Сайтове за колективно пазаруване - сделките в ПЛОВДИВ 7

  • 50 791
  • 757
# 330
Може ли някой да сподели дали е ходил в този салон и дали си заслужава това ?
http://www.deals.bg/Arganova-terapiya--oformyane-na-pricheska-v- … ~XoTAp3jkPE+Y+18=
Благодаря !
Виж целия пост
# 331
Някой да е бил там http://rio.bg/oferta/3554&aff_id=40
Виж целия пост
# 332
Аз съм ходила на кола маска в тоя Моник - не ми хареса въобще. Козметичката е нелюбезна, както и всички други в салона де. Остави ми бая косми по краката, било щото не знае с кво преди това съм си махала космите, ми с кво да съм  Mr. Green с кола маска бях естествено и така, не бих отишла пак  Peace
Виж целия пост
# 333
http://grabo.bg/gladka-koja-0rtvr4 някакви впечатления?
Виж целия пост
# 334
Да сте виждали оферти за автомивка и детски календари?

 Hug
Виж целия пост
# 335
Автомивка: http://rio.bg/oferta/3611/laskava-kola-kompleksno-vanshno-i-vatr … t-avtomivka-sever

Календари:
http://rio.bg/oferta/3526/komplekt-4br-detski-stenni-kalendari-z … vishte-za-9-60-lv
http://www.grupovo.bg/index.php?p=offer&id=15041&refid=23574&webid=67

Тези виждам да има за сега  Party

А относно сушито, вчера боднахме и беше супер!   girluu
Виж целия пост
# 336
Има изгодна оферта за Бизар. Ако има някой навит да ходим, да пише Grinning Съвсем сериозна съм Blush Ама след Нова година
Виж целия пост
# 337
Взех си тортиЧКИте от Попимони - http://rio.bg/oferta/3379/torta-beylis-1-kilogram-s-krem-beylis- … -99lv-ot-popimoni
За тези пари си заслужава, но не са нещо особено. Едва ли ще се разходя до там втори път за сходна оферта. Твърде далеч ми идва подобна екскурзия заради едното сладко.
Виж целия пост
# 338
Тия календари хич не са на сметка,дори излизат по-скъпо от тези,които ние поръчахме в градината на малката.Ние платихме 2лв. за голям стенен и 1лв. за малък календар. Не виждам къде е сметката тук.При това в едната оферта пише,че снимката не влизала.  Shocked
Виж целия пост
# 339
Взех си тортиЧКИте от Попимони - http://rio.bg/oferta/3379/torta-beylis-1-kilogram-s-krem-beylis- … -99lv-ot-popimoni
За тези пари си заслужава, но не са нещо особено. Едва ли ще се разходя до там втори път за сходна оферта. Твърде далеч ми идва подобна екскурзия заради едното сладко.
И ние ще взимаме др седмица, че забравихме за ваучъра.
Виж целия пост
# 340
Хубави са,прясно приготвени, може би имах прекалено високи очаквания за вкуса. А той се оказа доста обикновен.
Виж целия пост
# 341
Някой да е ходил тук...http://grabo.bg/plovdiv/pitza-i-torta-0mdfq7/ec:e1039917ec87f6/e … tter&dc=24947
Виж целия пост
# 342

Пицарията не струва - това е бившото Верди в Кичука взех си ваучери за предната оферта - отвратително обслужване и отвратителни пици....

Горещо препоръчвам - http://rio.bg/oferta/3586/
Виж целия пост
# 343
На нас в Хелиос не ни хареса и без ваучер...
Виж целия пост
# 344

В новия клуб за стрелба 7,62 (без да има ваучер) е 130 лв. за 10 дечица,с вкл. аниматор и храна. Мисля,че и торта можеше да се внася. Нямат зали,но ми се стори просторно,казаха,че затварят заведението само за празнуващите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия