пъти се люшках, и аз гледах да си пазя тумбачето. Не е приятно, ама не е болка за умиране. Накрая даже един шофъор ми се навика, че не е бюро справки и да се разкарам, когато го питах в колко часа тръгва за София  Joy Е, да рева ли... м*айната му!  Wink А за вечерята - ама, че посерко! Има си ръце, да си сложи да яде  Crossing Arms Пф...  ooooh! Мен това ме ядоса!
Ди, аз съм фен на лютото и от време на време си позволявам да си хапвам  Blush
Цвети, да си го нямаме това с Пешо !!!  Joy
Виж целия пост
# 511
Winter mam каква трушия бе момиче, нали още няма, или купувате от магазина в буркани.
Според мен щом ти се хапва,яж си малко,какво толкова.

Валя, кажи му на твоя хубавец ,че от сега не е добър баща, така да оставя майката на детето му да се лашка по автобусите  smile3515, и аз съм му ядосана.
И моя е малко особен на моменти и го разбирам например ,че не иска да слуша лекциите за кърмене и прочие и не го карам, но за прегледите съм  му казала плътно до мен  fight и се подсигурявам като си записвам час след работното му време  Joy  Joy  Joy

Относно присъствието на таткото в родилната зала съм ЗА, обаче в нашия случай Ангелчетата на нашия татко са по-слаби и от моите дори,та и дума да не става. Аз го бъзикам от много време на тая тема,че бих искала да присъства, обаче той твърдо отказва - голямо шубе е.
Виж целия пост
# 512
Valia яко си му набрала на твоя мъж,ама не се ядосвай така вредиш на себе си и бебето,не че ако бях на твое място нямаше да съм ядосана.
И аз няма да бързам с покупките,има доста време да обмисля какво точно искам,а и чак февруари ще се местим в новата стая и ще знам за какво креватче ще има място..
А за забранените храни и неща... не знам Laddy d ти ако и отпреди си ядеш люти чушки организма ти е свикнал,а и са бъкани с витамин С.По малко ако е предполагам не вреди.На мен пък ми се допиваше бира и 2-3 глътки не вярвам да навредят,повече не бих и пила Simple Smile
За трушията и аз знам,че не е хубаво да се яде ама кое точно и е вредното може би ако е правена с аспирин и аз не знам
Виж целия пост
# 513
Добър ден , току що минах преглед и си видях детенцето Simple Smile много ми е красиво  Heart Eyes всичко си му е наред в 14 седмица и 5 дни съм и ми дадоха окончателен термин 15 март . За пола не ми каза не гледат тук толкова рано . В 20 седмица ще ходя отново и тогава ще го гледат момче ли е Simple Smile
Честито на мамата с количка вече Simple Smile аз гледам и нищо не мога да набележа още Simple Smile но има много време за това де чак след нова година ще купуваме Simple Smile
Виж целия пост
# 514
Мале, само аз ли не го приемам така ужасно това да се возим в градски транспорт  newsm78 На мен пък ми е съвестно да го разкарвам за всичко, все пак не съм болна...  Rolling Eyes Даже за изпитната ми сесия зимата в Пловдив, ми е адски неудобно, че той ще ме кара и чака...
Cherry Mam , честита радост!   bouquet
Виж целия пост
# 515
Чери, часа беше в 18, ма той си е работодател, та няма фиксирано работно време... е кога да ходя на лекар. Колко неща преживях самичка, лайното му с лайно, той да не изтърве... бе ей и аз ходя на работа... и моята заплата плаща сметки... преди да се запознаем си бях свикнала да си се оправям сама, после доста време се сърдеше, че не съм искала да разчитам на него, а сега се оказва, че видиш ли най-добре да не разчитам на него. Ми хубаво мъжко момиче съм, ама сега ще си имам бебе, защо трябва и тебе да гледам... много съм му ядосана, толкова че дори не исках да се караме снощи, просто си легнах в другата стая.... което ме навежда на мисълта, че не е много добра идея да махам леглото от там, че няма да има къде да се сърдя  newsm53

Дано да имам момченце, да го направя бияч и да си бие бащата като не ни гледа  fight

А после като му казвам, че бебето си е мое ми се сърди... ми така си е...
Виж целия пост
# 516
ами за лютото мама ми го е предала както и любовта към котетеата, всички ми казват котката се маха като се роди детето, е как пък не, майка ми 2 живи и здрави деца е отгледала с котка на корема, на мен дори в количката ми се е криела да спи, че сега ще ми ги пробутват разни номера, абе да си гледат работата. Биричка иначе си попйвам като ми се прииска примерно по 1 чаша или 1 бира най-много, ама повече не, и не всеки ден, много ми се е припило мента и мастика ама ще стискам още няколко месеца
Виж целия пост
# 517
Доколкото знам аз,туршията не се препоръчва защото е много солена и при напреднала бременност и проблеми със задържане на вода в краката нали се сещате. А лютото защо неможе незнам,но аз си хапвам по една люта чушцица,когато си искам, разбира се с храна.
Бирата може да си я пием,но по една.Вино също може,но пак по една чашка най-много. Другият алкохол е забранен разбира се.

Може всяка да сподели какво нетрябва да консумираме по време на бременност и да се обогатим взаимно.

Аз знам само за:
- алкохол
-цигари
-меки сирена
-пресни меса и риби
- може би фъстъци
- друго не се сещам  Mr. Green
Виж целия пост
# 518
Мале, само аз ли не го приемам така ужасно това да се возим в градски транспорт  newsm78 На мен пък ми е съвестно да го разкарвам за всичко, все пак не съм болна...  Rolling Eyes Даже за изпитната ми сесия зимата в Пловдив, ми е адски неудобно, че той ще ме кара и чака...
Cherry Mam , честита радост!   bouquet

Аз не го приемам ужасно, не съм шофьор, а до скоро сменях 3 автобуса за да стигна до работа. Въпроса е принципен, тоя лекар ми е ендокринолога, на супер кофти място е, далеч е от нас, трябва да хвана един автобус, после да вървя сума ти време, за да хвана друг, после пак доста пеща до нас... а и от 3 седмици знае, че ще ходя имахме уговорка, не може да съм там, да ми е казал, че ще дойде и да ми вика ми изчакай ме 1 час..то това да не ей така - да седна на улицата и да чакам... нямах пари в мен за такси, едно такси щеше да ми е 20 лева.. толкова е далече.. иначе си ходя самичка... даже и при пункцията и трансфера си бях сама, той само ме закара до нас и ме остави, да се връща на работа...
Виж целия пост
# 519
Чери както значи "пресни меса" ??? А за рибата уж съм чувала че е полезна...
Виж целия пост
# 520
Месото и рибата не трябва да са сурови или алангле. Иначе сготвена риба поне веднъж в седмицата е добре  Simple Smile
Виж целия пост
# 521
Ди, не стига, че не бих махнала котката - просто няма причина за това и ако малко се образоваха хората, щяха да са наясно защо, а от вчера отново й позволих да спи в леглото ни... научи се последната седмица да тропа като луда по вратата и не можем да мигнем. Пуснах ги снощи с дребосъка й, легнаха ми в краката и цяла нощ спокойствие...
Валче, не знам какво да ти кажа... тъжно ми е, че си разстроена, но пък нали ти казвам, че аз даже не искам да ме развозва, мога и сама, и това не ми прави впечатление... За това, пак казвам - запали няколко ароматни свещи и пий едно винце, знаеш ли как ще ти стопли душата  Heart Eyes Hug
А сега е време да си вдигна задните части от дивана, защото някой трябва да изчисти, сготви и да изпере новите придобивки  Mr. Green После ще се завърна да чета нови коментари...
Виж целия пост
# 522
цвети браво за първата покупка дано останеш доволна и бебо също.  валя бъди непреклонна пред изискванията ти и това    bouquet а за збранените храни гледам да си ям каквото ми се прияде алкохол не пия и цигари не пуша мисля че не малко   Sunglasses все пак колко да е неполезна някаква храна имам чуството че ако  се врягам за всичко ще полудея  на края  #Crazyусмихнати и доволни мами лек ден  Hug
Виж целия пост
# 523
Валя отношението и поведението на ТМ е ужасно. Сори за въпроса ама, той сигурен ли е че иска дете и има ли и бегла представа какво го чака? ММ винаги е идвал с мен, 1-2 пъти не успя и му беше много кофти, че не е видял бебо. Сега пак държи винаги да идва с мен. А количката ще я държиш където ти е удобно на теб.

cherry_cherry онзи ден взехме зимнина от мама, та имаме доста буркани. ММ без тях не сяда на масата, а на мен са ми забранени, защото имам възпаление на червата, затова тъй люто му завиждам. Ако не беше това, нямаше да им простя на чушчиците.  smile3508  Имам чувството, че мога да си седя пред компютъра, да ви чета и да ям чушки.

Лейди, пийни си малко мастика или една мента, нищо няма да ти стане. Ако не се прекалява не виждам проблем, аз примерно ям пастет.

Проблеми с градския транспорт и аз нямам, даже отстъпвам място ако преценя, като се чувствам добре не ми пречи да поседя права.

Много пишете значи, докато ми слезе мисълта до пръстите 10 нови отговора.

Йо стига с това неудобно ми е. Мъж ти е, баща ще става, ми много ясно че ще те кара и ще те чака. Аз такива удоволствия не отказвам. Какво ще му стане, най много да му доскучае.
Виж целия пост
# 524
Валя разсмя ме :"А после като му казвам, че бебето си е мое ми се сърди... ми така си е... " ама тоя татко, наистина да вземе да прояви малко повече инициатива! Тея деца не се гледат сами, де.

cherry_cherry
 Аз за опасни храни знам за някои видове риба- тези, в които се натрупва живак-това си е доста опасно за бебето.

По отношение на присъствието на таткото, ние с мъжа ми сме се разбрали, той няма нищо напротив да присъствам аз пък искам той да е до мен, за да кураж и за да се мобилизирам по-добре Laughing Той вече ме е виждал след една операция долу, дето ми стърчеше и катетър после, така че, нямам притеснения , че няма да издържи.
По отношение на дрехите, аз питам защото на работа имаме дрес код и след още някоя и друга седмица ще стане много сложно  Crazy Аз също си взех едни дънки от H&М, ама те много смешно ми стоят, защото аз все още нямам такъв корем, лентата им е отгоре висока, а в началото си е поставена доста ниско, изглежда все едно дънките са изрязани супер ама супер ниско...заглеждах дрешки от newlook и nextdirect ама за размерите е малко трудно...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия