НОЕМВРИйска мама чувство я полази – “Камион ме блъсна, трактора ме гази” Тема 15

  • 42 901
  • 728
# 315
Добро утро! Вече пих кафе, закусих, беба е много активна тази сутрин  Simple Smile днес мама идва на гости  Grinning
При мен нищо ново.
Успешна седмица на всички и БЕЗ контракции, болки и нерви.
Виж целия пост
# 316
Добро утро момичета!
Първо честито бракуване на vampiriana-много семейно щастие, любов и дълголетие ви желая!
tanya_misha със сигурност ще дойда на отворените врати, за да видя и аз за какво иде реч, пожене в сряда съм на ЖК и няма да ми представлява трудност да мина от там. Това, което ти се е случвало е ужасно. 
Rony_Bs абе да ти кажа явно си е зависило от настроението му. Аз не го харесах, нито той мен, така че се надявам повече да не се срещаме   Grinning
Simonita1106 аз почти постоянно усещам корема си ниско долу празен, сякаш бебето се е изместило над пъпа. Днес даже не съм го усетила още, макар, че сутрин щом отворя очи и той ми казва "добро утро"... нооо може би спинка все още.
kadrova4kata аз с този ТАЗ се разправям от 4-ти месец. Има дни, в които едва ставам от леглото и плача от болка, но няма какво да се прави ще търпим.
 Ние изкарахме много хубав рожден ден на пра баба. Имаше много гости, пожелания, подаръци и вкусна торта. Днес обаче АЗ имам РОЖДЕН ДЕН и ставам на цели 21 години  Blush. Черпя ви виртуално, която с каквото си пожелае-за сметката не се тревожете-накрая аз ще я плащам  Grinning. Това е от мен за сега, по-късно пак ще намина. Хубав и слънчев ден!  Hug
 
Виж целия пост
# 317
Добро Утро
Чикка честит рожден ден.Много щастие,любов,и най-лекото раждане ноември
Заведох си баткото на детска тръгна с усмивка да видим следобед как ще го намеря.И сега ми е едно пусто.
Виж целия пост
# 318
Добро утро момичета! На добър час на всички ученици!

Chikka Честит Рожден Ден! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет, любов и здраво бебче през ноември!
Къдроваче, на мен ми се схваща ту единия крак, ту другия и завъртането и ставането си е истинско предизвикателство, но ще си ги носим тези  болежки няма начин.
Jenny_83 нямаше ли кой да те спре да се качваш, ако болката продължава ходи  на лекар днес. Мен ММ ме спира, като ме види, че съм се покатерила някъде, защото и аз не съм много висока.
jane_anderson моята докторка вси ми казва да се настройвам психически че време не остана, по рано или по късно, важно е всичко да е наред, на май повечето ни е страх.
Аз от днес съм си вкъщи, казах на шефа, колежката дето му е казала,че ще съм до края на септември, че и октомври можело да работи тя. Извикала съм фирма да чисти в новия апартамент и ще ходя да им се мотая из краката  Joy , но нет там нямам та скуката ще е пълна.
Виж целия пост
# 319
Добро утро,

Chikka, Честит рожден ден !  newsm59 newsm59 newsm59

Kukumyalka, права си, ама как ме е шубе, ако знаеш  Mr. Green Днес отивам да си взема 45-дневния болничен и ще чакам със сакче до вратата и аз, пък дано си дойде на термин беболина Simple Smile

Хубав и прохладен ден и от мен     bouquet
Виж целия пост
# 320
Добро утро момичета :hug:Chikka честит празник,бъди щастлива, много обичана и здраво бебче ноември  bouquetМомичета да ви питам ако ми изтича болничния събота или неделя мога ли да отида да ми го напишат в понеделник?Хубава седмица Simple Smile
Виж целия пост
# 321
Добро утро, вчера отново тея болки в таза, почнах и да се задъхвам, ама не от астмата, а от беба и киселини, та си легнах чак в 4 ч и в 9 ч мъжо почна с ремонтите, но не му се сърдя, от кога го чакам  Grinning Grinning взе си отпуска и се надявам да попривърши към края на седмицата поне големите неща  Grinning Grinning
Chikka, честит рожден ден, много щастие, късмет и любов, и едно сладко бебче ноември   bouquet nbirthday  Gift  party023
KuKumqlka, да така е, ще си търпим болежките, то пак късно ме хвана  Laughing Laughing, браво на теб за работата и че си казала така на шефа, това заслужава, а ти заслужаваш почивка и спокойствие вече  Hug  bouquet
Виж целия пост
# 322
И така честита нова учебна година! Нека оставим децата си да допускат своите малки грешки и да ги приемаме с любов, разбиране и съпричастност. На добър час!

ЧИКА  newsm59!
Виж целия пост
# 323
Jenny_83, добре, че на д-то си се пльоснала, а не по корем. Но плс остави акробатиките за след раждането! jump Ако така или иначе не ходиш на работа и си си вкъщи, иди при лекаря си да те види за всеки случай

Chikka, честит рожден ден! Весело празнуване и една незабравимо хубава година ти пожелавам.

Аз да се оплача - тази нощ за пръв път за цялата бременност ми се случи да се карам с тоалетната лице в лице  Embarassed Някоя от вас повръщала ли е след 30тата седмица?  Sick

И за контракциите искам да ви питам - в какво точно се изразяват при вас? Останах потресена, че лекарка в БГ е казала на моя приятелка, че има контракции, а сега като се видяхме и сравнихме симптомите, се оказа, че е безобидното хълцане на бебето- ритмично, безболезнено подскачане на корема в продължение на 5-15 минути.  
Виж целия пост
# 324
как сте мами Simple Smile
на добър час на учениците ни !!!
кадроваче за болките в таза и аз съм така от 5-тия месец и се засилва болката разбира се...ама няма как бебе ще излиза от там  Laughing ще потърпим още малко  Hug
момичета благодаря ви че ме успокоихте малко за секциото пък и то още не се знае дали ще ми се наложи... правя си аз упражнения и се моля все пак да се обърне  ooooh!
Чика  bdbaloni мнооого много здраве, успехи, смях и сбъднати мечти в това число и гукащ вързоп през ноември  Hug
малииии мами и аз надникнах при октомврийки и направо си ме хвана яко шубето...то верно не остана и вече взех все за това да мисля  #Crazy ....
джени_83 така искрено ти съчуствам че и аз го направих това упражнение преди няколко дни ама в банята...не минава толкова бързо то натъртеното аз съм си синя още ама ако те болят и кости върви по рано на док според мен щото при мен само синки и ме боли като мускулна трека ама при теб не знам ...

Виж целия пост
# 325
Мисис Лутър, аз не съм след 30 г.с, но скоро повръщах, да не те е хванал пък някой вирус  Hug. За конкракциите не са това, което описваш, а така като каза май и моето хълца, а аз си мислех, че това е бутане с ръчички нещо  Laughing Laughing Joy Joy. Контракциите при мен са болезнени една силна болка ниско в корема и той се стяга изведнъж и след малко започва да отшумява и корема ми се отпуска, кратки са по минута най-много, но са си неприяти  Sad
Дестити, то моето няма да излиза от там, ще съм секцио, ама то не знае  Joy Joy нито пък таза ми  Joy
Виж целия пост
# 326
Джени_83,не дей така бе момиче,няма да свършиш всичката работа на света.В този период от бременноста е мн важана ,,активната,, почивка!

Чикка,честит рожден ден!  party023 Весел празник и един прекрасен подарък,след месец-два...!

След около месец-месец и нещо,сигурно и тук ще започнат първите очтчети за родени бебченца,ей тогава ще е голямата треска.... Crazy
Виж целия пост
# 327
Добро утро и от мен  Wink Аз съм вече с чаша кафе и преглеждам къде какво се случва.
Чика , nbirthday nbirthday Бъди щастлива!

Какво ни става напоследък..кой паднал, кой залитнал, кой си прахосмукирал корема (  Mr. Green ) да не се излагаме най-накрая и да се пазим повече  Praynig Peace
И аз съм с едни нови болежки от 2 дни.Нощем се събуждам освен от пречкането на корема и от киселините ами и от една болка под паласките , все едно в страни от дупето и така ме боли като схванато или натъртено все едно съм спала с часове така  newsm78 Много неприятно, а по гръб не мога..вече и настрани е гадно с тези болки.Кокаляците си ме болят...  ooooh! Още малко  Wink На всички други с болежки бързо да минават.
И пак да спомена ако някой не е прочел,че намерих зависимост,че като не си пипам корема и не са ми там ръцете постоянно и имам по-малко контракции и ми е по-спокоен корема наистина.Може и при някой друг да е така  Peace Нали по принцип казват,че галенето и постоянното пипане предизвиквали контракции..Не ми се вярваше , но може и да има нещоо мааалко вярно  Crossing Arms
Някой като мен да е загубил апетит към почти всичко?Храня се, но рядко ми е вкусно и ям ,защото трябва да хапна, не защото ми се яде даденото нещо..

Честит първи учебен ден на мамите с ученици и дечица за детска градина   bouquet
Виж целия пост
# 328
Честит първи учебен ден на всички ученици  Hug

Chikka, честит рожден ден, да си жива и здрава  bouquet
Вампирианка, и на теб честито, за бракуването  bouquet

Мисис Лутър, и аз отскоро пак съм с леко гадене, не е толова зле като втория и третия месец, но го има....
Виж целия пост
# 329
Chikka,  newsm59 ! Бъди жива, здрава и разбира се едно сладко бебче, което много да те радва!

Честит първи учебен ден на всички, които имат ученици Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия