НОЕМВРИйска мама чувство я полази – “Камион ме блъсна, трактора ме гази” Тема 15

  • 42 895
  • 728
# 300
Вампи, не е първа, вече си имаме едно бебе Simple Smile Успех на всички, и нека всеки чака реда си  и да гушкаме здрави бебета на финала   bouquet

Кое е това бебче, което си имаме?!.... newsm78
Виж целия пост
# 301
maiamiii за ОКТОМВРИЙКИТЕ ,става дума имат си 2 бебета ,едното от вчера ,а другото е по рано  Simple Smile
Виж целия пост
# 302
maiamiii за ОКТОМВРИЙКИТЕ ,става дума имат си 2 бебета ,едното от вчера ,а другото е по рано  Simple Smile

Aaaa аз това го знам:))

Ох на мен днес защо ми е такова задушаващо и стискащо отвътре....лошо ми беше по едно време...много смотано!
Виж целия пост
# 303
Сега надникнах в темата на Октомврийките   Flutter
Сега ще почнат да "изпадат" бебчета като есенни листа Joy Heart Eyes

Ох,днес пак съм с главоболение  #Crazy и едно такова ми е превъзбудено,имам чувството ,че ще експлодирам отвътре newsm78 Не съм притеснена видимо от нищо,но може би подсъзнателно нещо ме тревожи,а още не е излязло наяве newsm78  Thinking

И аз мога да се присъединя към мамите ,които не спят ..Т.е поспивам,но като стана да пишкам вечер и отиде един час поне да будувам..Днесв 4сутрнта станах ,хапнах пуснах си Приятели ,изгледах 2серии и така заспах  hahaha Whistling
Виж целия пост
# 304
Никой не знае кога ще роди. Много хора са родени и в 7 месец. За това - минахме ли 7-ми месец, винаги можем да родим. Е, друг е въпроса, че ми се струва невъзможно, въпреки вече едва носещия товар върху себе си...
Пъшкам, охкам, не ми е добре, не мога да дишам... добре, че поне взех да спя вечер като пън... Ама от утре почваме училище ooooh!... чакам си с нетърпение програмата, за да видя какви изненади са ми приготвили. Дано съм на практика по-наблизо, че миналия семестър бях в Токуда - на другия край на града и едва се тътрех до там, а бях в началото на бременността си, но сегааа... няма да мога изобщо.
А утре колко работа имам ooooh!. Ще ставам още в 8 ч. да търча по разни задачки-закачки + познайте каквооооо на обяд??? Ами изпит по латински, много ясно!!! Нима забравихте Joy??? Ама не ми стискайте ни палци, ни нещо друго, защото пак ще ме върнат и тогава вече пародията ще е пълна. Е, нали казват, че 3 пъти мечка се борила - отивам за трети път утре на обяд да преборя този нещастен езичец Sick
Друго какво да ви кажа - неделя - голяма скука.
Виж целия пост
# 305
Кисела съм... имам нужда да убия някого. Или поне да изхвърля някого през терасата пък вече въорис на късмет... ММ е сега се завърна от риба. Станал си сутринта в 5, тръгнал си за риба, пък мен сама тук кучета ме яли (и котки и декоративни риби). Добре че брат ми си дойде от Франция та поне това хубаво нещо да се е случило в деня. Иначе много ме беше яд на ММ и такова конско му изчетох. Събрал си крушите и ме зарязал мен тук сама (абе май не е толкова голям проблема ама май съм толкова крива, че прекалено много го навиках).
Вампи, ай дано го пребориш този умрял вече език, че като чуя латински и ми се засилват симптомите на бременността. Много е противно това нещо.
Да са живи и здрави октомврийчетата и да радват мама и тати!
Ики, пак ти казвам, ако не си видяла предния път какво ти писах за главоболие- притискай небцето си с език.
Рали, как е кръста? Мажи с арника- много облекчава и е безвредна. Продава се във всяка аптека за около 5 лева. Ето ти линк: http://apteka.framar.bg/30007341/%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%BC-%D0%BC … 100-%D0%BC%D0%BB-
Jenny_83, и аз сънувам ужасни кошмари за съжаление ги помня. Нещо ми е много криво и все си мисля някакви ужасяващи мисли ми нахлуват в главата. Гледам да пусна някоя анимация та да ги разкарам набързо... за сега уж успявам. Искам вече да е ноември и да си го гушкам бебо, че да се кротна и успокоя малко.
Виж целия пост
# 306
Вече има и 3-то бебе... Simple Smile Леле, аз като съм октомвийко-ноемврийка и взе да ме хваща шубето вече  Mr. Green Само да са живи и здрави всички...досега са само момченца Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Офф, току -що се чух с моя лекар, който е в болнични, но аз нали съм досадна, реших да го питам за контракциите. Каза, че ако са над 10 на ден и особено придружени с болка понякога, да лягам и да не мърдам от леглото SadSadSad  Лошото е, че понякога са повече от 10, понякога по-малко, днес например са 2-3 и лека болка имам, ама дали е от контракции, дали е от разтягане на матката, няма как да знам, все пак за пръв път ми е.
Моля тези, които имам болезнени контракции да кажат какво е усещането ( знам, че при всеки е индивидуално, но все пак...)? Къде точно се усеща болката и как?
Виж целия пост
# 308
Понеже във фейса никой не ме отрази, реших и тук да споделя:
Мамчета, да ви е оплача....пронизваща болка усетих на точно определено място в гърба, зад дясната гърда....доста силна и само там, ей така изведнъж:( Имате ли понятие какво е това? Беше за 3-4 мин, но беше доста силно и остро, изплаших се.... Close
На някой случвало ли му се е подобно нещо?
Виж целия пост
# 309
maiamiii,  на мен ми се е случвало преди да забременея. Чак дъха ми спира. А като си поема, още по-силно ме пробождаше. Тогава ходих при личната лекарка и тя ми каза, че това е невралгия. Не е страшно и опасно. Случва се понякога. Не знам дали при теб е същото, но ако е - не се тревожи.
Виж целия пост
# 310
Да такова беше и като се раздвижих, още по силно беше:(( Първо сякаш ме бодна в гърдата и после отиде само в гърба...и така няколко минути!
Виж целия пост
# 311
Идвам да ви пожелая лека нощ и тези контракции и болки в гърба да се махат и да не се връщат ( само контракции ноември за раждане )  Hug
Виж целия пост
# 312
Здравейте мами,
Аз да ви се оплача. Реших днес да чистя прах и понеже съм тапичка ( само 1,54 м) се качих на дивана, за да бърша прах от секцията. Сещате се какво стана после... Загубих равновесие и паднах на паркета. Едно дето се изплаших, второ дето се натърих. Не знам от падането ли, но не мога да ставам и сядам. Боли ме опашката и още по-силно ляво в слабините, не мога да си вдигам левия крак. Във вторник съм на консултация и се чудя да стискам ли до тогава или да ида още утре при док. Аз мислех, че от следобяд досега болката трябваше да е отминала, ама нъц... Слава богу бебка мърда и това ме кара да съм спокойна, че с нея всичко е ок. Дано да е така и утре и като се наспя да няма и следа от болката.
Виж целия пост
# 313
Здравейте, днес бях на село, после на кафе и чак сега отварям форума. Много ме боли таза, едвам вървя, направо съм като стара баба Rolling Eyes Simple Smile. Даже и до тоалетната едвам се придвижвам и в леглото не мога да се въртя като хората, абе ужас, а нещо и контракциите ми зачестиха, днес имах 5 някъде, до сега толкова не съм имала, а си пия хапчетата, както преди  Sad
Jenny_83, на мен много пъти ми се е случвало да се разплача от сън, дори и преди бременността, не вярвам да е свързано с нещо в действителността  Simple Smile
rali_sm, дано ти е минал кръста вече, не е хубаво това, че си вдигала сама матрака, то кръста може и да е малкия дявол, пази се  Hug
Маями, дано вече си по-добре  Hug, нормално да имаш някакви такива болки, човешко е и аз съм имала и преди бременността и сега, понякога я нерв, я нещо друго
Вампи, вече ме е страх да ти пожелая успех за изпита  Laughing Laughing, дано този път се състои  Grinning
Джени, дано скоро мине, много лошо, че си паднала, по-добре отиди по-рано на лекар все пак да каже дали всичко е ок  Hug
Виж целия пост
# 314
Добро утро мами има ли ранобудни тази сутрин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия